Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság még lehet értékelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még lehet értékelni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Mindenem a házimunka, és a főzés, minden vágyan otthont teremteni, ki szeretném szolgálni a párom. Jelenleg dolgozom, de ha férjhez megyek, nem szeretnék dolgozni, csak főzni, mosni, takarítani, és gyereket nevelni (minimum 3 gyereket szeretnék).

Nagyon nem fekszik nekem ez a nevetséges emancipunciskodás, amit a nőtársaim művelnek. Én egyáltalán nem érzem magam egyetemre valónak, egyáltalán nem vonz az sem, hogy karriert építsek, és, hogy folyton harcoljunk a leendő párommal egymás akarata ellen. A tanulás, karrierépítés és az irányítás szerintem a férfiak feladata. Én inkább meghagynám a páromnak a fontos döntéseket.


Sokan furcsának tartanak engem, butának is neveztek már, a feministák pedig folyton "segíteni" akarnak. Én jól érzem magam így, szerintem sokkal jobb lenne a világ, ha mindenki a saját nemi szerepét látná el.


Vélemények? Vajon találhatok hozzám illő Férfit?


2015. júl. 13. 20:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%

részben jól mondod kedves idegen,de bizony senkit nem szeretnék eltartani,így messze elkerüllek :,D


a főzök mosok részig tetszett pedig.

2015. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Noren1989 ***** válasza:
65%

Persze, igen.

25/F

2015. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
37%

Hidd el, a férfiak 99%-a ilyen nőre vágyik.



"Sokan furcsának tartanak engem, butának is neveztek már, a feministák pedig folyton "segíteni" akarnak."


A feministák már csak ilyenek...

2015. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Biztos találsz majd neked való férfit, de attól, hogy neked nem szimpatikus az, hogy egy nő dolgozik, karriert épít, attól még nem kell beképzeltnek lenni és nevetségesnek titulálni ezt az életstílust. Semmivel se vagy különb azoknál, akik butának neveznek.
2015. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Szerintem én különb vagyok, mert legalább én nem akarok valami olyasmi lenni, ami sosem lehetek a nememnél fogvam, és azt tervezem csinálni amire "teremtve" lettem.
2015. júl. 13. 20:38
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

Alapvetően értékelendő az ilyen hozzáállás, nekem tetszik.

Viszont két dolog: Gazdag férjet kell fognod, mert manapság kevés az olyan ember, aki egymaga kitermeli egy család anyagi szükségleteit. A másik, hogyha a férj elhagy, akkor neked véged, mert nincs tapasztalatod a munka világában, nem tudsz pénzhez jutni...

2015. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%

Egy halom pasit találsz, aki erre vágyik, de ami engem illet, én olyan nőre ágyom (és szerencsére barátnőm ilyen), aki a társam, és nem a szolgálóm. Aki tud is valamit, nem csak főzni-mosni-takarítani, meg a lábát széttenni. Aki ha kell, majd le tud ülni a leendő gyerekünkkel a háziját segíteni. Akinek van rendes munkája, és nem nekem kell egy személyben helyette is keresnem.

Akit társamként tisztelhetek, és akivel együttes erővel építhetjük a közös jövőt.

2015. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
A gyerek házijában tudnék segíteni, mert érettségiig azért eljutottam, nem is rossz eredménnyel, szóval az általános- és középiskolás anyag nem fogna ki rajtam. :)
2015. júl. 13. 20:42
 9/31 anonim ***** válasza:
77%

#5: Egyébként meg tudomnyosan bizonyított tény, hogy a nők is teljes értékű élőlények. Jó, ezek szerint te lehet, hogy nem tartozol közéjük, és neked a képességeid kimerülnek a 8 általánosnál többet nem igénylő feladatokban, de egy NŐ a fejét gondolkodásra is tudja ám használni. Mert tudod, a természet ilyennek alakította ki a nőket.

Persze, mondom, ha te a középkosban ragadtál, és minden vágyad az, hogy valaki tulajdona legyél, a te dolgod. Csak így pont, hogy nem a valódi nemi szerepedet fogod ellátni.

2015. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
38%
Ez becsülendő tulajdonság, és a gondolkodás mód egyáltalán nem maradi, sokszor kapok hányingert azon feminista kijelentésen, hogy a nőnek erős, önálló, önfentartónak kell lennie és ami a legfontosabb teljes mértékben függetlennek egy hím neműtől. Nem értem miért? Én nem azt mondom, hogy a nőnek a konyhában a helye vagy, hogy mindent neki kell csinálni én meg addig tespedek a fotelben és focit nézek (amit nem mellesleg utálok) és azt vallom egy nő ha a férfi keresete kielégítő maradjon otthon, és minden nemű kötelességet egyenlő szinten osszanak el. Órák hosszat ecsetelhetném a véleményem, de nem szaporítom a szöveget. f/23
2015. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!