Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra fontos hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra fontos hogy a párotoknak milyen telefonja van?

Figyelt kérdés
Nekem nincs nagy elvárásom mielőtt ezzel jönne valaki, csak legyen rajta viber, olyan aksija legyen ami sokáig bírja (ne foghassa arra hogy lemerül gyorsan). Legyen benne jó minőségű előlapi kamera (ha videó chatelnénk). Ja és tudjon rajta netezni korlátlan. (1000 ft-ből kijön egy hónapra bárkinek)
2015. jún. 23. 12:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem.De ha kell neki, akkor kap.

Féláron beszerzek akármilyen telót.:)

2015. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Beviz Elek ***** válasza:
Igen fontos! A mostanit tőlem kapta, mérges lennék ha már féláron eladta volna hogy másikat vegyen!
2015. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem errol ismerszik meg az igazi, teny, nem kell, hogy iphone6osa legyen, de annyira haladjon a korral, hogy okostelefonja van.
2015. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem fontos. Csak az számít, hogy fel tudjam hívni nap közben és kész - de ezt meg bármelyik telefon tudja, szóval nekem teljesen mindegy, milyen a mobilja.

Nekem sincs okostelefonom, mástól se várom el. Mondjuk a magam részéről én feleslegesnek tartom az ilyen okos-izéket, mert úgyse használnám ki azokat az "extrákat", amivel többet tud egy egyszerű készüléknél.

A párom viszont szereti a kütyüket, neki meg épp ezért okostelefonja van. Én egyébként azt is csak a GPS miatt tartom hasznosnak, amikor pl. utazunk valahová. :)


Szóval nekem nem fontos, de ő ad a saját telefonjára. Rábízom, szíve joga. Ha fel tudom hívni, amikor szükséges, felőlem bármilyen mobilja lehet. Őt ugyanígy nem zavarja az, hogy az én telóm meg "lepukkantabb" és hogy nem haladok a korral. Egyáltalán nem érdekli, milyen a mobilom. Mondjuk mi már együtt élünk, így nem is telefonálgatunk annyit nap közben, hisz' este úgyis látjuk egymást. :)


24/L

2015. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 MolotovPunk ***** válasza:

Nekem egy Nokia Asha 205 van.Blackberrys.

Szóval teszek rá,hogy az adott páromnak milyen telefonja van.

Nekem a telefon telefonálásra és sms írásra van.

Internet pedig csak a gépemen van...

Azt hiszem ezzel mindent elmondtam,ami fontos volt.

2015. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
Nekem magammal szemben elvárás, hogy normális telefonom legyen.
2015. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem, sőt, jobban is örülnék annak, ha inkább régebbi telefonja lenne, mert ez a "nyomkodjukegésznapazokostelefont" generáció nagyon nem szimpatikus.
2015. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Eleve azt nem értem, hogy hogy fordul meg a fejedben, hogy egyáltalán elvárásaid legyenek a telefonjával kapcsolatban. NEKED minek az ő telefonjára korlátlan net? Meg videochat? Ha akarsz valamit, hívd fel. Ha ő akar valamit, majd felhív ő is. Ja, hogy az pénzbe kerül? Találkozzatok személyesen. Vagy oldjátok meg otthon, gépről.


Egyébként én pont letojom, hogy a másiknak milyen a telefonja, eszembe sem jutott sose ezt nézegetni. A vőlegényemnek egy ősöreg Nokiája volt, amikor megismertem, eleve nem is szereti az okostelefonokat, bár most van neki (céges), de mellette megvan a régi is, és magánbeszélgetésekre azt használja.

2015. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

FOntos - hogy ne legyen neki a legújabb hülye okostelefonja, hogy ne a telefon határozza meg az életét, hogy ne erre verjen el 10-15.000 ft-ot havonta részletre vagy számlára, hogy ne legyen a kezéhez nőve, hogy ne hallgathassam egész nap azt, hogy "heló geleksziii csináld ezt meg aaazt" meg "oké gúúúúgöl hol a fagyizóóó" ...


Szóval fontos, hogy egy sima telefonja legyen, leszarom van-e rajta kamera, leszarom tud-e rajta viberezni, leszarom, meddig bírja az aksija, leszarom tud-e rajta netezni, tudjon rajta telefonálni aztán kész, de ne legyen ráhülyülve...

2015. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekel h milyen telefonja van, csak a sajatomra vagy kenyes az h neki milyen van le..rom.
2015. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!