Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint, mennyi esély van arra, hogy ha egy 16 éves lány és egy 17 éves fiú most nagyon szeretik egymást, abból házasság, avagy hosszan tartó kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 19:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy együtt vagytok még? Ha még olvasod a kérdést, így közel 4 év után..
2014. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Szimpla kíváncsiságból.De valószínűleg már nem. Ha tippelnem kéne akkor ráadásul neked köszönhetően mert lapátra tetted azért mert találtál jobbnak tűnőt! A tűnő az kulcsfontosságú, hiszen ha úgy van ahogy írtam akkor már arra is rájöttél, hogy nem jobb semmivel sem. De mielőtt nagyon előreszaladnánk megvárom a válaszodat :-) Hátha kivételesek vagytok. De tudod már 4 évvel ezelőtt rosszul álltál hozzá mikor a közvélemény segítségét kérted, hogy döntsenek ők a kapcsolatodról! :-)
2014. nov. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Az utolsó válasz óta eltelt újabb 4 év..szóval.. együtt vagytok még?
2018. jún. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Szóval, tart még a szerelem? Senki nem tudja ki vagy. Nyugodtan tarthatsz egy beszámolót nekünk. Mondom, szerintem dobtad a srácot. És azóta talán már újabb kettőt is.
2019. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
10 év... Érdekes lehet az eredmény
2021. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Most már nagyon kíváncsi vagyok. Bár mivel nem reagál, gondolom már azóta lehet 3 igazi is volt. Mindig jött egy jobbnak tűnő, akiről kiderült hogy valami másban roszabb mint az előző.
2023. szept. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!