Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul gondolja azt rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolja azt rengeteg férfi, hogy egy nőnek csak választás kérdése, hogy akar-e kapcsolatot, vagy tényleg így van és én selejt vagyok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 00:30
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
94%

1. Mivel kb. minden kérdéshez írsz valami szokásos szöveget, így elég nehéz kikerülni a válaszaid.


2. Nem fáj az igazság, mert rám semmi nem igaz azokból a dolgokból, amikről úgy gondolod és azt mondod, hogy minden egyes nőre igazak.


3. Nem szoktam trollkodni, általában nem szoktam vitába keveredni a hozzád hasonlóakkal, csak szimplán továbblépek. Viszont te már olyan szinten nyomod a hülyeséget, hogy már nem bírtam ki szó nélkül. De igen, ez tényleg az én hibám:)


4. Nem várom el, hogy mindenki egyetértsen velem. Az inkább te vagy, aki nem képes elfogadni más véleményét.


5. Meglepődtem volna, ha nem kevered ide megint azt, hogy a gazdagoknak mindig jut nő:D

2015. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:

#22: "Ahhoz ugyanúgy a nőknek is erőfeszítéseket kell tenniük."


Ezt ugye te sem gondolod komolyan?

2015. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
De, teljesen komolyan gondoltam.
2015. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:

1: Így igaz, szabad a véleménynyilvánítás. A Kérdező azért írt ki kérdést, hogy választ kapjon, én meg válaszolok neki.


2: Akkor meg mit vagy így kiakadva, ha rád nem igaz? Igaz másik ötszázmilliárd nőre.


3: Nem tudom akkor, kik szokták szidni, ocsmányolni a "szűznyomilúzer" pasasokal, és azokat akik a védelmükre kelnek, de minden kérdésnél akad 2-3 ilyen stikkes idióta.

Szerinted hülyeséget nyomok, ezzel szemben a tények többnyire engem igazolnak. Mellesleg, én alá tudom támasztani az állításaimat. Te ugyanezt nem tudod megtenni. Ki is beszél hülyeséget? :)


4: Valóban, első bemondára semmilyen baromságnak nem adok hitelt. Vagy te igen? Ha valami tébolyult kijelenti hogy a Föld belül üreges, odalenn élnek a kakamatyik és gravitáció nem is létezik, azonnal hitelt is adsz neki?


5: Sajnos ez az eltelt 25 percben sem változott. Ha majd fog, akkor nem fogom ezt felhozni. See how it workz?

2015. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:

1. Ez rendben is van.


2. Azért vagyok kiakadva, mert idegesítő. Kíváncsi vagyok, te mennyi idő után kötnél belém, ha majdnem minden kérdéshez odaírnám, hogy az összes pasi idióta, csak a fullos plázacicák kellenek nekik blablabla.

Nem az a bajom, hogy leírod a véleményed. Az a bajom, hogy indokolatlanul odaírod mindenhová, ráadásul hiába próbál neked bárki ellentmondani, szimplán kijelented, hogy az illető nem mond igazat/csak azért ideges, mert magára ismert stb.


3. Biztos vannak olyanok is, én nem vagyok köztük.

Alá tudod támasztani? Na hajrá. És nekem mit is kellene alátámasztanom? Szívesen megteszem, ha mondasz konkrétumot, hogy mihez is várnál alátámasztást:)


4. Nem, én sem. Viszont egy (vagy akár több) ember tapasztalatát nem kellene úgy interpretálni, mintha örök érvényű, mindenre kiterjedő igazság lenne. Vannak nők, akiknek az a fontos, hogy a pasi gazdag legyen. Csodálatos. És? Szerintem is vannak. Az a különbség közted és köztem, hogy szerinted ez minden nőre igaz, szerintem meg nem.

Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy minden pasinak az a fontos, hogy a nő jól nézzen ki, az, hogy belül mi van, tök mindegy. És mindezt azért állítanám, mert találkoztam x ilyen emberrel.. Hát ez vicc.


5. De minek kell totál nem odaillő helyzetben elsütni a szokásos közhelyeid?

Láthatóan folyamatosan erre vagy rápörögve, nem foglalkozol semmi mással, csak a saját "igazad" hajtod. Ha elmész valakivel találkozni, akkor is csak ez a téma?

