Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év korkülönbség még így is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év korkülönbség még így is gáz?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves diáklány, ő pedig egy 48 éves orvos. Az egész csak szexről szólna, de nem tudom bele merjek e menni. Iszonyatosan vonzódom hozzá szexuálisan, de még szexkapcsolatban is soknak tűnik ez a +30 év. Mit gondoltok?

2015. júl. 6. 23:53
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

30-as, jaj már megint te! :P

most mit szerettél volna kifejezni?

2015. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki az a 'megint te'

Fent kifejtettem mar egyebkent, sot, ha figyelsz, a 'tapasztalt' negyvenes hapsik ugy akarjak kipipalni a kiscsaj igenyet, hogy pont azt gondoljak a 18 eves kiscsajokrol amit en.

Jelesul, egy szetdughato fsztarisznya, de ok is szivesebben vannak 30as novel, ha szexrol van szo.

Erre hivtam a csajszi figyelmet. Ha szeretne megalazva erezni magat, am legyen.

Megegyszer mondom, hiaba gondolja minden 18 eves , hogy erett felnott, baromira nem az. Semilyen teren.

Csak ketess korbe itt a gykn, a szexkapcsolat temaban, szinte az osszes kislany itt rinyal, hogy mennyire poruljart.

Termeszetesen azt csinal amit akar.

De en sszoltam elore:-)

Am milenne ha nem 'kovetnel' itt a gykn?

2015. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
32-es. Te annyira érett vagy? Hány éves vagy? Mert én 47. És igen úgy gondolom hogy igen sok mindent tudok akár a szex terén is. Egy 18 évesnél biztosan többet.
2015. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

Figyelj, kislány! Egy 48 éves pasas nagyon tudja, hogy mikor mit kell mondani. Ráadásul ő orvos, a szakmájával jár, hogy tanult kommunikációt. Hogy miért tartom szükségesnek ezt elmodnai? Azért, mert a nők a fülükkel lesznek szerelmesek. Ha azt hallják, amit hallani akarnak, kész a baj.

Össze fogja törni a szívedet!!! Menekülj, amíg tudsz.

56F (Egykori nagy nőbolond.)

2015. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

Utolso, valojaban en vetettem fel az otletet, szoval meg pedofilnak se lehet nevezni az illetot... Nyari gyakorlatom volt a korhazban es kiszurtuk egymast, ment a flortolgetes, majd vizit utan oda mentem hozza es pontpontpont:)

Koszonom a tobbi ertelmes embernek a hozzaszolast egyebkent!

2015. júl. 9. 21:06
 36/60 anonim ***** válasza:
Attól még érvényes, amit mondtam.
2015. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:

Miquel, felesleges, a csaj epp surulja a jogi felnottseg kuszobet, es frankon azt hiszi, hogy vannak sajat dontesei ebben az ugyben. Erted, leirja, hogy 'kiszurtak egymat' 'florzolgette' kozben meg arrol van szo, h doktorbacsi kiszurta, flortolgetett vele, es meg az is lehet, hogy meglepodott hogy milyen keves energiat kellett befektetnie a temahoz.

Ez az ertelmes valasz.

A tobbi meg onigaloo kamu. Dugj ha akarsz, de majd ird mar le azt is, ami par honap utan lesz a dologbol. Koszi:-)

2015. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

32: folyamatosan azt magyarázod, hogy a férfi csak szexelni akar. Vedd már észre, hogy a kérdező is csak annyit akar. Mindenki megkapja amit akar, nyer-nyer.


Igen, 40 év felett már csak ritkán tudok közös nevezőre jutni egy 18 évessel. De egy-kettővel ment, és az már önmagában is sikerélmény. Persze, hogy normálisan nála idősebb nőket keresünk, mivel náluk ennek az esélye hússzor akkora és hosszabb kapcsolat is lehet belőle. Arról nem beszélve, hogy a legtöbb 18 évest a hideg is kirázza egy 38 évestől is. Ebben az esetben nem ez a helyzet, már megtalálták a közös nevezőt. Valószínű gyorsabban el fog múlni a varázs. És? Attól még megmarad jó emléknek.

2015. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

"Vedd már észre, hogy a kérdező is csak annyit akar. Mindenki megkapja amit akar, nyer-nyer. "


Azt vedd észre, hogy a kérdező egy gyerek. A másik meg egy majdnem 50 éves férfi.

Szerinted ki az, aki döntési helyzetben van?

2015. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Azon kívül ami a kérdésben napnál is világosabban le van írva, pontosan miről is kellene még dönteni és kinek?
2015. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!