Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság még lehet értékelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még lehet értékelni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Mindenem a házimunka, és a főzés, minden vágyan otthont teremteni, ki szeretném szolgálni a párom. Jelenleg dolgozom, de ha férjhez megyek, nem szeretnék dolgozni, csak főzni, mosni, takarítani, és gyereket nevelni (minimum 3 gyereket szeretnék).

Nagyon nem fekszik nekem ez a nevetséges emancipunciskodás, amit a nőtársaim művelnek. Én egyáltalán nem érzem magam egyetemre valónak, egyáltalán nem vonz az sem, hogy karriert építsek, és, hogy folyton harcoljunk a leendő párommal egymás akarata ellen. A tanulás, karrierépítés és az irányítás szerintem a férfiak feladata. Én inkább meghagynám a páromnak a fontos döntéseket.


Sokan furcsának tartanak engem, butának is neveztek már, a feministák pedig folyton "segíteni" akarnak. Én jól érzem magam így, szerintem sokkal jobb lenne a világ, ha mindenki a saját nemi szerepét látná el.


Vélemények? Vajon találhatok hozzám illő Férfit?


2015. júl. 13. 20:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
Vannak olyan férfiak, akik értékelik ezt. De nem sokan. Régen működött ez, hiszen a nő inkább volt cseléd és szobadísz. Ma viszont egyre többen elvárják, hogy a nőnek is legyenek legalább önálló gondolatai.
2015. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
35%

Én mondtam, ilyenek a feministák, a 9-es a mintapélda.


"Egyébként meg tudomnyosan bizonyított tény, hogy a nők is teljes értékű élőlények."


Ezt ki tagadta? Csakhogy a nő MÁS mint a férfi, és a férfi MÁS mint a nő. Ez nem azt jelenti, hogy ne lennének teljes értékű élőlények.


"Jó, ezek szerint te lehet, hogy nem tartozol közéjük, és neked a képességeid kimerülnek a 8 általánosnál többet nem igénylő feladatokban, de egy NŐ a fejét gondolkodásra is tudja ám használni. Mert tudod, a természet ilyennek alakította ki a nőket."


Hol írta, hogy nem szokott gondolkodni?


"Persze, mondom, ha te a középkosban ragadtál, és minden vágyad az, hogy valaki tulajdona legyél, a te dolgod. Csak így pont, hogy nem a valódi nemi szerepedet fogod ellátni."


Az, hogy a férfi keresi a pénzt, a nő pedig a házimunkát végzi, nem jelenti azt, hogy a nő a férfi tulajdona. Különben meg mégis mi a valódi nemi szerepe szerinted?

2015. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
62%
igen lehet de a mai keresetek alacsonyak hogy eltudjon tartani valakit sajnos! sajnos az a világ megszünt ami régen volt hogy az asszonyok otthon voltak
2015. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
51%

"Ma viszont egyre többen elvárják, hogy a nőnek is legyenek legalább önálló gondolatai."


Istenem... Hol írta azt a kérdező, hogy nincs önálló gondolata? Attól még, hogy házimunkát végez, lehetnek önálló gondolatai.

2015. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%
Az emanci dolog nekem se fekszik. En szeretem kicsit ugymond alarendeltnek erezni magam, ezt azonban ertsd ugy, hogy szeretem, ha van egy eros ferfi, aki iranyt mutat, aki meghozza a fontos donteseket es cselekszik, en pedig asszisztalok hozza. Gyereket en is szeretnek, lehetoleg kettot, de en dolgozni is akarok. Ha ketten dolgozunk, akkor ketten hozzuk haza a penzt. Senkitol nem varnam el es nem is turnem el, hogy etessen engem puszta szeretetbol. Ez anyam dolga volt anno. Nem pedig a parome. Nem mondom, hogy buta vagy, de ez az "en nem akarok dolgozni, hanem csak gyereket nevelni" dolog eleg sok mogottes tartalommal bir es sokat elmond rolad. Gyereket nevelni napi 24 oraban kb 3 evig tart. Utana a gyerek oviba megy. Te mit csinasz, amig o ovodaban van? 3 gyerek eseteben ezt ugy 15 evig elcsinalgathatod, de utana mit akarsz a hatralevo jo par evedben? Huslevest fozol minden nap? Fel kene nonod ezekhez a gondolatokhoz.
2015. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
56%
Nem azt mondom, hogy mindenki legyen ilyen, de a feministáknak nem kellene lehurrogniuk azt a nőt, aki olyan akar lenni, mint a kérdező. Miért zavar titeket?
2015. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyetértek a 9-essel. Tudok én is mosni, takarítani és jól is főzök, de emellett tanulok is és karriert építek. Azért mert ezt akarom csinálni és nekem megy anélkül is, hogy lenézem azt, aki inkább otthon maradna.
2015. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
68%

Én tudnálak értékeni, ha tényleg maradsz a szerepednél!

Ha nem szólnál bele, hogy mit csinálok, és annyi gyereket szülnél, amennyit akarok. Nem nyavajognál, ha jól meg akarnálak fektetni, és nem jönnél folyton azzal, hogy fáradt vagy, hiszen ez a kötelességed! Mire hazaérnék munkából, legyen rend, és legyen kész a vacsora, úgy, ahogy én szeretem. Ha valamit elszúrsz, nem nyavajognál, ha előkerülne a nadrágszíj. Elvégre az én szerepem a fegyelmezés és a rend fenntartása. Otthonról el meg akkor mehetnél, ha én megengedem.

Ja, és nem nyavajognál a reggeli analszex miatt.

Ha tényleg ilyen vagy, elveszlek. Merre is laksz?

2015. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
77%
Igen, lehet értékelni egy ilyen nőt. Csak ehhez olyan férfit is kell találni, aki ezt elfogadja, és még csak véletlenül sem vágja a fejedhez egy heves vitatkozás közben, hogy semmit sem csinálsz. A házimunka ugyanúgy munka, bizonyos államokban fizetést is kapnak érte a nők.
2015. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
2015. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!