Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul gondolja azt rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolja azt rengeteg férfi, hogy egy nőnek csak választás kérdése, hogy akar-e kapcsolatot, vagy tényleg így van és én selejt vagyok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 00:30
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

1: Nyilván nem ezekre van szükségem ,ezért vagyok szingli, mert jelenleg ők az alternatíva. Sőt, már ismerkedni se egyszerű, mert már azért is külön leugatnak mindket (erre is volt itt jópár példa)


2: Nem volt nehéz, elhiszed hogy kemény 10 perc alatt megvoltam? :) Ez elég sokatmondó, hogy keresnem se kell, és találok, 10 egész perc alatt. Ha olyan ritkák lennének, 1-2 nap se lett volna elég. Szóval itt az aggasztóan magas szám az, ami figyelemreméltó.


3: Nincs kimondott vadászterületem, abszolút nem járok szórakozóhelyre meg bulizni, soha nem is jártam, mielőtt írnád hogy ne ott ismerkedjek. Az ottani nők arra tökéletesek hogy két vodkanari után hazavidd őket éjszakára, de másra nemigen. Máshol se jobb a helyzet, írhatok akár utcát, tömegközlekedési eszközt és hasonlókat.


4: Felszínes és anyagias nőt azért többet látni mint földönkívülit :D pont ez a baj, fordított aránynál egy rossz szavam se lenne. Összehaverkodnék a reptoidokkal meg a lumbulábiakkal és gyarmatosítanék velük :P

Bárcsak annyi lenne belőlük mint földönkívüliből...


5: Megbeszéltük. Augusztus első felében én se leszek idehaza, de szeptembertől semmi akadálya. Én élőben is felvállalom a véleményem, meglátjuk, kölcsönös-e.

2015. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
Törpicsek, pontosan mi is a véleményed? Mert elég sok hozzászólást írtál már, így elég nehéz lenne összeszedni. Esetleg összefoglalnád pár mondatban? Mert a korábbi hozzászólásaidat látva lehet hogy meg tudnám oldani neked a gordiuszi csomót! :)
2015. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon szívesen. Miről szeretnéd hallani a véleményem? Úgy értem, tegyél fel konkrét kérdést, úgy jobban megy a válaszadás :)
2015. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kérdést láttam, ahol a kérdezők, vagy hozzászólók azt kifogásolják, hogy a mai társadalmunkban a lányok túlzott elvárásokat támasztanak a fiúkkal szemben. Szerinted ezek az állítások mennyire megalapozottak?
2015. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

1. Meg kell találni azt a -szerinted- kevés nőt, aki nem felszínes és nem anyagias. Léteznek ilyenek, hidd el.


2. Oké, elhiszem. Ezt zárjuk is le.


3. Suli, könyvtár, kávézó, net stb.?


4. Még mindig az a gondom, hogy szerintem baromi rossz helyen próbálkozol:D


5. Oké. Viszont egy kérdés kapcsán ( http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske.. ) leszögezném előre, hogy van barátom. Nem mintha azt gondolnám, hogy olyan ellenállhatatlan darab vagyok, hogy rögtön szerelembe esel, ahogy meglátsz és váltasz velem két szót, de a félreértések elkerülése végett azért szólok, hogy nem párkeresési szándékkal szeretnék találkozni veled. Mielőtt félreérted. Mert ahogy elnézem, ha egy lány véletlenül hozzászól egy hímnemű illetőhöz, az rögtön annak a jele, hogy akar valamit:D

2015. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

#44: Sajnos ez igaz. Nagyon sok lánynál látni/olvasni hogy annyi vagy olyan elvárásaik vannak hogy annak maga a Jóisten se tudna megfelelni, és mindezt csak azért mert Hollywoodból, a divatlapokból meg az éjjelnappalbudapestből tájékozódik. És ez sajnos csak a probléma egyik része. A másik az hogy kompromisszumra se hajlandóak. Valamint, hogy ők semmivel nem járulnak hozzá a kapcsolathoz, csak elvárogatják hogy majd a pasik egymást taposva nekilendülnek egymást felülmúlni, és ő csak rábök egyikükre majd, neki semmi felelőssége nincs.

Hja kérem, a kapcsolathoz két ember kell...


