Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ezek közül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ezek közül a lányok közül melyik "átlagos", akihez odamentek leszólítani és melyik a "kiemelkedően szép"?

Figyelt kérdés

1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]

5.

[link]


2015. jún. 22. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
13%

"Leszűrhetjük a tanulságot, miszerint a férfiaknak azért nem átlagos elvárásai vannak egy általuk átlagosnak tartott külső felé."

Nem. Leszűrhetjük a tanulságot, miszerint a(z itt megjelent) nők túl buták ahhoz, hogy megértsék, mi a különbség szép és kiemelkedően szép között, illetve túl felszínesek, hogy el tudják képzelni: nemcsak külső alapján lehet párt választani.

2015. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
0%

Méghogy az egyesen meg a hármason alig van smink!? Tudod te mennyi alapozó meg puder kell ahhoz, hogy így világoljon a bőröd a képen? Nagyon sok, és még abba is bel van nyúlva képen.

Szerintem ezek a nők csinosak, szépnek viszont csak a beállításban tűnnek. Ha reggel kócosan smink nélkül látnám tudnék objektív lenni. Lehet van amelyik úgy is szép lenne. Mielőtt a torkomnak ugrotok én is nő vagyok.

2015. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 A kérdező kommentje:
Nyissátok ki a szemetek, ezeken a nőkön kevés vakolat van és jók az arcvonásai, sminkkel is látszódik, hogy jó adottságaik vannak és szépek.
2015. jún. 23. 14:00
 64/87 anonim ***** válasza:
96%

Átlagos lányok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az átlagos nem kiemelkedő és nem csúnya. Első ránézésre nem dögös, nem cuki, nem gyönyörű. Valószínűleg észre sem veszed a tömegben. Persze a "csúnya" fogalma mindenkinél máshol kezdődik, aki pl. egy fenti típusú lányról el sem tudja képzelni, hogy tökéletes belső esetén beleszeressen (nem "szamár" alapon), az felszínes, és ennek megfelelően magasak az igényei. Ami ezen felül van, az a feltűnően szép, és egyéni preferencia, hogy közülük kinek épp melyik lány kiemelkedő külsőre.

2015. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
84%
64: ámen. Tökéletes válasz, képek, összefoglaló férfiszemmel is.
2015. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
84%
#64 Valóban átlagos lányok, és a legtöbbjük van olyan szép, mint a kérdező által linkeltek, csak nincsenek kisminkelve.
2015. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:

Na igy van ok az atlagos lanyok, bar a 3. kicsit alatta van a ducisaga miatt. De ja ok atlagosak, a kerdesben szereplok pedig boven atlag felettiek.

Aki meg madt mond, csak a nyalat akarja itt verni

2015. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 A kérdező kommentje:
#64 Mikor azt mondják a férfiak, hogy a nők 80%-ával össze tudnának jönni, akkor valójában ezekre a lányokra még nem gondolnak, amiket te linkeltél, vagy éppen csak átesnek azon a bizonyos rostán, hogy egyáltalán észreveszik őket és nőként tekintenek rájuk, és őket helyezik be abba a 20%-ba. Mikor a 80%-al hozakodnak elő, akkor valójában az általam linkelt lányokkal egy szinten lévő nők 80%-át értik.
2015. jún. 23. 15:31
 69/87 anonim ***** válasza:

#64


azért valld be, a negyedik linken szereplőt te is "megnéznéd" ;) (én is)

2015. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
31%

51-esnek:

"Te amúgy mirefel vagy ilyen nagyképű? :D Inkább te fogalmazul szarul. Akkor inkább így kellett volna írnod: ha lenne egy feleannyira szép lány, mint a képen láthatók, az lenne az átlagos és akkor nem félreérthető."---Nos had válaszoljak szépen sorjában.

Nem érzem magam nagyképűnek, bár néha nem vagyok elég türelmes értetlen emberekkel szemben, ami elismerem egy jellemhiba, de legyen igazad nevezzük nagyképűségnek!

A 11-es által belinkelt képről alkottam véleményt, tehát köze sem volt az általad irigyelt nők képéhez. Remélem ez még számodra is érthető, a tévedést jogát értelmezőképességedet illetően fenntartom.

Továbbra is erről a képről beszélve, ismételten immáron sokadszor magamat idézve "11-es az nem egy átlagos lány, az átlag a képen látható fele!"

Bocsássa meg a nagyérdemű, ha ezen kijelentésemet nem fejtem ki ismételten!



60-asnak:

Elnézést nem akartalak megszopatni a matekpéldával, segítség gyanánt szántam, de csak megnehezítette néhány ember emésztését!

" en sem vagyok mar huszoneves, igy bizony mondom neked, ha oreg roka letedre nem lattal eleg not ahhoz, hogy meg tudd allapitani, hogy a nagy a nagy tobbseghez kepest ezek bizony boven az atlag felett vannak, akkor kifejezetten sajnallak."---Köszönöm a jókívánságaidat, de félreértetted a dolgokat, vagy összekevertél valakivel. Ezt korrigálandó olvassad vissza a hozzászólásokat és fény derül néhány érdekes dologra.

Belinkelnéd, mikor átlagosnak neveztem bárkit is? Más is bátran megteheti, nem harapom le a fülét, hiába vagyok vén róka :)



63-asnak:

Nem látszik, hogy kevés smink lenne. Mellesleg láttad már a pizzaszeletből photoshopolt nő (10/10) képét, sőt erről egy videó is van a google-n :)


A gyengébb képességűek érdekében, akikben az értelem csekély szikrája azért még megtalálható, összegzés gyanánt:

1. Nem írtam sehol, hogy átlagosak! Eleve nem is beszéltem a kérdező által belinkelt képekről :)

2. A 11-esről nem állítottam, hogy ronda, sőt ellenkezőleg, gyönyörűnek tituláltam. Bár ez 3adik olvasatra sem jutott el a kedves válaszadók tudatáig!

3. Azon hölgy, aki az átlagnál 2-er szebb véleményem szerint továbbra sem tekinthető bányarémnek, de ezt az itteni vasbugyis feminácik és dzsigoló papucsok tetszésük szerint értelmezhetik és ahogy láttuk meg is tették.


Akik sokadik olvasatra sem értik meg mit írtam, azoknak felesleges tovább magyarázni, ezek után sem fogják megérteni!

Részemről feladom :)

2015. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!