Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év korkülönbség még így is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év korkülönbség még így is gáz?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves diáklány, ő pedig egy 48 éves orvos. Az egész csak szexről szólna, de nem tudom bele merjek e menni. Iszonyatosan vonzódom hozzá szexuálisan, de még szexkapcsolatban is soknak tűnik ez a +30 év. Mit gondoltok?

2015. júl. 6. 23:53
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
0%

Ketsegkivul elhiszem, h neked tobbet tudott nyujtani, ahogy fentebb is irtam, azert mert a korodbeli kiscsajok NEKED semmit nem nyujtottak.

Igy az szamodra ajandek volt.

Azt ne ecseteljuk, h lelkinyomorek vagy e, nem lehet tudni,

De valamennyit azert elarul rolad a velemenyed.

Jah arra azert elfelejettel reagalni, hogy odadobnad e 18 eves kislanyod analad idosebb doktorbacsinak, hadd 'hasznalja' mig fiatal a teste.

2015. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólok bele abba hogy a lányom kivel van. 18 éves kor után maga dönti el kivel van.
2015. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:

Ahh, no nezd csak az alszent apuka maris terel. Latod errol dumalok.

Nade a kerdezonek, keruld el messzire az ilyen szituaciokat, mar rovidtavon is veszthetsz vele.

Aztan majd ha te is erettebb, meg tapasztaltabb leszel, felesobben tudsz donteni ilyen helyzetekben

A 18 ev pedig jogszabaly szerinti 'felnottseg' minden felnott ember pontosan tudja, ha visszanez a 18eves onmagara, hogy koze nem volt a felnottseghez.

2015. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, meg is tiltom, mivel jogom van megtiltani, hiszen én vagyok a vezető (Führer) :) Hülyeséget félre téve te tudod, nekem aztán mindegy.
2015. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 omba ***** válasza:
100%

Ha már ilyen szépen tisztáztátok, hogy csak szex, és vonz is, akkor mi a jelentősége az életkornak?

A szex az egy férfi és egy nő.

Csak tudj megállni ezen a szinten, ne ábrándozz másról, abból lehet a baj.

2015. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti az én ártatlanságomat is egy kétszer annyi idős nő vette magához... nem lett ám semmi bajom.

Sőt, ah belegondolok, az összes későbbi nőm mennyit nyert azzal a tudással, amit tőle szereztem!

2015. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
23-as. Ez nálad már valami fóbia. Én 18 éves korom után gondolod megkérdezte bárki kivel fekszem le? Gondolod bármibe is beavattam volna bárkit mert kiakartam volna bárki tanácsát is kérni mit hogyan csináljak? Én is udvaroltam 15-20 éves lányokig 22 éves koromban. Voltam is velük. Nagyon gyengék voltak az ágyban. És egy idősebb nő sokkal többet nyújtott. Igen és ha 30 évvel időseb az a férfi aki mindent megad a lányomnak és szereti és kielégíti és ezért a lányom boldog akkor én is boldog vagyok. Mert tudom hogy neki jó. Ha egy korban jobban hozzá illő fiú megsérteni bántaná nem tudná boldoggá tenni akkor én is szomorú lennék. Ő számít nem én! Mit szólsz te itt bele más hogyan akar boldog lenni????
2015. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatban teljesen mindegy hány éves, lényeg hogy vonz. De ugyanúgy figyelj, mint egy fiatalabbnál, hogy ne használjon ki. Addig csináld, amíg TE jól érzed magad. Amíg jóval többet ad a kapcsolat, mint amennyi kicsit esetleg elvesz. Ha normális a férfi, akkor nagyon sokat tanulhatsz egy ilyen kapcsolatból. Nem, nem csak a szexről.


Én szexeltem egy csomó sokkal fiatal lánnyal, olyan időssel is mint te, de a messze legjobb egy 35 éves nővel volt 42 éves koromban.


De tényleg csak szexkapcsolat maradjon. Most még tudod, hogy együttélni nem akarsz. Ha azt érzed, hogy kezdesz beleszerelmesedni, és azon agyalni, hogy mi lenne, ha mégiscsak együtt élnétek, akkor nagyon gyorsan hagyd abba, még időben. 43f

2015. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

Koszonok minden ertelmes valaszt.

Ismerem magam annyira, hogy nem fogok ennel tobbet erezni. Ha pedig megis bekovetkezne ez a katasztrofa, akkor leszek olyan okos, hogy bucsut intsek a dolognak.

Koszonom meg a tobbieknek, hogy megosztottak a hasonlo torteneteiket.

2015. júl. 9. 16:35
 30/60 anonim ***** válasza:
0%

Igen, tenyleg nagyon okos vagy, mar most latszik.

A sok idiota negyvenes ferfinek meg : nem rolatok van szo occsem. Ki nem szarja le h te 20 evesen 40 eves novel dugtal? A ferfiak mashogy viszonyulnak a szexhez.

2015. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!