Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul gondolja azt rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolja azt rengeteg férfi, hogy egy nőnek csak választás kérdése, hogy akar-e kapcsolatot, vagy tényleg így van és én selejt vagyok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 00:30
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Válaszoltam, csak nem tudok egyszerre két dolgot gépelni.
2015. aug. 3. 00:51
 12/58 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted NEM választás kérdése?


Eldönti hogy akar-e vagy sem. Ha nem akar, akkor csinálhatsz bármit, nem fog összejönni veled.

2015. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
81%

Én még relatíve jól is nézek ki, kedves vagyok és nyitott, aztán mégsem udvarol senki. És "senki" alatt nem azt értem, hogy pár csúnyácska fiú próbálkozna, de erről nem veszek tudomást, mert "valakinek" csak a legdögösebb pasi számítana, nem. Gyakorlatilag hozzám sem szólnak. Így meg azért nehéz elhinnem, hogy VALÓBAN mindenkinek udvarolnának legalább ketten-hárman.


Kérdező, szerintem nem vagy selejt. Oké, én könnyen beszélek, nekem csak az egóm sérti kicsit, hogy nem udvarol SENKI, nem ólálkodnak körülöttem, és gyakorin meg pár lánynál a munkahelyen meg ezt látom/hallom, hogy a legcsúnyábbaknak is van udvarlója. Nekem van barátom, de valahogy el kellett érni, hogy legyen :D És azért valóban csak akarnom kellett. Nyitni felé, és kicsit noszogatni, hogy nyugodtan udvarolgasson. Lehet, hogy ez a rész az, ami hiányzik nálad. Mert ha elég érdekes vagy és van egy szerethető személyiséged, akkor lehet, hogy csak egy kis plussz kell, és máris mennek a dolgok maguktól.


De azért nem túl csúnya lányként mondom, hogy az inkább csak a gyakoris fiúk elképzelése, hogy naponta 10en leszólítanak, és van egy állandó udvarló kör, ahonnan simán válogatok hangulatomnak megfelelően, azért egy átlagos lánynál a való élet nem pont így néz ki.


Remélem valamennyire segítettem, ha nem, akkor megerősítem: nem vagy selejt :)

2015. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:

A gyakoris fiúk nem ugyanazt nevezik átlagos lánynak, mint a lányok. Nekem se udvarolt soha senki, még csúnya fiú sem. (tettem már fel kérdést, hogy nekem az ilyen *kép* srácok tetszenek, akkor ők milyenek, és egy-két választól eltekintve főleg a férfi válaszolók szerint átlagon aluli srác volt) Nekem kellett lépnem és elhívni randira azt a srácot aki tetszett és aki most a barátom. Az előzőnél is én léptem, ha nem teszem 26 évesen is szűz lennék nulla kapcsolattal. :)


Tehát nyugi, nem te vagy a selejt. Egyszerűen nem ugyanazon fogalmakat használja a két nem. Plusz a kapcsolat szót magát nem értik. Plusz a szexre találni pasit részt se. (voltam olyan fázisban szakítás után, hogy egy éjszakást kerestem. Nos a leájulok a szájszagától nem éppen egy adonisz, egyéb külsőségek meg pont nem érdekeltek volna, szóval tény, pasit lehet találni arra is, de azért legyen már egy szint.. pl alapvető higiénia ami alapján azért mondhatjuk azt, hogy bocs nem és ettől nem leszünk fű de válogatósok.)

2015. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
Figyelj, nőként kapcsolatunk valóban könnyen lehetne, szex pedig még könnyebben, de azzal a bizonyos személlyel, akibe teljesen bele vagyok habarodva, sokszor nem jön össze. Akkor meg cseszhetem a szexet felkínálkozó fiúkkal. Mert akkor nem kell más csak Ő.
2015. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
#15 szerelmes egy olyanba aki le sem xar? Az mire jó?
2015. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
#16 ki mondta, hogy le sem szar? Barát, munkatárs, szomszéd, bárki lehet.
2015. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
#17 az ilyen felszínes "ráköszönök az utcán" ismerettség pont le sem xar kategória nálam.
2015. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
#18 ha te a "barátaiddal", szomszédaiddal, munkatársaiddal csak köszöngetni szoktál, akkor benned van a hiba
2015. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
Most nem rólam van szó.
2015. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!