Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nyomi?

Figyelt kérdés

5 éve nem tudok hova tenni egy fiút... (Megpróbálom a lényeget kiragadva röviden leírni.)

5 évvel ezelőtt írt rám Facebookon ez a fiú. Akkor töltöttem a 15-öt. Egyébként 4 év korkülönbség van köztünk. Azóta minden egyes nap rám ír. Nekem nagyon megtetszett és beépült a mindennapjaimba. De kapaszkodjatok! Egyszer sem találkoztunk az öt év alatt. És...egy városban lakunk. Fogalmam sincs, hogy hogyan lehetséges ez, hogy még véletlen sem sikerült összefutnunk.

A kapcsolatunk úgy néz ki, hogy állandóan megy a szekálás, hülyéskedés, teljesen komolytalan témáink vannak. Eléggé egocentrikus, el van ájulva magától, folyton futtatja magát előttem, hogy ő milyen jó pasi. De találkozni nem akar...

Nagyon vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Én nagyon szeretnék vele lenni. Úgy érzem, hogy tetszem neki, de közben akkor miért ilyen? Miért csak Facebookon ekkora szájkaratés? Hogyan mozdíthatnék ezen a helyzeten, hogy találkozzunk?

Van, hogy olyan bújtatottan bókol. De már az is lehet, hogy bemesélem magamnak.

Az viszont feltűnt, hogy amióta leérettségiztem, sokkal komolyabban tudunk beszélgetni. Nem tudom, hogy mit higgyek.

Tényleg vannak ilyen emberek? Akik beérik azzal, hogy csak Facebookon lépnek kapcsolatba valakivel?

Fél velem találkozni?



2015. aug. 27. 13:46
1 2
 11/15 Mumusan ***** válasza:
Írd meg neki hogy találkoztatok, vagy letiltod. Hátha beijed, aztán megmutatja azt az egoista görög isten testét :D
2015. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mumusan ***** válasza:
*találkozzatok
2015. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 omba ***** válasza:

De miért fontos neked, hogy találkozzatok, ha van párod?

Elég furi, tényleg...

De lehet ám, hogy egy nyugdíjas otthonból tréfálkozik valaki.

2015. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nincs barátom, csak leírtam, hogy amikor volt, akkor én hogyan viszonyultam ehhez a "kapcsolathoz" ezzel a sráccal.
2015. aug. 27. 19:48
 15/15 omba ***** válasza:

bocs, "mert mikor nekem volt párom," - igen, múlt időben van.

De akkor se komoly egy valaki, és valahogy legkevésbé az lehet, akinek mutatja magát.

2015. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!