2015. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

1: -


2: Igazat adnék, mert a dekoratív plázacicák valóban kelendőek a pasiknál. Csak azt se felejtsd ki belőle hogy maximum 1-2 éjszakára. Tőlük mégis ki a fene akarna hosszútávú kapcsolatot?

Ha odaírom valahová a meglátásom, az nem indokolatlan. A "csajozz pénzzel" válasz főleg nem, mert pénzzel igenis lehet csajozni = hasznos válasz, tehát van létjogosultsága. Amikor valaki ezt tagadja, na ő nem mond igazat. Aki meg magára ismert, és azért mosdatja a szerecsent, az meg undorító. Mindannyian tudjuk, mi az igazság, csak nehéz elfogadni.


3: Vágyad máris teljesül.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__566..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__57..


És ez csak néhány ilyen kérdés a sok ezerből. Ha lenne fölösleges 2-3 hónapom, nem kizárt hogy az összeset össze tudnám szedni, kicsit meg lennél döbbenve szerintem.

Hogy hol találtam meg ezeket? Nos, sejtettem hogy alátámasztást fogsz várni, így előre dolgoztam és összecsemegéztem ezt a pár finom falatot.


4: Azért interpretálom így több ember együttes tapasztalatát, mert egymástól függetlenül ugyanazt tapasztalták, mindezt úgy hogy előttük fogalmuk sincs, mit írt a másik. Bíróságon ennek igen komoly bizonyítóereje van már, csak mondom. Azt meg sehol nem írtam hogy ez minden nőre igaz lenne, azt írom hogy a döntő többségükre az.


5: Mert odaillik, azért? :) Ha a Kérdező azt a kérdés tenné fel, hogy "szerintetek 2025-ben megtámadják a reptoidok meg a krixkraxok a Földet" akkor nem ezt válaszolnám, hanem például azt, hogy "igen, természetesen, sőt, a lumbulábiak és a guargumik is segítenek nekik,veszélyes népség mind". Lehet hogy közhely, lehet hogy unalmas, de nem ez a lényeg. A lényeg az hogy MŰKÖDHET. A Kérdező biztos módszert akar, amivel garantált. Nos, ezzel mindenféleképpen garantált, tehát nincs miről beszélni.

Ha elme'ek találkozni valakivel, bizonyára szóba kerülhet ez is, de ezt előre nem tudom megjósolni.

2015. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:

1. "Csak azt se felejtsd ki belőle hogy maximum 1-2 éjszakára. Tőlük mégis ki a fene akarna hosszútávú kapcsolatot? "

Ugyanúgy, ahogy az üresfejű, de felettébb jó testű és helyes arcú pasiktól is a nők nagy része csak egy éjszakát akar. Aki hosszabb távon együtt marad egy férfivel, aki 3 értelmes mondatot nem tud kinyögni, nulla humora, nulla saját gondolata van, az pont olyan idióta, mint a pasi.


2. Köszi. Én is találnék valószínűleg számtalan olyan kérdést, hogy "hol találok jó csajokat", csak nekem nincs belőle ilyen kis gyűjteményem, mint neked. Ebből is látszik, hogy kicsit túlságosan rá vagy pörögve a témára. Ahelyett, hogy élnéd az életed, keresnél magadnak valami hobbit, foglalkoznál kicsit a barátaiddal, családoddal, állataiddal vagy tudjatököm mivel, ahelyett ezen a témán kattogsz egész nap.

Bocs, hogy senkinek nem vonzó az, ha valaki más sem csinál egész nap, csak a nőket szidja.


Azt viszont még mindig nem mondtad el, hogy tőlem mihez vársz alátámasztást?


4. Bíróságon érzed magad netalántán?:D Az a baj, hogy mindent fekete-fehéren látsz. Te meg még 3 ember ugyanazt tapasztalta, akkor ez van, nincs más. Akkor ha én és a barátnőim is csak olyan férfiakkal találkozott pl., akik bár jól néznek ki, buták, akkor ez azt jelenti, hogy az összes jól kinéző pasi buta?

Nem túl ésszerű ez a "ha én nem láttam még olyat, akkor nem is létezik" mentalitás.


