Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul gondolja azt rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolja azt rengeteg férfi, hogy egy nőnek csak választás kérdése, hogy akar-e kapcsolatot, vagy tényleg így van és én selejt vagyok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 00:30
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
#50 kipixelezett arccal sem? Esetleg eltorzított hang? :)
2015. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Nemnem:D A gyermekkori videókat leszámítva egyszer készült rólam felvétel, pont elég is volt:D:D
2015. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

Igen, tudom hogy fejétől bűzlik a hal, és a média meg a hedonista, önimádó korszellem is tehet erről a jelenségről. Az viszont már igenis a nők sara, hogy birka módjára követik is ezt a kártékony felfogást, és egyenest elvárják az ellenkező nemtől is (gy.k. könnyű Katót táncba vinni, ha ő is akarja). Én sose követtem a mainstreamet, nem egy tömeghülyítő szolgáltatás határozza meg hogy ki vagyok, mi vagyok, mitől érzem jól magam, hogy legyen jobb az életem. Lehet ez az oka hogy nekem sose voltak így pontról pontra szedett elvárásaim.

Ami igen fontos, hogy ne legyen felszínes, ne legyen anyagias, és tudjon néha igazat is mondani. Még a hűséget se szoktam felhozni. És az a szégyen hogy a nők nagytöbbsége még ennek a kincstári minimumnak se tud (se akar) megfelelni.


A felszínes és anyagias nőkkel épp az hogy nem foglalkozok, azon túlmenően hogy elítélem őket. Ezért vagyok szingli mindig - mert az ellentétjére kb. sehol nem látok példát. Azt se igazán értem, amikor mondjuk egy lány panaszolja, hogy elege van a bunkó férfiakból, és normális értelmes pasast keres - ilyenkor törvényszerű hogy mindig akad 1-2, mire kapásból rávágja hogy "bocsi, neten nem ismerkedek", és kesereg tovább. Őket furamód sose ugatja le senki.


1: 29 éves vagyok, jártam már eleget a világban, nem (csak) az internetről gyűjtöttem tapasztalatokat.

2: Mivel a lehetőségeim kifogytak, így erre nemigen tudok válaszolni.


Igen, itthon ülök, ettől függetlenül végülis most is ismerekedünk ha úgy vesszük. azonfelül az sehol sincs megtiltva a nőknek hogy esetleg ők kezdeményezzenek, feltéve ha valóban olyan férfit akarnak amit leírnak, és nem a friendzóne-ba száműzik őket.

A társkeresőt meg se említsd, nem véletlen mondják rá hogy "lóvásár" meg "húspiac", és maguk a nők is irtóznak tőle, épp az imént volt erről egy kérdés.


Utcán, egy vadidegen embert leszólítani...hát ehhez bátorság kell. És mivel nem ismered az illetőt, sose láttad előtte, naná hogy a külsőségek dominálnak.


A szeptemberi találka tökéletes lesz. Addig majd egy elérhetőséget fogok kérni tőled, hogyha esetleg itt nem tudnék írni, akkor ne menjen veszendőbe a dolog.

2015. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

Szerintem pontosan ugyanannyi nő követi birka módjára a média által sugallt dolgokat, mint amennyi férfi:D

Ahogy 63%-os is mondta, bizony a férfiak egy részének is irreális listája van arról, hogy miket is kellene teljesítenie egy nőnek...

De mint mondtam, az embernek mindig magához hasonlót kell keresnie. Mivel te nem követed a tömeget, mondhatni "ritka" példány vagy, így nyilván azokból a nőkből is kevés lesz, akik hasonlítanak rád.


Egyébként olvastam már én itt olyan listát is (nő készítette), ami totálisan reális volt, mégis kiakadtam a pasik, hogy hogy lehet ennyi mindent teljesíteni...

Holott olyanok voltak benne, mint intelligencia, érdeklődés, motiváció és lelkesedés valami iránt, humor, megbízhatóság, hűség. Ezek tényleg olyan lehetetlen elvárások lennének?:D


Ez a "neten nem ismerkedek" dolog tényleg gázos amúgy, én is olvastam már pár kérdés kapcsán:D


Remélem majd személyesen elmeséled, hogy mégis hol és hogyan próbálkoztál eddig, kíváncsi vagyok.


Igen, most is ismerkedünk. De mint mondtam, számomra is meglehetősen taszító és irritáló voltál. Ha nem lenne minimális érdeklődésem a pszichológiai, az emberi motivációk, viselkedésformák stb. iránt, talán soha a büdös életben nem írok.

Lehet, hogy többen kezdeményeznének nálad itt is, ha nem csak ezt az arcodat mutatnád folyamatosan, mert bizony lehangoló.


A társkeresőt nem említem:)


Igen, a leszólítás ilyen, azért is írtam azt róla, amit.


Privátban adok egy e-mail címet, amin elérsz:)

2015. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Egy csomó mindenben egyetértünk. A média az egy fos (csak hogy röviden fogalmazzak. :), a társkeresők is.



de itt álljunk meg egy szóra. Mi a különbség a társkereső és az itteni ismerkedés között? Mert szerintem csak a sorrend. Ott a képcsere megelőzi a beszélgetést, de többnyire nincs beszélgetés, itt a beszélgetés meg szinte mindig megelőzi a képcserét, és utána a nagy semmi. (mármint ha nincs kölcsönös vonzalom... bocsánat, ezt most nem tudom hirtelen tényekkel alátámasztani, de az általában itt olvasott hozzászólások alapján így gondolom. Szólj ha te másképpen látod :)



Nyilván neked is vannak elvárásaid, aminek aminek ugye mint mondottad, sokan nem tudnak és/vagy nem is akarnak megfelelni.


