Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nôk! Mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôk! Mit gondolnátok, ha a párotokkal megtámadna titeket egy ember, és nem szállna szembe vele, hanem futna?

Figyelt kérdés
Veled együtt futna mondjuk, és közben rád is figyelne, hogy nehogy lemaradj, és elkapjon az ember, tehát nem hagyna titeket ott.
2015. aug. 30. 21:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egy támadó legyen. Nem látsz nála semmit, de ez nem biztosíték, mert lehet, hogy van a zsebében egy kés.
2015. aug. 30. 23:04
 12/22 anonim ***** válasza:
Elverném, mint szódás a lovát.....
2015. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy egy rutinos késelő a legnagyobb mma meg egyéb harcimarcikat is lekaszabolja 5 mp alatt. Két vágás a karjára amivel hadonászna egy a nyakára és ott vérzik ki. Hiába fognád le a késes kezét ami csak a filmekben könnyű az ilyennek ott a másik zsebben a pótfegyver. Szóval szégyen a futás de nagyon hasznos.
2015. aug. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyna egyedül a szarban, akkor nekem mindegy, hogy velem együtt fut vagy támad. A lényeg, hogy érezzem, hogy figyel rám. Max. ha láthatóan fegyveres emberke ellen hősködne, akkor azt gondolnám, meggondolatlan.
2015. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én ezt tenném fegyveres támadó(k) ellen, aki meg itt hősködik, nagyon remélem, hogy nem kap majd egy napon kést a gyomrába pár ezer Ft és egy telefon miatt


https://www.youtube.com/watch?v=u6JamgNrCQ0

2015. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2015. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ennyire be..ari "férfiak" vannak itt magyarországon???????

Ne vicceljetek már,úgy beszéltek róluk mintha valami képzett szamurájok lennék,katanával az oldalukon.....

Ezek csak nagyképü fa..kalapok.

Összeszámolni nem tudnám,hogy hányszor próbálkoztak már be nálam.Állomásokon(szeretik ezeket a helyeket),vagy buli után este haza felé......

Kicsit felemeltem a hangom és összevissza sz..ják magukat....vagy amelyik kitaróbb annak leversz egy pofont és jön a "bocs tezstvír,bocs....."

Szóval ne vizionáljuk már túl ezeket a kis gizda zsiványokat és ne képzeljük azt ,hogy mind valami nagy késelő bajnok.....

Elsülyednék a föld alatt ha nem tudnám megvédeni magam és a barátnőm...

Menő fickók vagytok...grat....

2015. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja, szúrassuk le magunkat a barátnőnkkel együtt, csak hogy utána tökös fickóként emlékezzenek ránk. Kés ellen nem érdemes hősködni. Itt most nem az ilyen beszólogatós arcokról volt szó, akikkel határozott fellépéssel beszélsz két-három mondatot és utána lelépnek, hanem azokról, akik késsel akarnak rabolni, és jó eséllyel nem először csinálnak ilyet (jó eséllyel börtönben is ültek már). Ez szerencsére nem gyakori dolog, de nem árt tisztában lenni a dolgokkal.
2015. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Itt most nem az ilyen beszólogatós arcokról volt szó, akikkel határozott fellépéssel beszélsz két-három mondatot és utána lelépnek, hanem azokról, akik késsel akarnak rabolni"Pont ezekről beszélek.Július elején ,hogy vége lett az egyetemnek cuccoltam ki az állomásra hogy jövök haza.Volt nálam 3 táska tele ruhákkal,laptop stb.Ott álltam cigiztem ,közben nyomkodtam a telefonom.

Na ekkor jött oda hozzám 2 jó arcú fiatalember,hogy adjak nekik cigit.Mondtam ,hogy ott van 30 méterre a nemzeti dohánybolt tessék oda fáradni ott lehet kapni.Ez nem tettszett nekik ,úgyhogy a következő az volt ,hogy kés elő és adjam oda a telefonom,pénzem,karórám meg mindent.

Na itt elszakadt a cérna....elkaptam a gyerek kezét és vissza kézből olyat leb...tam neki,hogy összerogyott mint a colostok.A másik mint aki maga alá sz.rt ,csak állt ott megse szólalt.Mondtam nekik ,hogy vagy elhúznak a f...ba vagy vissza rugdosom őket az édesanyukájukba.Felálltak és szépen elsétáltak.Ennyi.Ezek mind ilyenek,csak menőnek hiszik magukat.Aki meg keményebb srác és nem ilyen kis piti az meg nem az utcán fog oda menni,hogy elvegye a telefonod meg pár ezer forintot.Ezeknél pont ez a lényeg,hogy nem szabad megijedni és elfutni,mert így legközelebb is lehúznak.

És egyáltalán nem azért,hogy hősként emlékezzenek rám,hanem mert számomra ciki lenne ,hogy befosok egy bicskás kis f@ sztól és loholva menekülnék a barátnőmmel.

De lehet velem van a baj és nektek van igazatok.

2015. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja és 17-es voltam.
2015. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!