Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év korkülönbség még így is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év korkülönbség még így is gáz?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves diáklány, ő pedig egy 48 éves orvos. Az egész csak szexről szólna, de nem tudom bele merjek e menni. Iszonyatosan vonzódom hozzá szexuálisan, de még szexkapcsolatban is soknak tűnik ez a +30 év. Mit gondoltok?

2015. júl. 6. 23:53
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
93%
Ez egyáltalán nem etikai vagy morális kérdés, mivel másabb ha két huszonéves szexel mintha eltérő korú partnerek? Nagy eséllyel jobb lesz a szex, mivel tapasztalt férfiról van szó, és idővel ezt a tudást kamatoztathatja a fiatalabb fél egy "korban hozzáillő" fiúval.
2015. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, gáz-e, de a doktor úrnak kedves egészségére. Így kell élni!
2015. júl. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 Költőnő? ***** válasza:
59%
ebből minden szempontból csak te tudsz rosszul kijönni. Sztem gondold át. Meglátásom szerint ennek sírás lesz a vége.
2015. júl. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
100%

rajtatok múlik, és hidd el tudom miről beszélek, van ilyen és működhet

egy próbát mindenképpen megér

2015. júl. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
93%
Mi ebben a gáz? Nem értem. Igen nem biztos hogy ez egy szerelmi kapcsolat hanem a testiségről a kíváncsiságról szól. Én már egy 40 elmúlt férfi vagyok. 20 évesen sok kis fruskával voltam akik még a bulizást vagy koncertet többre tartották mint a szexet. Én a munka helyemen 22 évesen ismertem meg egy 52 éves nőt! Férje meghalt egyedül élt. Még mindig nagyon csinos volt. Arcán volt felfedezhető a kor a teste olyan volt mint egy 30 éves nőnek. Kerek popsi feszes mellek! Csodálatos nő volt. Nagyon tudott szeretkezni. Mindent megadott nekem. Nincs nyafogás nincsenek barátnők csak mi voltunk kettőnknek és a szex. Én annyi gyöngédséget gyönyört mint attól a nőtől kaptam, nem nagyon kaptam mástól. Ma feleségem van nagyon szeretem mert ő is egy csodálatos nő. De a lelkem mélyén soha nem felejtem el azt a pár évet amit ezzel az idősebb nővel töltöttem. Ma ez a hölgy már nem él. Életem egyik legszebb emléke, hogy velem volt!!
2015. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
10%

Mennyi hulye van, de tenyleg...aszondja a 18 eves kislany, hogy 'ugyiscsak szexkapcsolat'...

Par elmebeteg no meg adja ala a lovat, hogy ugyanma, menjel bele, nem gaz 30 evvel idosebb hapsival dugni, plane ha orvos /pontosabban, ha szeret..khm../

Nem jut el az agyatokig, hogy mar a kiindulopontnal mekkora asszimetra van? Szerintetek hol eleg erett egy 18 eves kislany erzelmileg, intellektualisan, plane moralisan, hogy kezelni tudjon egy ilyen szintuaciot?

Sok retardalt barom...hihetetlen. remelem sosem lesz gyereketek

2015. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
16-os én írtam a tizenötöst. Mi ebben a probléma? Nekem 5 gyermekem van.
2015. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
0%

Akkor szeretnem ha a 18 eves lanyodtestet eladnad egy 50orvosnak, de ha nem tenned, akkor csak siman dumald ra, hogy legyen csak az agybetetje.

Az meg hogy te 22 evesen egy 50 eves novel kefeltel evekig, azt arulja el rolad, hogy nem voltalvalami orbitalis csajozogep, /ugye a korodbelieket nem erdekelte a szex, csak a koncert, pedig itt arrol van szo, hogy a szex VELED nem erdekelte oket/ igy neked akkor AZ jutott.

Szoval legyszives, annak a fiatal lanynak, aki boven valogatasi helyzetben van, ne tanacsold mar azt, hogy nyugodtan keelgessen egy 50 es orvossal, aki ugy manipulalhata erzelmileg, mentalisan, intellektualisan is, ahogy akarja.

Pontosan addig a pontig tudja majd ez a kislany azt mondani, hogy 'ugyis csak szexkapcsolat' ameddig el nem kezdodik a dolog.

Rengeteg ilyen fiatl lanytismerek, akik evekre lelkinyomorekok lettek ilyen es ehhez hasonlo ugyek miatt.

2015. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%
18-as 16-s vagyok. Rosszul gondolod. Én sem lettem lelki nyomorék.
2015. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%
És tudod nekem 22 évesen sokkal többett tudott nyújtani szexuálisan egy 50 éves nő mint egy 18 éves.
2015. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!