De mi a különbség? Nekik is vannak elvárásaik, és neked is, ezek nem találkoznak. (gondolom nálad elég fontos elvárás hogy téged szeressen a lány, veled akarjon lenni, ez nálam is eléggé elöl van a listán, nagyon kevés olyan lány van aki minden elvárásom mellett ennek is megfelel) Szóval a feladatod az lenne hogy találj egy olyan lányt akivel kölcsönösen megfeleltek egymásnak.


Tudom, már mindenhol próbálkoztál, de mégis írnál példákat arra hogy pontosan hogyan és miként? (pl discoban hétvégén, vagy sakkórán kedd esténként), mivel egy ilyen lista valószínűleg véges, örülnék egy teljesnek, de ha nem jut eszedbe minden, az sem baj. :)

2015. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Egyébként annyi még a témához, hogy szerintem a férfiak egy kicsit korlátoltak az ismerkedés terén. Barátkozásra egyáltalán nem nyitottak (lásd a linkelt példát!). Egy lánnyal csak akkor ismerkednek, ha akarnak tőle valamit és kész. Így ha barátja van, akkor (normálisabbaknál) ki is esik.

De bakker, arra nem gondolnak, hogy egy ember megnyitja az utat a többi felé? Mondjuk vegyük a mi példánk. Ugye leszögeztem, hogy van barátom, tehát számodra nem vagyok szabad "préda". De tegyük fel, hogy jól eldumálgatunk, megvan a kölcsönös szimpátia és hang, ami egy haveri kapcsolathoz is kell. És ilyenkor jön az, hogy ha engem normálisnak találsz, feltehetőleg a barátaim között is van olyan, aki normális, hiszen hozzám valamennyiben hasonló emberekkel szeretem magam körülvenni. Tehát egy idő után esetleg sor kerülhet arra, hogy bekerülj egy ember révén egy teljesen új társaságba, ahol akár szingli nők is lehetnek.

Vagy rosszul gondolkodom?:D

2015. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
#56 Mondasz valamit, én ezt a barátkapcsolást már annak idején feltaláltam, de valahogy elfelejtődött és végül sohasem alkalmaztam. Az a gond hogy én pl. nem annyira szeretem a felületes barátságokat, ezért nem is nagyon nyitok új emberek felé, mert félek hogy a régi barátaimra már nem jut annyi idő. Bár volt néhány ellenpélda, de erről majd mesélek. :)
2015. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Azt sose mondtam, hogy a férfiaknak nincs elváráslistájuk. Nyilván, valamennyi mindig van. A férfiak inkább a külsőre mennek, legyenek nagy cicik, szép alakjuk, meg hasonló, a nők meg (szerintem) inkább az anyagiakra. Legalábbis anyagias pasiból iszonyatosan kevés van ahhoz képest hogy mennyi anyagias nő van.

Hogy a férfiak a külsőt nézik, annak szerintem két oka van. Az első hogy a nők elvileg a "szebbik nem", ezzel keltik fel a hím érdeklődését, a másik meg gondolom az öröklésre vezethető vissza, egy szép nőnek nagyobb valószínűséggel lehetnek szép utódai.

Ha megnézed egyébként, a dekoratív, csinos, de buta pláza3,14csák hosszútávra nem kellenek a férfiaknak, tényleg csak addig hogy meghúzzák őket. Pont azért mert olyannal képtelenség hosszútávra tervezni, aki csak a következő buliig lát el.


Sajnos eléggé "csodabogár" vagyok, nőben egész biztos hogy nincs ilyen, vagy ha van is, igen kicsi az esélye hogy találkozunk. No de látod, én kompromisszumképes vagyok. Bánom is én ha nem tud főzni, vagy nemszereti a Tyrian 2000-t...


Azt a kérdést én is olvastam egyébként amire gondolsz, írtam is a lánynak. Egyelőre ott megfeneklett a dolog, hogy adjon e-mail címet arra az esetre ha itt nem tudnám elérni őt. Azokkal az elvárásokkal nem volt semmi gond, a favoritok kimaradtak belőle (legyen gazdag, legyen kigyúrt, legyen "rojszrojsz" autója, legyen agresszív kötekedő stb.). Mintha nem is akarná annyira a dolgot...no mindegy.


Hát ha neten nem ismerkednek, inkább megőrülnek a magánytól, én se tudok segíteni...mindegy, a szándék az megvolt...


Szívesen beszélek személyesen arról, ami esetleg érdekelhet téged,az mégicsak közvetlenebb, no meg amúgyse találkoztam még innen senkivel, pláne nem az "ellenséges" oldal képviselőivel :D Hát majd kiderül, vajon a való életben milyen vagyok. Hidd el, ha azok nem kezdeményeznek nálam akiknél jogos a kritika, azzal én nyertem többet (az én kedvemért aligha változna meg). Aki meg nem olyan mint akiket kritizálok, azokkal meg semmi baj nincs.



#55: A társkeresőnek egyetlen célja van. Az itteni ismerkedésnek lehet sok másik is. Na meg itt nem is látsz képet a másikról, nem a külseje fog meg (vagy éppen taszít el)

Hát a feladat "csak" ennyi lenne, de ezt is egyszerűbb elképzelni mint megvalósítani. Tudom hogy a filmekben mindig összejön a főhős és a főhősnő egymással, és boldogan élnek, de hát sajnos ez a miliő nem alkalmazható mindenkire.

Írhatok példákat, de akkor egy kis időt adj hogy össze tudjam őket szedni.

2015. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!