Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Világosítsatok fel kérlek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világosítsatok fel kérlek! Hogyan is kell? =)

Figyelt kérdés

Sokszor flörtölök csajokkal és elég "közeli" viszonyba kerülök hozzájukés ilyenkor mindig rámjön az, hogy le kéne smárni, egy lyen baromi nagy inger de ozt Még nem smároltam, azt sem tom, h hogy kell és ez tiszta gáz, és nem akarok beégni mert szarul csinálom=)

Segítsetek ki kérlek!

Elmondanátok, h hogyan is csináljam? Vagy rá fogok érezni és csak lazuljak el? xS Vagy túl merev vagyok?

14/f


2010. márc. 9. 23:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találtok 70 dollárért iPhonet (gy.k.14-16 e Ft) ;)

Szóval én hiszek benne, hogy ingyen is lehet. :)

2010. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Fontos hogy figyelj arra hogy miközben hugyozod, legyen egy égő rongy a szádban, miközben féllábon ugrálsz.
2010. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23.41-et meg 00:07-et még értem de hogy ide az iPhone? xD
2010. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vegyél a hentesnél egy sertésnyelvet és gyakorolj azon.Vagy kérd meg a haverodat és gyakoroljatok együtt.De előtte küldd el a számra:JÓL SMÁROK___(ideírod a neved)le___(ide a csajét) IGEN/NEM
2010. márc. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kicsit parasztosan írtál, de amúgy simán lesmárolhatod őket, és nyugi, ne parázz amiatt hogy beégsz, úgyis ráérzel ;)

15/F

2010. márc. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Dugja meg a lábát nem-e? xD

Van aki elsőre jól csinálja van aki tök béna. Na és? Ha az első akkor az első. Tedd meg és kész. De ne görcsölj rajta, mert úgy rossz lesz. Aztán majd elmondja mi volt jó, mi volt rossz. Meg ezt sokat kell tapasztalni, mert minden lány másképp szereti. Szóval ne parázz ezen. Hajrá!

2010. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!