Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket hányszor szólítottak le eddig utcán/tömegközlekedési eszközön/parkban (tehát úgymond "semleges" helyen) kifejezetten ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le a korotokat és azt is, hogy saját magatokat külsőre milyennek (átlagos, átlag alatti, átlag feletti) tartjátok.


Még hálásabb lennék, ha részletesen leírnátok, hogy eddig hol és hogyan próbálkoztak be nálatok ismerkedési szándékkal.

A beszólásokat ("ejj de megdugnálak, autóból fütyülés stb.) ne számoljátok bele!


Mélységesen megkérem az összes férfi olvasót, hogy NE válaszoljon a nők helyett. Nem az érdekel, hogy a férfiak mit gondolnak arról, hogy a nőket vajon hányan szólítják le, hanem az, hogy ténylegesen mi a helyzet.


2015. aug. 23. 15:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ja, a külsőmet nem írtam le. Sajnos azóta visszahíztam: 173/76 kg vagyok, szép arcúnak mondott lány vagyok. Én átlag alattinak tartom magam.
2016. márc. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ja, megint én vagyok: a sziget fesztiválon odajött egy 40-es pasi, és nem fogta fel, hogy nem táncolok vele, a tenyeremet kezdte csikizni. De jobb volt, mint amelyik a farkát dörzsölte hozzám a tömegben.
2016. márc. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
hű, mit írtam. :) nem a bátyám akart felszedni, hanem a barátja, aki házas
2016. márc. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!