#45:


1: Meg kéne, csak az a baj hogy ez nagyon nincs garantálva. Ha majd 60 évesen találom meg, akkor már veszett fejsze nyele. Meg ez az egész dolog nagyon deficites, szóval még ha meg is találom, addigra már többet veszítettem a dolgon mint amennyit nyertem vele.

(vicces tudom,de a párkapcsolat és közgazdaságtan között elég sok párhuzamot lehet vonni)


2: Rendben.


3: Azokra a helyekre ahová én járok, más ember nemigen teszi be a lábát. Társaságba nagyon ritkán járok, és idegen nőkben nagyon nehezen bízok meg az előbb említett okok miatt. Ti attól rettegtek, a pasas biztos pszichopata vagy csak AZT akarja. No, én meg attól óvakodom, hogy a lányról kiderüljön, csak az anyagi érdekek vezérlik. Sajnos volt erre példa...


4: Nincs már igazán ötletem. Utcán leszólítani nőket nagyon alja, proli dolog,ezt ne is kérd.


5: Van barátod, nagy ügy! Ennek ellenére is szívesen összefutnék veled. Nem is az a célom hogy őt felülmúljam, bár kétségtelen, igen nagy örömömre szolgálna, de az most mindegy. Nevezzük "diplomáciai jellegű" találkozónak, igaz ez egy kicsit szépítése a randinak, de azért mégiscsak másról szól.

2015. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
#44 -> #46 Fogadjuk el, hogy ez így van. Gondolom azzal is egyetértesz, hogy ez fordítva sincs másképpen, tehát a média hatása miatt a lányok is komoly elvárásokkal kerülnek szembe. Legyen okos (bár nálam ez azért alap), legyen vékony, legyen szép öltözzön szexisen, legyen laza, szeresse a szexet, most hirtelen ennyi jutott az eszembe. Ismétlem, ezek a médiában (vagy ahogy Johnny Gold mondaná, a médiákban) látott nők alapján támasztott elvárások, nem feltétlenül igaz egy minden férfia, sőt, de azért azzal te is biztosan egyetértesz, hogy sok férfinál ezeknek az elvárásoknak kell eleget tenni. Egyetértesz ezzel?
2015. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

De egyszerűen nem értem, hogy miért kell egyáltalán azokkal a nőkkel foglalkozni akár gondolati szinten is, akiknek a pénz a legfontosabb, vagy akik a követelménylistájukat női magazinokból szedik, netalántán az égvilágon semmit nem tesznek hozzá egy kapcsolathoz. Vannak ilyenek nyilván, de és? Ezekkel foglalkozni sem érdemes. Egy értelmesebb nő (és feltételezem te egy értelmesebb nőre vágynál, vagy nem?) nem így áll hozzá sem a párkereséshez, sem a férfiakhoz. Egy értelmesebb embernek annyi elvárása van, amit ő is nyújtani tud, hiszen azzal értjük meg legjobban magunkat, aki hozzánk valamennyire hasonló.

Ha én intelligensnek tartom magam, akkor elvárom, hogy a párom is az legyen. Ha én hűséges vagyok, akkor a páromtól is elvárom.


Ha ritkán jársz társaságba, akkor

1. Honnan szedted össze az eddigi negatív tapasztalataid?

2. Mégis hogy szeretnél párt találni?

Ha otthon ülsz és nem találkozol emberekkel, akkor mégis mit vársz? Hogy berepül az ablakon a nagy ő?

Nem kell hajkurászni a nőket, de azért lehetőséget kell adni, hogy egyáltalán valakivel találkozz. Nyitott szemmel kell járni.


Nem alja dolog utcán leszólítani nőket, de tény, hogy nem éppen célravezető. Az csak akkor hatásos, ha valakinek baromi erős kisugárzása és jó dumája van.


Megdumáltuk. Akkor egy "diplomáciai jellegű találkozó" szeptemberben.

2015. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
#48 Esetleg csinálhatnátok egy videofelvételt, és felrakhatnátok a youtube-ra, vagy ha meghívtok, megcsinálom én, oszt majd a megtekintések utáni bevételekből osztozhatunk. :)
2015. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
:DDDD Felvételt nem vállalok, de ha akarsz, csatlakozhatsz (már ha Törpi is benne van:D). Még összeszedünk pár embert a gyakoriról, aztán lesz egy nagy GYK találkozó..:D
2015. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!