Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elnéznétek ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elnéznétek ha a pasi akivel randizgattok fösvény, zsugori?

Figyelt kérdés
ha 1-10.randiig se egy fagyira,üdítőre se semmire nem hív meg,s erőteljesen kerüli a nem ingyenes programokat. Amúgy dolgozik. én 24L ő 25
2015. aug. 24. 19:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
11 Oroszlán, hányingerem van tőlük.
2015. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

ismerős a csávó, akiről írsz. Nem kizárt, hogy az exemről van szó.

Vágd ki a francba, mert egy idő után a te lóvéd kell neki, tapasztalat.

2015. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez az egyik legelviselhetetlenebb tulajdonság, volt néhányszor ilyenhez szerencsém. Ez nem azt jelenti, hogy meghívatom magam, általában a saját részemet én fizetem, vagy felezzük a költségeket. De legalább a szándékot lássam rajta, hogy meghívna...
2015. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy nem nézném el. Nem azért, mert élősködő vagyok, megkeresem én magamnak, ami kell, de jól esne néha egy kedves meghívás, meglepetés. Alapvetően sem tetszik ez a hozzáállás. Oké, hogy spórol, jó dolog az, de eléggé a ló túloldalának érzem az ő esetét.
2015. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%

Nekem túlzás lenne, ha lenne pénzünk, de soha semmit nem vennénk, nem szórakoznánk kicsit, hanem mindig gyűjtenénk valamire.

Pedig én előrelátóbb típus vagyok, tehát azt sem pártolom, hogy szórni kell a pénzt ezerrel. Még azt is megérteném, ha egy valamire spórolna, ami miatt max. néhány évig jobban össze kell húznia magát. Mondjuk saját lakásra.

De ha ilyen sincs, csak ennyire zsugori, akkor nagyon nem lennénk egyformák, szerintem nem jönnénk ki ilyen emberrel sokáig.

2015. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Volt ilyen pasim. Amúgy fél millát keresett, de magán kívül másra nem költött volna. Az elején nem különösebben zavart.

Amikor kicsit később kijelentette, hogy ha gyerekünk lesz, akkor én maradjak vele otthon hároméves koráig, és a gyedből, gyesből finanszírozzam a kiadásaink felét, mert az úgy igazságos... azóta se érti, mi ezzel a gond.

2015. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De gáz már.. sétálgassatok, feküdj le vele és vigyél kotont is.
2015. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem minden bak ilyen, én pl. nem. Szívesen hívok meg nőként mást is kávéra, stb ha úgy adódik. Apró élvezetek nélkül mit sem ér az egész. Igazad van kérdező, az ilyen ember később is ilyen lesz, az még gázabb, ha magától is sajnál mindent, mert az azt is jelenti egyben, hogy el sem tudja magát igazán engedni, lazulni. Ha pedig csak tőled sajnálja, akkor az is éppen elég gáz. Aki szerelem idején fukar, gondol el miylen lesz akkor, ha már szerelmes sem lesz. Ráadásul a vonzás törvénye úgy működik:minél többet adsz, annál többet kapsz és nyilván erről sem tud. Én nem pazarolnám rá az időt...Le lehet pontozni.
2015. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem, szerintem szörnyű egy ilyen emberrel még egy sétára elindulni is, hogy egy 39 ft-os ásványvizet is sajnálna megvenni az aldiban.

Nem várnám el, hogy a legdrágább klubba, étterembe igyunk 1-1 pohár jegesvizet citromkarikával 1500 ft-ért, de azért ne legyen már ennyire skót. Ha többet nem egy üdítőt fizessen a séta közben...

2015. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!