Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ezek közül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ezek közül a lányok közül melyik "átlagos", akihez odamentek leszólítani és melyik a "kiemelkedően szép"?

Figyelt kérdés

1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]

5.

[link]


2015. jún. 22. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:

Az 5-ös, de csak mert nagy 24 és Elisha Cuthbert-rajongó vagyok [ő Bauer ügynök (Kiefer Sutherland) lánya a sorozatban.]


Több róla:

[link]

2015. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 A kérdező kommentje:
Mutassatok már egy szép nőt, ha szerintetek ők átlagosak :)
2015. jún. 22. 16:48
 23/87 anonim ***** válasza:
78%

"#11 Akit te linkeltél, az is ugyanúgy átlagos. Viszont veletek ellentétben mi férfiak nem utasítjuk el az átlagos vagy csúnyácska lányokat sem."


Ez remek, hogy ti hajlandóak vagytok leállni ilyen "átlagos" lányokkal, és nagy kegyesen "használjátok" őket, mert különben már kihalt volna az emberiség. A fenti hozzászólások alapján az gondolom, a férfiaknak nem magasak az igényeik, hanem telhetetlenek. Számukra mindenki átlagos vagy csúnya, és kutatnak a jobb után.. vagy beérik az "átlagossal", és egy pillanatra sem jut eszükbe megbecsülni, hiszen "csak átlagos".

Lehet, hogy a nők csak azzal jönnek össze, aki tetszik nekik, de a "tetszetős" kategóriába kb. a férfiak fele beletartozik egy-egy nőnél (és minden nőnél más férfiak fed le ez az 50%), ráadásul ezekkel a férfiakkal úgy vannak együtt, hogy még jóképűnek, átlagon felülinek is tartják őket. Az ilyen kérdések után meggyőződésem, hogy az ilyen mentalitású férfiak nem érdemelnek élő nőt, mert képtelenek lennének megbecsülni. Én is várom a képet az átlagon felüli nőről, de valószínűleg nem fog érkezni, mert nincs olyan nő, aki az itt jelen lévő, egyedülálló férfiaknak elég szép lenne..

2015. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:

Ugyan nő vagyok, de az első kettő szerintem gyönyörű és különleges. A 3. valamiért átlagos, de igazából csak azért mert valami nem szimpi benne.


A 4. nem tetszik, látványosan sok rajta a smink és a photoshop.


Az 5. szintén szép, de ez az arctípus szintén fura, és unszimpatikus.

2015. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
Mindegyik szép, a külön belinkelt is. A másodikra tényleg ráférne egy kis szőrtelenítés. Ötödikről ennél sokkal jobb képek is vannak.
2015. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 A kérdező kommentje:

Játszunk akkor olyat, hogy mindenki az ellenkező nemből linkel egy átlagosat és egy szépet/helyeset.


Én kezdem:

Helyes férfi:

[link]


Átlagos:

[link]

2015. jún. 22. 17:19
 27/87 anonim ***** válasza:
33%
#23 Örülök, hogy így a "fejembe látsz", de amit írsz, annak köze nincs ahhoz, amit írtam vagy amit gondolok. Az meg, hogy egy nőnél a "tetszetős" kategóriába a férfiak fele beletartozik, hazugság. Egyszer kiírtam egy kérdést lányok számára, hogy a korukbeli férfiak hány %-a néz ki elég jól ahhoz, hogy összejöjjenek vele. A legtöbben 5-10% körül írták, a valóságban tehát még ennél is kevesebb lehet.
2015. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
87%

Most olvastam végig a kommenteket...


Átlagos mind? És ellenben velünk, ti leálltok az átlagos és csúnyácska lányokkal is??


Mégis ki akarna olyan emberrel együtt lenni, aki szerint ő átlagos, netán csúnya?!


Én a páromat fantasztikusnak találom..ahogy az exeimet is annak találtam. Soha egy percig nem volt benne olyan gondolat, hogy hát kicsit csúnyácska, de megteszi. Ez mégis milyen hozzáállás?


Isten mentse a nőket az ilyen férfiaktól, mint ti...akik szerint ezek a csajok átlagosak.


Persze, valószínű ők sem teljesen így néznek ki a valóságban. NEm tudhatjuk, hogy csak a qrva jó gép miatt sikerültek így a képek, vagy hogy épp mennyire nyúltak bele utólag.. De ezek a csajok még reggel smink nélkül is szépek, átlagon felüliek.


És még mi vagyunk a felszínesek és mi támasztunk nagy elvárásokat..


Hát inkább kikosarazok 10ből 9 srácot, hogy aztán a 10. az tényleg olyan, és imádom minden porcikáját, minthogy esélyt adjak 9nek, akikből hát majd..talán lesz valami..igazából nem tetszenek, de hát mit számít..


Ez egy hatalmas átverés. Mindenki megérdemli, hogy szeressék és ne csak megtűrjék.. Nos, aki szerint ezek a lányok jóindulattal is átlagosak, azok egyáltalán nem érdemelnek nőt.

2015. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:

!dehogyjátszunk!


de ezek korrekt képek voltak :)

ilyet kellet volna nőben is kb


én linkelnék szívesen,abból látnátok is,de ők az ismerőseim és mégse kéne...keresni meg lusta vagyok.

2015. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
59%

Sármos pasi:

[link]


Átlagos:

[link]

2015. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!