5. Oké, válasznak megírtad egyszer. De minek kell utána még mindegyik nekem szént hozzászólásodba is beleírni?


Egyébként most már őszintén kíváncsi lennék rád. Megnézném, hogy élőben vajon képes lennél-e másról is beszélni, vagy ott is ezt a betanult szöveget nyomnád...

2015. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

1: Pedig nagyon sokan vannak. A pasas irtó idióta, bunkó, neveletlen, és a csaj mégis együtt van vele, merthogy "férfias" meg "domináns". Azzal ugyan már nem szeretnek dicsekedni, hogy a domináns férfiistenük odahaza két nagy csárdáspofonnal indít, csak mert nincs kész a vacsora, legfeljebb a Nőklapja cafén vagy a cotcoton panaszkodnak, és hogy milyen szemetek a pasik...hát, ti akartátok, élvezzétek.


2: Most meg akkor ezekszerint az a baj ha alá is tudom támasztani az érveimet, mert akkor "rá vagyok pörögve a témára"? Éltem eddig 29 évet, nem egy 15 évessel beszélgetsz, több mint elég tapasztalatom van, de amint látom, ez sem elég. Nyilván akkor utána is járok, vajon csak én gondolom így, vagy ez létező jelenség. Tudod, akkor lehet valami mellett teljes mellszélességgel nyilatkozni, ha van bármilyen nyoma. Az üreges Földben élő kakamatyiknak például nincsen. Lehet ezt rápörgésnek, meg témán kattogásnak nevezni gúnynéven, attól még marad az ami volt: megalapozott.

Van éppen elég hobbim és szabadidőm, mivelhogy barátnőm nincsen, úgyhogy több idő jut minden másra, amit szeretek csinálni (például a Tyrian-ra). Ne aggódj, 2-3 óránál többet ez a téma nem vesz el tőlem, nem ér annyit.


Arra szeretnék alátámasztást, amit ti állítotok: hogy a nőknek csak egy igen kis százaléka felszínes és anyagias, a nagytöbbség normális. Én azt állítom, pont hogy a nagytöbbség feszínes & anyagias.


4: Nem érzem magam sehol, a bíróságot csak hasraütéssel hoztam fel, de ez mindenhol máshol is így van. Ha 1 ember mondja hogy látta az Érmelléki Kuglófembert, kiröhögöm. Ha 5000 ember állítja ugyanezt egymástól függetlenül, akkor hiszek nekik.

Nem 3 pasiból állunk, hanem több ezerből, direkt jó régről szedegettem össze a kérdéseket, hogy ne tudj konteózni, miszerint 3 ember 20 regisztrációval irkálja ki ezeket (mert mindig ez szokott lenni).

Azt nem állítottam hogy nem létezik normális nő, "csak" azt hogy a nagytöbbség az nem olyan.


5: Nos, részemről oké a dolog. Ha találkoznánk, te is meggyőzhetnél arról hogy nem csak a felszínes&anyagias nőstények élnek a világon. És vélhetően tudnék másról is beszélni, ha ez a témát kitárgyaltuk. Nem vagyok én semmi jónak az elrontója.

2015. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:

1. Aki idióta emberrel van, az meg is érdemli. De nem is értem, az ilyeneken miért keseregsz, nem hiszem, hogy ezekre a nőkre lenne szükséged. A családon belüli erőszak meg eléggé más tészta, aki ilyet eltűr, azzal agyilag tuti nincsen minden rendben. De erről egy pszichológus biztosan többet tudna mesélni.


2. Az nem baj, ha alá tudod támasztani, csak az szerintem már kicsit beteges, hogy egész gyűjteményt szedtél össze azért, hogy ha valaki rákérdez, rögtön tudd nyomatni:D


3. Én nem állítottam, hogy a nem felszínes és nem anyagias nők vannak többségben. Halvány lila fogalmam sincs az arányokról. Szerintem az, hogy miből látsz többet, baromira attól függ, milyen közegben mozogsz. Az én környezetemben pl. a normális nőkből van több, talán azért, mert magamat is annak tartom, és az ember szeret magához hasonlóakkal barátkozni...


4. Azt is biztosan állítja több száz ember, hogy elrabolták az ufók és megerőszakolták. Ezt is elhiszed?:D


5. Oké. Jelenleg nem vagyok Magyarországon, de szeptembertől igen. Ha akarsz, megkeresel.

2015. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
Jó a buli! :)
2015. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!