Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul gondolja azt rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolja azt rengeteg férfi, hogy egy nőnek csak választás kérdése, hogy akar-e kapcsolatot, vagy tényleg így van és én selejt vagyok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 00:30
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, régen körülöttem is voltak de mostanra valami megváltozott, most akármennyire is akarnám nincs senki akit érdekelnék, pedig nem változtam azóta sem túlzottan.
2015. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:

Selejt biztos nem vagy, de az lehetséges, hogy benned (is) van hiba.

Viszont az nettó baromság, hogy a nőknek csak válogatni kell a rengeteg kérő közül. Szexkapcsolatot lehet egyszerűbben találnak, mint egy férfi, de egy normális kapcsolatot nem. Ahhoz ugyanúgy a nőknek is erőfeszítéseket kell tenniük.

2015. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
36%

És mik lennének azok?

Csak azért kérdezem, mert minden csajnál kb. 10 pasi teper, és egymást letaposva próbálnak kínkeservesen megfelelni a nőnek, aki csak ujjal rábök valamelyikre (véletlenül mindig a leggazdagabbat sikerül eltalálni), és problem solved. Egyszer nem hallottam vagy tapasztaltam hogy a lány kezdeményezett volna, esetleg tett volna valamit a kapcsolatért vagy vitt volna valamit bele...

2015. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:

"Csak azért kérdezem, mert minden csajnál kb. 10 pasi teper, és egymást letaposva próbálnak kínkeservesen megfelelni a nőnek, aki csak ujjal rábök valamelyikre"


Erre csak azt tudom mondani, hogy egy igazi férfi nem csinál hülyét saját magából egyetlen nő kegyeiért sem. Az igazi férfi olyan nőt keres, melyben meglátja számára a tökéletes társat, de csak ő látja, más nem így nincs konkurencia.:D A legtöbb nő amiért férfiak tömkelege teper nem ér egy marék sz_rt sem.

2015. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azért kérdezem, mert minden csajnál kb. 10 pasi teper"


Érdekes, én nem ezt tapasztalom sem magamon, sem a barátnőim körében, pedig a barátnőimet szépnek, magamat átlagosnak mondanám.

2015. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, én ezért nem állok be egyik csajnál sem a sorba. Komolyan,rossz nézni ahogy próbálják egymást túllicitálni és mindenzt egy pár ciciért meg puniért. Ezért vagyok még mindig szingli.
2015. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
90%
Nem, te azért vagy szingli, mert egy csőlátású, irritáló ember vagy.
2015. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
0%

De jó hogy ezt jobban tudod nálam :D Igazából nem is vártam mást, elvégre hibás csak a pasi lehet, nektek mint korunk emancipált,felvilágosult nőinek, csakis igazatok lehet ugye... :D

Tipikusan az a fajta nő lehetsz, aki elvárja hogy sorba álljanak érte a hímek, de ő maga egy keresztbe-szalmát nem tenne a kapcsolatért...


Miért is vagyok csőlátású? Mert széltében-hosszában ezt tapasztalom amit leírtam? Hja, tényeket kicsit nehezebb cáfolni, de azért próbáld meg :) Ha meg irritállak, annak nagy valószínűséggel az az oka hogy magadra veszed az inget amit kirakok. Nagyon háttal ülsz a lovon, szépségem...

2015. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:

Rendszeresen olvasom itt a válaszaid, amik alapján bizony meg tudtam állapítani, hogy számomra irritáló vagy. Azt meg azért elég nehéz elképzelni, hogy élőben te vagy a megtestesült tökéletesség, csak épp neten vagy olyan, hogy ha már a neved meglátom 200-ra megy fel a vérnyomásom.


Veled ellentétben én olyan dolgot írtam le rólad, amit bizony a válaszaid alapján le tudtam szűrni.


Nem mondom, hogy mindig a férfiak a hibásak, de a mentalitásod, hozzászólásaid bizony arra engednek következtetni, hogy te bizony elég nagy szerepet játszol a saját sikertelenségedben.

2015. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

Ha ennyire irritálnak a válaszaim (fáj az igazság?) akkor miért olvasod? Alapból, ha ezek a kérdések, amiket az általad "szűznyomilúzermegkeseredett" férfiak írnak ki, minek olvasod, ha úgyis olyasmibe botlasz amit NEM szeretnél olvasni? Egyszerűen ne nyisd meg az ilyen kérdéseket, és kész. Segíteni azt nem tudsz a Kérdezőn, trollkodni viszont annál inkább...

Hogy véletlenségből pont igaz rád a jellemzés amit írok, és emiatt felfújod magad, szíddfelbegyemasokvizet, arról nem én tehetek.


Azt sehol, egyszer nem írtam, hogy én volnék a Mr. Tökéletes. Ha úgyis olvasgatod a válaszaim, esetleg kiemelhetnéd, hol írtam ilyet. Screenshottal, ha kérhetném, és ne fotóboltolttal, az nekem is megy.


A mentalitás valaminek a következményei, tudod, ok-okozat. Hogy te elvárod hogy mindenki bősz egyetértésben legyen veled, és a neked nem tetsző válaszok "nőgyűlőlők" az biztosan csak puszta véletlenség. És tudod mi a szégyen? Hogyha elég pénzem lenne, még ilyen mentalitással is simán lehetne akár egyszerre is 4-5 barátnőm. Tehát a gazdagoknak el van nézve ezekszerint? :DDD

2015. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!