Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év korkülönbség még így is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év korkülönbség még így is gáz?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves diáklány, ő pedig egy 48 éves orvos. Az egész csak szexről szólna, de nem tudom bele merjek e menni. Iszonyatosan vonzódom hozzá szexuálisan, de még szexkapcsolatban is soknak tűnik ez a +30 év. Mit gondoltok?

2015. júl. 6. 23:53
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
Csak a fogalmad sincs az eletrol meg hasonlo dolgokhoz irtam. Mert nekik sincs fogalmuk az en eletemrol, de elegge ugy beszelnek, mintha ok mar mindenen tul lennenek, ismernek minden 18 eves lanyt. Valoszinuleg igy van, legyen nekik igazuk.
2015. júl. 10. 08:21
 52/60 anonim ***** válasza:
100%
kérdező. Igen nem ismernek. A te akaratod és a te döntésed. Mit számít mit mondanak. Ha mindig mások megmondják mit csináljunk akkor azt nem könnyű elviselni. Én is biztos tapasztaltabb vagyok sok mindenben mint te. De biztos van olyan amiben meg te vagy mert én nem találkoztam olyannal. Neked a szívedben majd eldől mit akarsz. Lehet hogy van olyan hogy mégis látsz egy idősebb férfiban olyat ami a te ízlésednek nem megfelelő. De az is lehet hogy egy 48 éves férfi neked nagyon tetszik és bejön és a kíváncsiság a vágy sokszor egymáshoz sodor embereket. Lehet hogy csak egy két alkalmi szexuális kalandod lesz. De ehhez senkinek semmi köze. A te életed. Lehet, hogy egy férfinek egy életre egy szép emléket adsz. De lehet hogy neked is jót ad. Abban én is egyet értek hogy hosszú távú kapcsolat nem válhat belőle de ettől még szeretni akarunk és volt én is hogy egy lányt nagyon szerettem 2 hétig. Tudtam hogy én is belefogok rokkanni amikor elmegy de szeretni akartam. A hölgyet két hétig ismertem utána meghalt. Már akkor tudtam hogy halálos beteg mikor megismertem. Csak szeretni akartam.
2015. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso. Es sajnalom ami veled tortent.

Tudom, hogy ot akarom, de egyenlore semmi olyat nem latok benne, amiert bele tudnek szeretni valaha is. A kerdes inkabb azoknak szolt, akik voltak hasonlo helyeztben, tudtak kezelni ezt a sok korkulonbseget.

2015. júl. 10. 09:08
 54/60 omba ***** válasza:
100%

Én vagyok ilyen helyzetben.

Ha annyira zavaró volna az életkorbeli különbség nem volnék, te meg nem gondolkoznál ezen.

Te meg, mivel világosan és tisztázottan csak szexről gondolkodsz, még egyszerűbb helyzetben vagy.

Csak nyugi. :D

2015. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

Fordított helyzetben volt ilyen tapasztalatom. 43f, ő 23l. 2 hónapig találkozgattunk, de kezdtem beleszeretni. Egy hét után elmondtam neki hogy ez van, nekem nem jó ha továbbra is találkozunk. Pár napig nagyon szarul éreztem magam, de aztán lehiggadtam, és kezdtem megint reálisan látni. Nem is értettem az egészet, nemcsak a korkülönbség lett volna a probléma köztünk. 1-2 hónap múlva újrakezdtük, gondolván, hogy akkor megint tiszta lappal tudunk indulni. De nem, érzékenyebb lettem, úgyhogy akkor már a második találkozás után leálltam.


Jó érzés visszagondolni erre a kalandra, sok szép élményt adott, érdekes volt, és csak pár rossz nappal fizettem érte. Pár hónapja beszéltünk, ő se bánja, jó emlékei maradtak rólam.

2015. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Egy másik esetben a lány volt szerelmes, de ott eleve így indultunk. Emiatt nem hasonlít a kérdéshez, csak azért írom le, mert ott viszont volt cirkusz bőven. 15 évvel volt fiatalabb, korához képest is gyerekes. Én csak barátkozni akartam vele, meglepetésként ért az egész. Bár még így is jól jött ki mindenki belőle, sőt nagyon jól, de ehhez kellett szerencse is. Még egyszer biztos nem mennék bele. A tanulság, hogy akkor is le kell állni, ha a másik lesz szerelmes, de ő magának nincs ereje hozzá azt mondani, hogy ne találkozzunk egy darabig.
2015. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
Pacsi a dokinak! :)
2015. júl. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Azert kivancsi lennek, a kerdes kiirasa ota hanyadik dokival dugatja magat a csaj.
2015. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
Elsővel. ;)
2015. júl. 19. 08:12
 60/60 anonim ***** válasza:
Helyes, küldjétek csak! :)
2015. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!