Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy még 14 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy még 14 évesen nem volt pasim?

Figyelt kérdés

A lányok meg a fiúk is folyton szekálnak meg kérdezgetik h: 'Na hogy állsz a pasikkal?' És ilyenkor tök kínos rá válaszolni, hogy sehogy.... Nem vagyok szerintem csúnya (175 magas, sötétbarna haj, kék szem, vékony vagyok, nagyon humoros és nem ilyen 'leszarom az iskolát mert az a menő!' stílusú), szóval nem tudom miért nem volt még 1 pasim se.

De olyan égő mikor a csajok arról áradoznak h jajj milyen jó volt a pasijukkal lenni, olyan jól smárol stb.... énis akarok már smárolni, mivel még azt sem csináltam:(

Az első csóktól is borzasztóan félek. Tuti, hogy nem sikerülne. Amúgy nagyon társasági ember vagyok, ált középpontban, de a helyes pasiktól valahogy 'beijedek'....=(


2010. márc. 5. 11:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

14-15 évesen még azt sem tudhatjátok, hogy mi az hogy "ÉLET"! (nem sértésnek szántam, de a nagybetűs élet szelét sem érezhetitek még ilyen korban)


természetesen próbálkozni lehet ilyen fiatalon, de a szerelem annál összetettebb, hogy suli után összefutunk, esetleg simogatjuk egymást,megpróbálunk szexelni...stb.

a szerelem kitartásról is szól, kompromisszumokról...

ilyen fiatalon fel sem tudjátok fogni, hogy mi fontos a másikban.


persze ez csak az én véleményem, és remélem nem sértettem meg senkit!

2010. ápr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Néha olybá tűnik, kezdem érteni a gyerekek hozzáállását... komoly kapcsolat, amikor a kuki a nuniba kerül, nem olyan komoly kapcsolat, amikor csak smacizunk és pettingelünk.

Jajj, hogy ezek mennyire megcsömörlött felnőttek lesznek.


Kedves Kérdésfeltevő!

Remélem nem fogod elkapkodni a dolgot! Ne hagyd magad befolyásolni a hülye pna kortársaid, meg a TV által, később megbánnád!Légy türelmes, várd ki, amíg Te úgy érzed, hogy itt az idő, és a megfelelő partner! Addig van fontosabb dolgod is!

2010. ápr. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Erre a kerdesre csak at tudom mndani: "b@szd m3g" 14 evesen ez a legfontosabb? Hihetetlen.
2010. ápr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

14 vagyok nekem se volt még barátom bár van aki tetszik de tudod 14 éves fejjel nem azon jár az eszem mint az osztálytársaimnak h most itt csináltuk meg most majd hol meg h gyukta a nyelvét a számba.:S inkb arra tanulok h felvegyenek a gimibe.:S szerintem nem gáz.:) de az ő döntésük csak azé piszkálnak mert féltékenyek hogy ők nem cseszték el ilyen korán az életük és csak azért mondják hogy ne legyél náluk több azzal h nem cseszted el az életed. nekem ez a felfogásom. de te tudod mit csinálsz.


14/L

2010. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
01:11 és ilyenkor a kedves okos édesanyád merre b@szta az eget? gratulálok h te erre még büszke is vagy...
2010. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Semmi ciki nincs abban ha az embernek 14 évesen nincs párja. Bár mostanában mindenki azt hiszi, hogy gáz de nem az. Nagyonsok ismerősöm van akinek 14 évesen volt párja és olyan is akinek nem. Van aki megbánta és van aki nem. Ilyen az élet. Semmit sem kell sietteni. mindennek megvan a maga ritmusa. Nekem nem volt pasim és 17 évesen sincs nem vagyok csúnya állítólag sem utálatos sem mit tudomén, hogy mi és nem tartom cikinek. Nagyon sok fiú haverom van és sokról tudom, hogy öszejönne velem (igaz van olyan is aki csak egy-két éjszakára a testem miatt)de most nekem az egyetem/fősulia cél. Így nem akarok egy olyan kapcsolatot ahol nem tudok "törődni" a párommal. úgyhogy te 14-15 évesen ezen ne stresszelj mert akkor csak magadnak ártasz és megnehezíted a saját életedet. fel a fejjel ne izgulj majd eljön a te időd is.
2010. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
01:11 Nem vagyok büszke rá de nem is szégyenlem!!!M1 akkor sem tudlak megérteni benneteket:-J Kommunista Gyíkok
2010. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

13:46 "Kommunista Gyíkok" Mi??? Bocsáss meg, de neked tényleg fel kéne nőnöd vagy nem kéne ennyire komolyan venned magad...


A kérdezőnek:

Én 18 vagyok és még nekem sem volt senkim. Nem azért, mert valami baj van velem, csak nem akarok bárkivel összeállni, pedig lenne jelentkező. Ráérsz még, nem feltétlenül az a legfontosabb az életben, hogy évente legyen vagy 5 pasid. Hidd el, hosszabb távon többre mész, ha nem ezen stresszeled magad, hanem valami hasznosabb dologgal foglalkozol. Ha meg valaki jön majd az életedbe, az úgyis akkor jön, mikor itt az ideje, addig felesleges ezen izgulni.

2010. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon mkinek a nromális hozzászólást!! NEkem is a gimi a cél, és élvezem az életet. Egyébként azóta már 2 "barátnőm" is felcsináltatta magáát, a tanulmányi eredményeik 2-es szinten van kb...
2010. ápr. 10. 22:01
 30/30 anonim ***** válasza:
Jól értem, teherbe estek? Mi lett velük?
2010. ápr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!