Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nyomi?

Figyelt kérdés

5 éve nem tudok hova tenni egy fiút... (Megpróbálom a lényeget kiragadva röviden leírni.)

5 évvel ezelőtt írt rám Facebookon ez a fiú. Akkor töltöttem a 15-öt. Egyébként 4 év korkülönbség van köztünk. Azóta minden egyes nap rám ír. Nekem nagyon megtetszett és beépült a mindennapjaimba. De kapaszkodjatok! Egyszer sem találkoztunk az öt év alatt. És...egy városban lakunk. Fogalmam sincs, hogy hogyan lehetséges ez, hogy még véletlen sem sikerült összefutnunk.

A kapcsolatunk úgy néz ki, hogy állandóan megy a szekálás, hülyéskedés, teljesen komolytalan témáink vannak. Eléggé egocentrikus, el van ájulva magától, folyton futtatja magát előttem, hogy ő milyen jó pasi. De találkozni nem akar...

Nagyon vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Én nagyon szeretnék vele lenni. Úgy érzem, hogy tetszem neki, de közben akkor miért ilyen? Miért csak Facebookon ekkora szájkaratés? Hogyan mozdíthatnék ezen a helyzeten, hogy találkozzunk?

Van, hogy olyan bújtatottan bókol. De már az is lehet, hogy bemesélem magamnak.

Az viszont feltűnt, hogy amióta leérettségiztem, sokkal komolyabban tudunk beszélgetni. Nem tudom, hogy mit higgyek.

Tényleg vannak ilyen emberek? Akik beérik azzal, hogy csak Facebookon lépnek kapcsolatba valakivel?

Fél velem találkozni?



2015. aug. 27. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudakold ki legközelebb hova megy a városban, menj elé és várd meg. Figyeld a döbbenetet az arcán.:D
2015. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én idén kezdem az egyetemet, egy egyetemre járunk, ő is átjárós, én is az leszek. Hátha elkapom a buszon! :D
2015. aug. 27. 13:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet van valakije?
2015. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Volt egy hosszú kapcsolata (3 év), de az alatt is folyamatosan beszéltünk. A barátnője elég féltékeny volt rám az elmondása szerint. (A lány be is jelölt, hogy megnézhesse a képeimet.)

Volt, hogy úgy is írt nekem, ha a barátnője épp náluk volt. Amit furcsáltam, mert mikor nekem volt párom, én arra az időre lenémítottam őt, ha éppen együtt voltam a barátommal.

2015. aug. 27. 13:53
 5/15 anonim ***** válasza:

lehet foglalt, pl nekem is van lány barátom több éve ismerem, még személyesen nem találkoztam vele, viszont tök jókat beszélgetünk sokszor...mondjuk mi nem egy városban élünk...


Am lehet játssza a nagyfiút, de élőben meg félénk és lehet attól fél, hogy tönkretenné a dolgot, hogyha meglátnád milyen a valóságban...vagy elég neki ez az online kapcsolat...


22F

2015. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Ezt hívják úgy, hogy egonövelés. Furának fura, mert ez a lányok bevett módszere, itt fordítva van. Másra nem vagy jó, de bejön neki ahogy körbeugrálod. Mondjuk ha ezt már összehozta, én a helyében jól a farkamra is húználak párszor, csak az íze kedvéért.
2015. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nekem is ez jut eszembe csak, hogy amennyire sztárolja magát levélben, olyannyira fél, hogy mit szólnék hozzá élőben...

De van rá esély, hogy tetszek neki? Vagy csak egy csaj kell neki, aki húzhatja az agyát.

Egyszer már kérdeztem, hogy tetszek-e neki. Azt mondta, hogy régen biztos volt olyan is, de már semleges. De közben meg állandóan ír, van, hogy nagyon jófej...

2015. aug. 27. 13:56
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os ritka nagy suttyó lehetsz xD
2015. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem ugrálom körbe, mert elég rendesen le szoktam osztani, ő direkt cukkol.
2015. aug. 27. 13:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit. Én a helyedben nem irogatnék egy ilyen egoistának felesleges időtöltés. Helyette inkább olvass önfejlesztő könyveket, az ilyenek lehúzbnak vissza az ő szintjükre. Nem érdemes rájuk időt és energiát fecsérelni.
2015. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!