Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság még lehet értékelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még lehet értékelni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Mindenem a házimunka, és a főzés, minden vágyan otthont teremteni, ki szeretném szolgálni a párom. Jelenleg dolgozom, de ha férjhez megyek, nem szeretnék dolgozni, csak főzni, mosni, takarítani, és gyereket nevelni (minimum 3 gyereket szeretnék).

Nagyon nem fekszik nekem ez a nevetséges emancipunciskodás, amit a nőtársaim művelnek. Én egyáltalán nem érzem magam egyetemre valónak, egyáltalán nem vonz az sem, hogy karriert építsek, és, hogy folyton harcoljunk a leendő párommal egymás akarata ellen. A tanulás, karrierépítés és az irányítás szerintem a férfiak feladata. Én inkább meghagynám a páromnak a fontos döntéseket.


Sokan furcsának tartanak engem, butának is neveztek már, a feministák pedig folyton "segíteni" akarnak. Én jól érzem magam így, szerintem sokkal jobb lenne a világ, ha mindenki a saját nemi szerepét látná el.


Vélemények? Vajon találhatok hozzám illő Férfit?


2015. júl. 13. 20:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%

Én nem ítélem el a kérdezőt - mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hogyan kíván élni.

Engem a rizikó riasztana el ettől: mi lesz, ha a leendő férjemmel történik valami baleset és ott maradok 3 gyerekkel egyedül?


Egyébként: egyetemre járok, engem vonz a karrierépítés, hogy elismerjék a teljesítményemet.

A párom meg büszke rám, mindenben támogat.

Nem harcolunk állandóan egymás akarata ellen (sőt, talán 2 dolog volt eddig, amit tiltani akart nekem), létezik kompromisszumkészség.

Attól, hogy dolgozom, karriert építek az nem azt jelenti, hogy otthon elvárom, hogy minden az én szájízem szerint történjen... Elismerem a párom dominanciáját, alávetem magam a legtöbbször, de a munkahelyemen ez nem érvényesül. Szerintem a férfiak nem felsőbbrendű lények, így igenis harcolok, ha a szakmai tudásunkból adódik az összetűzés a munkahelyemen.

2015. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
92%

"Tudok én is mosni, takarítani és jól is főzök, de emellett tanulok is és karriert építek"


na ebben az esetben most igazat kell adnom,( :,( ) miért jó ha egy nő csak otthon sz....ik?? váltsa valóra a terveit,az álmait, attól tud főzni!! :,D


de tényleg,dolgozzon,legyen karrierje.Sikerélményei.

Miért ne lehetne egy nő is hasznos munkaerő ?

simán lehet! és van is.


te csak simán lusta vagy és buta :,D könnyebb egy gazdag palinak cselédkedni mint valami elérni az életben



én örülök hogy a nők is dolgoznak,meg elérnek ezt azt.

Ez nem nemi szerep kérdése.

Az lenne hülyeség ha nem engednék őket csak otthon cselédkedni.

2015. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt önmagában, amire vágysz, lehet értékelni. Van olyan férfi, akinek ez kell, van, akinek nem. Ez kiderül, mikor találkozol valakivel.


Azt a kijelentésedet viszont, hogy te többre tartod magad azoknál a nőknél, nem tartom túl intelligensnek. Pont ez a lényeg: a férfiak és nők különböznek, de egyenÉRTÉKŰEK. Ez illik a különböző életcéllal rendelkező nőkre is. Szóval nekem nem a céljaid, hanem a gondolkodásmódod miatt nem kellenél.

2015. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gazdag férfit kell kifognod, mert nem hiszem, hogy a mai magyar átlagfizetéssel rendelkező férfi el tud tartani egy feleséget és három vagy több gyereket.


IT területen dolgozom, kollégáim, akik házasok egyik hónapról a másikra élnek úgy, hogy a feleségük is dolgozik.


Egyébként értékes nő vagy, sok férfi szeretne ilyen feleséget, csak sajnos, ha éjjel-nappal dolgoznak sem fognak elég pénzt hazavinni :(

2015. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Ha olyan csajszi vagy akivel jól kijövök & passzol minden, akkor nem tartanám problémának, annyi, hogy azért ha úgy van ne vesd meg a melózást néha napján, mert az sem állapot, hogyha valaki semmit sem csinál csak otthon van, érted.


Attól hogy anyagilag úgy állok nem szeretnék éjjel nappal melózni hogy minden a fenntartásra menjen el, és szerintem más sem, vannak célok.


20F

2015. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
22%
Nekem az is bőven elég, ha a lány nem felszínes, nem anyagias, és néha tud igazat is mondani, de a többség erre is képtelen.
2015. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
83%
A leiras alapjan borzalmasan unalmas no lehetsz. Raadasul buta is vagy(az erettsegi nem nagy dolog mar meg ne haragudj). Kb. egy bejarono es egy jarkalo inkubator lennel. Hat erre nincs igenyem, bocs.
2015. júl. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Költőnő? ***** válasza:
azért az, hogy vki tanul/képzi magát, dolgozik, az nem egyenlő azzal sztem h óll déj evri déj fájt van otthon.
2015. júl. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
39%
És senkinek nem esett le, hogy a kérdező provokál... Egy nő nem így ír és nem hívja emancipuncinak, az emancipációt.
2015. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

én szívesen elvennélek havi 100-120at hozok haza túlóráktól függően

a kötelező kiadások után(albérlet rezsi ruhák gyógyszerek) a maradékot neked kéne beosztani hogy minden nap tápláló kaja legyen a gyerekeknek és nekem

2015. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!