Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nôk! Mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôk! Mit gondolnátok, ha a párotokkal megtámadna titeket egy ember, és nem szállna szembe vele, hanem futna?

Figyelt kérdés
Veled együtt futna mondjuk, és közben rád is figyelne, hogy nehogy lemaradj, és elkapjon az ember, tehát nem hagyna titeket ott.
2015. aug. 30. 21:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ott és akkor mázlid volt. 200 ft-okért agyonvernek lekéselnek embereket.Egy másik helyen 2 perc múlva már rajtad az egész cigánysor mert odafüttyentenek nekik és ,ha nem futsz gyorsan akkor cseszheted. Vagy a társa mikor megfogod a kezét a támadódnak már vágja beléd az ő kését. Nézz körül hírekben hány késelés van és sokszor halálos kimenetelű. Oké ott bátor voltál elismerem, csak a bátorság gyakran botorság.
2015. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok....azért is írtam ,hogy lehet velem van a baj és nektek van igazatok.
2015. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!