Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket hányszor szólítottak le eddig utcán/tömegközlekedési eszközön/parkban (tehát úgymond "semleges" helyen) kifejezetten ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le a korotokat és azt is, hogy saját magatokat külsőre milyennek (átlagos, átlag alatti, átlag feletti) tartjátok.


Még hálásabb lennék, ha részletesen leírnátok, hogy eddig hol és hogyan próbálkoztak be nálatok ismerkedési szándékkal.

A beszólásokat ("ejj de megdugnálak, autóból fütyülés stb.) ne számoljátok bele!


Mélységesen megkérem az összes férfi olvasót, hogy NE válaszoljon a nők helyett. Nem az érdekel, hogy a férfiak mit gondolnak arról, hogy a nőket vajon hányan szólítják le, hanem az, hogy ténylegesen mi a helyzet.


2015. aug. 23. 15:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én átlagosnak ítélem magam, és 1-2x fordult ilyen elő diákmunkán.
2015. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Engem egyszer egy koncerten megszólított egy kevéssé ismert banda énekese, hogy komolyan megtetszettem neki, szeretnék-e ismerkedni, randizgatni. Nagyon tetszett, de inkább egy másik fiút választottam. (most télen volt)


Tavasszal egy fiú rám írt facen, hogy megtetszettem neki a kocsmában, lenne-e kedvem ismerkedni. Vele is találkoztunk.


Pár hete pedig egy buliban jött oda hozzám egy fiú, felkért táncolni. Vele randizgattunk is, de nem illünk össze.


Volt, hogy koncerteken szólítottak meg részeg alakok, hogy jól nézek ki, igyunk már meg valamit, de ôket csak elküldtem. Ha józanon is tetszem nekik, akkor igent mondtam volna.

Facebookon is be szoktak jelölgetni srácok, rám is írnak, de nagyon ritkán ..


Szólítottam már le (többször) fiút nem feltétlen "randira hívlak" jellegû szöveggel, de érzôdött belôle, hogy tetszik és azt várnám, hogy ô hívjon el. Erre a férfiak sosem léptek.


Átlagosnak érzem magam, de szépnek tartanak: "erôsen pozitív a kisugárzásom".


Nagyon örülnék neki, ha valaki végre az utcán is venné a bátorságot és leszólítana. Szoktak nézegetni, de leszólítani még sosem.


18/L

2015. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Külsőre átlagos vagyok, jobb napokon akár szép is, gyakran mászkálok egyedül, felveszem a szemkontaktust a korombeli normálisnak tűnő srácokkal buszon, utcán, moziban, de nem szólítottak még le soha:)

19L

2015. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látom, hogy tényleg nem annyira gyakori dolog ez, mint ahogy a férfiak képzelik. Sokszor olvastam már ezen az oldalon, hogy egy átlagos nő ha végigmegy az utcán, akkor kb. el kell hessegetnie a pasikat, annyian bepróbálkoznak náluk.

Nekem nem ez a tapasztalatom, és a barátnőimnek sem. Ezek szerint nektek sem:D

2015. aug. 23. 20:02
 15/23 anonim ***** válasza:

Csinos alakú, átlagos arcú nő vagyok, bár van, aki szerint szép.

Utcán, parkban buszon soha nem szólított le senki. Próbálkozások baráti körből voltak és munkahelyen.

2015. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lemaradt a korom, 31 éves vagyok. Most jut eszembe, h vonaton, buszon viszont sokszor volt szemezgetés, de több sosem.
2015. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egyszer sem. A nézésen, bámuláson kívül soha nem történt semmi. Átlagosnak mondanám magam.

21/L

2016. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
31N, átlagos, de nagy mellű. Összesen háromszor fordult elő, kettő koncerten, ezek nem voltak teljesen reménytelen próbálkozások mert legalább egy közös téma rögtön adott, bár végül nem lett belőlük semmi. A harmadik az utcán, bár a "feljössz a hotelszobámba?" nem egyértelműen fejez ki ismerkedési szándékot.
2016. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Engem egyszer szólított le valaki az utcán és bókolt is,de legalább közel állt a zsáneremhez.Nem lett belőle semmi,mert éreztem valamit az aurájában,ami nem túl bíztató.


22/N

2016. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, eddig senki nem szólított le közterületen. (Azt nem számítom, amikor elejtettem egy 200-ast, és egy bácsi odajött, hogy jaj, de jó, gazdag fiatal lány vagy, megyek veled!")


Ha számítanak a nem közterületen történő dolgok is, hanem pl. suli, akkor a következők történtek:

- a 9 évvel idősebb bátyám, házas (2 gyerek apja) megkérdezte, hogy van-e barátom, és hogy hány éves vagyok, mikor nőttem így meg.

- a gimnáziumban a rendszergazda, aki egy fiatal felnőtt volt, akivel tegeződtünk, odajött, miután fogytam 6 kilót, hogy én régen kövér voltam, mennyit fogytam. nem hitte el, hogy kb. 5-öt (utána mentem haza megmérni), miközben ő 150 kiló lehet, izzadt, büdös, és lusta dolgozni. én 16 éves voltam akkor, ő 30 fölött.

- egyszer egyértelműen udvarolt nekem egy fiú, de ő 11 volt, én pedig 12 és még kicsik voltunk, és messze is lakott.

- óvodában kaptam egy karkötőt.

2016. márc. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!