Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon FONTOS. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon FONTOS. Mi a véleményetek? 22/F Részletek lent.

Figyelt kérdés
Ebben az éveben derült ki, hogy kiskoromban 4-5 évesen átestem egy májgyulladáson, más néven hepatits fertőzésen. Egy mostani több vérvizsgálatból derült ki, hogy már nem vagyok fertőző mivel a várembe már csak a vírusellen termelődött antitestek mutathatók ki ami, mindenki be megvan mert megkaptátok 14 évesen a védőoltást ellen. Nálam az jelent kockázatot, mivel nem oltással szereztem a védetséget, hogy később esetleg lehet szövődmánye, és hogy véren keresztül van kockázat a fertőzésre, így azt kerülni kell. De ez mellett az orvos elmondása alapján teljes életet élhetek, mind seexuálisan, mind a hétköznapi életbe, mivel a vérvizsgálatok alapján nem vagyok fertőzőképes. Még nem voltam szexuálisan együtt csajjal, de ha te a barátnőm lennél és már ott tartotok, hogy jönn a nemi élet mindeképp el kell neki mondani, így korrekt. Az lenne a kérdésem, hogy mi lenne a reakciótok, amikor megtudnátok? Nem sajnálkozást várok mert a vérvizsgálat alapján nem vagyok fertőzőképes, hanem őszinte válszokat a rekciókról. Válaszokat előre is köszi.
2010. márc. 9. 23:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem sok olyan ember van akinel ki sem derul soha hogy atesett ezen a betegsegen gyerekkorában, mivel az oltas azthiszem csak 1990 tol kotelezo. szoval sztem nem kell ezzel foglalkozni. de ez tok jo hogy igy csekkolod magad, vigyazz magadra, és probalj olyan lanyt talalni aki ugyanigy odafigyel arra h ne kapjon es ne adjon at betegsegeket. (szexualis uton terjedo dolgokra gondolok mint pl HPV amit aztan a pasik adnak lanytol lanyra) na eltertem kissé a tématol... de no para, kicsi korodban volt azota nem jott ki, a baratnod meg valoszinu egyebkent is be lesz oltva ellene. na pussz
2010. márc. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

mindenképpen elmondanám a páromnak

megkérdezném,h be van -e oltva ellene,sose tudni..

és ha komoly kapcsolatot szeretne veled,ugyis beoltatja magát

csak megelőzés képpen,én legalábbis ezt tenném,oltatnám magam(mármint akit szeretek ilyen betegsége lenne)

2010. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!