Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint, mennyi esély van arra, hogy ha egy 16 éves lány és egy 17 éves fiú most nagyon szeretik egymást, abból házasság, avagy hosszan tartó kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 19:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi az esélye? kevés!Sajnos ez az átlag, de idővel ha elengeditek egymást(testileg)akkor működik a dolog.Párcsere.Mert az ember idővel kiszeretne próbálni mással is, és a gondolat idővel tetteket szül. Na most együtt fogjátok csinálni vagy külön az a jövő zenéje.
2010. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Köszi:)

Semmi sem lehetetlen csak két eléggé megfontolt és komoly ember kell a dologhoz.

Mi sem voltunk mindig a "minta pár"...voltak jó napjaink, voltak egészen rossz hónapjaink is. Az első év után kifejezetten rossz volt egy ideig...valami miatt mégis együtt voltunk, sosem tudtunk hátat fordítani egymásnak. Ha éppen haragudtunk is egymásra sosem tudtam volna megbántani...megsérteni...megalázni Isten tudja mi...Aztán ahogy tapasztalsz dolgokat rájössz, hogy mik az értékek az életben...hogy mi (vagy ki) az akit sosem akarsz többé elengedni. A felnőttek néha hitetlenek, és talán mostmár meg is értem, hogy miért...nézz végig a mai fiatalságon, egy viccnek tűnik ha valaki hasonlót mondd mint Te! PEdig van ilyen, csak élni kell vele. Jól...megfontoltan...a párkapcsolat nem gyerekeknek való tehát valamilyen szinten fel kell nőni melléje. Nem csak fizikailag, de pszichikailag is.

Én csak akkor hiszem el, hogy Vele élhetek amikor majd az oltár előtt IGEN-t mondok. Addig csak mese habbal:)

Sok sikert Nektek is:)

és ne felejdjétek: a kommunikáció mindennek az alapja:)

2010. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

20:25


Igazából csak akkor akarja kipróbálni az ember mással, ha van bármi olyan igénye, ami nem elégül ki. A legkisebb apróságot is tessék itt figyelembe venni.


Ezért írtam azt, hogy ha szexuálisan is TÖKÉLETESEN passzolnak, akkor nem lesz probléma talán. De persze elég kicsi az eséle, hogy az ember ennyi idő alatt talál ilyen párt.

2010. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok (az egyetemista) amit az előttem levő ír nem kell ennyire komolyan venni!

Az egész nem erről szól...akik erről beszélnek legtöbbszőr vagy keserű tapasztalatból írnak, vagy csak jár a szájuk pedig át sem élték...

Én benne vagyok a dologban és még soha nem fordult meg a fejemben megcsalni a páromat, kívánni más férfit...

Egy természetes kíváncsiság mindenkiben van, de ha szereted a párodat akkor elő nem fordulhat hasonló. Én egyébként sem tudnék lefeküdni valakivel akit nem szeretek...ez gusztus kérdése...

2010. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

így már elfogadható:)

2o:3o így már egyet értek nagyjából:) örülök a pontosításnak

2010. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát igen. Örülök hogy azért nagyjából ti is egyetértetek. És én nem tudom, de 2 féleképpen fogom fel a dolgokat, van egy olyan érzésem, h nekem nem kell más, és h nem is fog sosem kelleni, viszont a körülöttem lévők életét figyelvén, egy olyan érzés is kering bennem, hogy biztosan elfog múlni, és sokan mondták, hogy ezek a fiatalkori kapcsolatok, nem tartanak sokáig. De én most, inkább az elsőnek hiszek jobban, és hogy később mi lesz, azt senki sem tudja. :) Bízom barátomban, és magamban is, hogy valóban komolyan gondoljuk. És köszönöm a válaszokat:)
2010. márc. 9. 20:40
 17/26 anonim ***** válasza:
igy van:) csak okosan es megfontoltan:)
2010. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hiába gondolod most komolyan, az a szerelem hatása. De mint mondtam, az el fog múlni. Ha már nem lesz ennyire lángoló a kapcsolatotok, mondjuk úgy három év múlva, és akkor is így gondoljátok, akkor lehet a dologból valami.


Persze nem akarom elvenni a kedved, drukkolok.

2010. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. márc. 10. 08:50
 20/26 anonim válasza:

Szia!


Mi tizenhét éves korunk óta vagyunk együtt, idén lesz 15 éve. 2007-ben házasodtunk, kisfiunk most volt egy éves. Soha nem merült fel a különválásnak még a gondolata sem. Voltak persze nehéz időszakok, problémák. Ilyenkor sokat beszélgettünk és előbb utóbb kilábaltunk belőle. Mai napig szeretjük egymást.


Tehát hajrá, előttetek az élet!

2010. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!