Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év korkülönbség még így is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év korkülönbség még így is gáz?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves diáklány, ő pedig egy 48 éves orvos. Az egész csak szexről szólna, de nem tudom bele merjek e menni. Iszonyatosan vonzódom hozzá szexuálisan, de még szexkapcsolatban is soknak tűnik ez a +30 év. Mit gondoltok?

2015. júl. 6. 23:53
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

40 te direkt jatszod a hulyet?

Nezd a kerdes nem rolad szol. Nem arrol van szo, hogy neked imponal, ha 40 evesen 2 perc alatt befuzol egy 18 eves tinilanyt.

Itt a kerdezorol van szo, meg arrol, hogy hiaba akarja jatszani a felnottet, meg nem lesz az. Mind erzelmileg, mind mentalisan, mind pedig intellegtualisan tapasztalatlan. Itt arrol van szo, /mint ahogy a legtobb kislany eseteben, akik szexkapcsolatrol abrandoznak/ hogy csa azt KEPZELi sajat reszrol, h kotetlen, felelosseg es erzelemmentes dugasrol lesz sz.

Az 50 es ferfi meg meg sajat reszrol ugyanezt TUDJA.

10bol 9 esetben erzelmileg erintett lesz a lany, es serulni fog.

Szoval le kene essen, hogy itt egy tinilanyrol beszelunk.

2015. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
Szoval, most hogy kedves utolso igy ismersz engem...:) Kozlom, hogy nem vagyok bele eroltetve a dologba, meg most kiszallhatok, bele se kell menjek. Nem kellene ugy beszelni a dologrol, hogy kenyszeritene a kedves illeto, leginkabb en akarom ezt a dolgot CSAK a szex miatt. Nem hiszek a szerelemben, sem pedig a kapcsolatokban, viszont igenyeim nekem is vannak.:) Nem az ilyen sablon szarokra vagyok kivancsi, hogy 'egy ujjabb kis csitri aki megint elhiszi, hogy nem fog erzelmileg megserulni...'.
2015. júl. 10. 00:17
 43/60 anonim ***** válasza:

Tudom jol h nem kenyszerit. Irtam is, te az KEPZELED hogy ez igy fog menni.

Vazold mar fel, mik azok a szempontok, amiben rad nem illik az 'ujab csitri aki azt hisz h...' mert nekem nagyon nem kulonbozolol toluk. Megegyszer mondom, menj bele, es par honap mulva meseld el a sikertortenetet. Inkabb az lesz, hogy a kerdesedben majd az fog szerepelni, ami az osszes korodbeli szexkapcsolatos csajokeban az ordogi korrol, meg a lelki erzelmi felemesztettsegrol.

2015. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
0%
Rosszabb esetben meg nem kivant terhessegrol, abortuszrol, egyebekrol.
2015. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

43, 44: akkor a kérdező legjobb ha aggszűz marad, mert az összes általad felsorolt veszélyek pontosan ugyanannyira fennálnak akkor is, ha egy 18 éves fiúval kezd kapcsolatot - maximum más okból. Rettenetesen ostoba és nagyon bunkó tud lenni egy tizen-, huszonéves fiú.


A véleményed tiszteletben tartom, neked olyan tapasztalataid vannak amilyenek, nekem mások. Engem meggyőzött a kérdező, hogy nem fog egy szerelmi kapcsolatba belemenni és nem fogja magát hagyni kihasználni. Ha mégse sikerülne neki, akkor se dől össze a világ, őszintén szólva az ilyen csalódásokon majd mindannyian át kell hogy essünk, és sokat tanulunk belőlük.

2015. júl. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
50%

Teged az gyozott meg, h te is kefelgetnel 18 eves csajokat, akar a kerdezot is. Szoval nem kell az onreklam, irj neki privatot, lathatoan a helyen kezeli a dolgokat :-)

/azt meg ha ne feszegessem, hogy 99%ban elorelathatoan asszimetrius szexkapcsolat, es egy bizalmi alapu parkapcsolat kozott mi a kulonbseg/

2015. júl. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
46-os. Egy 18 éves fiú és egy 50 éves nő kapcsolatával nincs kifogásod. De fordítva igen. Mi vagy te ilyen lányka védő?
2015. júl. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
Nagy arcod van, kérdező. Azt hiszed, te irányítod az érzelmeidet? Fogalmad sincs az életről, csak a 18 évesekre jellemző határtalan önbizalom diktál. Pedig már most se tudsz kiszállni.
2015. júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Az ilyen kommentelok, akik mar a haborut is megjartak, es ismerik az osszes '18 eves kis csitrit' nem veletlen, hogy 31 szazalekban adnak hasznos valaszt. Reszemrol ennyi:).
2015. júl. 10. 07:56
 50/60 anonim ***** válasza:
Kérdező. Ezt a háború dolgott nem érte. Én voltam háborúban 1986-ban illetve 1992-93-ig. De nem értettem hogy jön ez ide? A kérdésedre már válaszoltam és nem gáz.
2015. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!