Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ezek közül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ezek közül a lányok közül melyik "átlagos", akihez odamentek leszólítani és melyik a "kiemelkedően szép"?

Figyelt kérdés

1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]

5.

[link]


2015. jún. 22. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:
Te amúgy mirefel vagy ilyen nagyképű? :D Inkább te fogalmazul szarul. Akkor inkább így kellett volna írnod: ha lenne egy feleannyira szép lány, mint a képen láthatók, az lenne az átlagos és akkor nem félreérthető.
2015. jún. 22. 19:52
 52/87 anonim ***** válasza:
64%

"persze a tévedés jogát fenntartom!"


Még szerencse, föleg hogy az érvelsedből látszik, hogy hiperkocka vagy, és kb képen láttál csak nőt, na pont te vagy az, akik "átlagosozzák" ezeket a nőket, a valóságban meg lepisálják a bokájukat, ha oda kellene menni a kérdésben szereplő , a valóságban közel sem átlagos nőkhoz.

De ismerem a fajtád, aki ott csücsül az asztalnál a buliban, és a szintén nyúl haverjaival osztályozza a szebbnél szebb nőket, akiket közben más férfiak füznek, hogy "áhh, hagyjad, átlagis kiscsaj, inkább deriváljunk egyet jenő"

2015. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:

Úristen, bocsi, ha nem olvastam végig a válaszokat, de az első lányt hogy hívják? :O


Ha ebből nem derült volna ki, őt szólítanám le. Van az a szépség akitől megijedsz, de van akihez már szinte nem lehet nem odamenni... :)

2015. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos, de ha fiú lennék én is őt választanám.
2015. jún. 22. 20:05
 55/87 anonim ***** válasza:
3%

52-es arra nem gondoltál, hogy nem az "átlagos" külsőd miatt nem jössz be a paliknak, hanem a "lehengerlő" viselkedésed miatt? A férfiak "lepisálják a bokájukat" a hozzád hasonló nőktől, de inkább fejbe lövik magukat!


Miért XX-el magyaráztam, nos ebben van egy kis biológia, másrészt matekot korrepetálok, a képen látható korabeli kislányoknak. Valóban nem szólítok le ilyen ifjoncokat, de az édesanyjukat igen :)

A Jenőt már a hatodik felesége tapossa, szóval beszéljél róla tisztelettel és ne habzó szájjal a nyáladat csorgatva!


Látom a matekos példámat elolvasva sem értetted meg, mit írtam. Magamat idézve "11-es az nem egy átlagos lány, az átlag a képen látható fele!", ebbe behelyettesítve a sokak számára nehéz és gyűlölt matekot.

11-es az nem egy átlagos lány(X), az átlag a képen(XX) látható fele (X)!


"Tehát X= átlagos, akkor XX= szerintem nem a rondát jelöli, persze a tévedés jogát fenntartom!"

Helyesen a gyengébb képességűek számára is érthető formában:

Tehát X= átlagos, akkor XX= átlagon felülit = más néven szépet, vagy a köztudatban inkább elterjedt bombázót jelöli.

A tévedés ez esetben kizárt!

2015. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
hármas és ötös nem tetszik, többi túl jó nő :D
2015. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 A kérdező kommentje:
Érdekes egy kérdés volt. Leszűrhetjük a tanulságot, miszerint a férfiaknak azért nem átlagos elvárásai vannak egy általuk átlagosnak tartott külső felé. Majd belinkelem a kérdést, ahányszor elkezdenek zengeni a férfiak a nők felszínességéről.
2015. jún. 22. 23:37
 58/87 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező,egyet felejtesz el.Azok írtak ide többségben,akik amúgy is ilyen parasztok és válogatósak a nők kapcsán.

Azonban akik szerint felszínesek a nők,amit én is így látok,ők azon a véleményem vannak,mint amin én is.

Lásd 19-es válaszom.

Köszöntem. :)

2015. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
55 os, ferfi vagyok te hulyegyerek
2015. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
84%
Jaja, vilagos volt, hogy matekos vagy, a kislanyok annyat meg csak szolitanAd . Amugy ki nem szarja le hofy szopkodok a sajat farkad a matekpeldakkal, most komolyan, vicc, egyebkent, en sem vagyok mar huszoneves, igy bizony mondom neked, ha oreg roka letedre nem lattal eleg not ahhoz, hogy meg tudd allapitani, hogy a nagy a nagy tobbseghez kepest ezek bizony boven az atlag felett vannak, akkor kifejezetten sajnallak.
2015. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!