Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy nekem sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy nekem sose jön össze, nincsenek nagy igényeim, csak hogy szeressenek (lent a többi)?

Figyelt kérdés

Már arra gondolok néha, biztos én vagyok Quasimodo 2 , egyszerűen nem tudom annyira rám tör ilyenkor a szomorúság, hogy ennyire hülye, ronda ... lennék? Nem hinném, próbálok mindenkivel kedves lenni, nem bunkó, udvarias, próbálok humoros lenni, rossz szót nem szólok senkire, nem arra hajtok, hogy behúzzam, hogy ez is megvolt... Egyszerűen nem tudom.Próbálok jól kinézni, ami többé-kevésbé összejön, rendesen öltözködöm, nem ez az emos cucc, ráadásul nem az az egyik szemem sír, a másik haj típus vagyok.Bár ilyenkor szinte sírhatnék jön rám, hogy csak én vagyok ekkora looser...Az egy dolog hogy nem járok el bulizni, annyira nem az én világom, nem azt mondom, hogy nem járok el erre arra, de ...nem iszom le magam a sárga földig, nem cigizek, és egyéb önpusztító dolgokat se csinálok. Nem vagyok 200 kilós hízott disznó se, nem is vagyok "törpe" magas vagyok 186 cm, ez mellé 75 kg... Lányok terén nem is válogatok annyira (a haverok szerint hülye vagyok, hogy nekem a "csúnyábbak" tetszenek, de nem érdekel a véleményük) ... Éppen ezek miatt már kezd az amúgy se túl nagy önbizalmam a béka segge alá csúszni. Ez persze nem jó, mert ilyenkor van az, hogy lehet bejönnék egy lánynak, de úgy vagyok vele, biztos a mögöttem jövő/ülő/álló muksóval szemezik éppen. Külsőre hát ha van ez a három kategória, hogy azért nézik, mert olyan ronda, közepes, és az azért nézik mert olyan jó csávó, akkor magam a 2. felső kategóriájába sorolnám. Lassan kezdem elveszíteni a reményt, hogy csak nekem nincs szerencsém, miért nem sikerül...

20F (fősulis)


2010. márc. 10. 20:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha elég laza vagy, és nem tepersz ezért annyira, akkor majd meglásd döngenek körülötted, mint a legyek a sz*r körül
2010. márc. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sorstársad vagyok! 17 éves leszek, de nem volt még barátom. Engem valahogy elkerülnek a fiúk. Pedig probálok kitenni magamért. 165cm, 53kg, derékig érő szőkésbarna hajam és zöld szemem van, az alkatom tök normális, az arcom sem csúnya, sőt mondták már páran, hogy jó csaj vagyok. A pasik viszont észre se vesznek, így nincs önbizalmam sem. Már kezdek beletörödni hogy csúnya vagyok, és senkit nem érdeklek. Egyébként én se járok bulizni.

Szóval én teljesen megértelek téged, én is abban a helyzetben vagyok, mint te.

Nem értem miért cseszett igy ki velünk az élet?!?!?!?!

2010. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!