Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy még 14 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy még 14 évesen nem volt pasim?

Figyelt kérdés

A lányok meg a fiúk is folyton szekálnak meg kérdezgetik h: 'Na hogy állsz a pasikkal?' És ilyenkor tök kínos rá válaszolni, hogy sehogy.... Nem vagyok szerintem csúnya (175 magas, sötétbarna haj, kék szem, vékony vagyok, nagyon humoros és nem ilyen 'leszarom az iskolát mert az a menő!' stílusú), szóval nem tudom miért nem volt még 1 pasim se.

De olyan égő mikor a csajok arról áradoznak h jajj milyen jó volt a pasijukkal lenni, olyan jól smárol stb.... énis akarok már smárolni, mivel még azt sem csináltam:(

Az első csóktól is borzasztóan félek. Tuti, hogy nem sikerülne. Amúgy nagyon társasági ember vagyok, ált középpontban, de a helyes pasiktól valahogy 'beijedek'....=(


2010. márc. 5. 11:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
ugyan mondd már meg egy 14 éves gyerek hogy tud komolyan gondolni 1 kapcsolatot? hideg kiver az ilyen válaszoktól. kérdezőnek üzenem h kíváncsi lennék én a kis barátnőid beszámolójának a valóságalapjára... tudod ebben a korban szeretnek menőzni meg eltúlozni dolgokat... azzal tűnj ki h jól tanulsz és ne azzal h "vajon terhes vagyok???"
2010. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Igen ciki...ásd el magad...
2010. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

te már elmúltál ovis és még szűz vagy???


imádom az ilyen kérdéseket...még nem is szőrős, akkor hova akarsz pajzánkodni?! XDXDXD

2010. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem 15F vagyok és énnekem se volt még csajom bár szeretném hogy legyen.
2010. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
ráértek még ezzel foglalkozni.
2010. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

Nem vágom miféle igaziról beszéltek!!!! 14,15,16 évesen milyen igazit kell megtalálni ....arra tanítjátok szegényt

h ne élvezze az életéét.Én is 14 vagyok még.... és 2 komoly kapcsolatom is vólt más ....egy 1 év hosszúságú és egy fél éves...És nem gondolom h túl hamar fogtam vólna neki...14f

2010. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
00:02 14 évesen túl vagy egy 1 éves és 1 fél éves kapcsolaton... ne haragudj meg de neked mi számít akkor fiatalnak? most ez nagyon felkúrt...
2010. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
11:41 fején találta a szöget. Én is írhattam volna ugyanazt. Most meg van egy fantasztikus férjem 15 éves házassággal, meg egy rakás gyerek! Életem szerelme 17 éves koromban jött el, de csak 19 éves koromban vett észre. Addig meg.. türelem.............
2010. ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
00:02 Majd 20 év múlva fogod bánni. Most hiába mondanám miért... majd akkor rájössz magad.
2010. ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
00:02 Vagyok hát én 11 és fél évesen jöttem össze az első barátnőmmel, aki 16 éves volt akkor...12 éves koromban elvesztettem a szüzességem....13 éves koromban vége leett a leghozzabb kapcsolatomnak....13,5 éves koromig élveztem az életet utána megismerkedtem 1 másik csajjak akivel komoly kapcsolat jött össze:)
2010. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!