Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gofri miatt szakítsak? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gofri miatt szakítsak? De jogos, nem?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, saját lakása van. Kedveskedni akartam neki, de mivel tudtam, hogy a palacsintát nem szereti így gofrit csináltam neki vacsorára, munka után. Láttam, hogy van a hűtőben tej, tojás így azokat kihagytam a bevásárló listáról, de az összes többi alapanyagot megvettem.

Mikor már megjött láttam rajta, hogy ideges, de nem igazán foglalkoztam vele.Leült enni, és közben mondtam neki, ha nem baj használtam a tejet,tojást ami a hűtőben volt. Hirtelen elborult az agya, nekem állt, hogy mit képzelek magamról, Ő azokat pénteken kapta a nagymamájától, és az mind házi élelmiszer. Lebaxta tányérostul az ételt és elkezdett üvöltözni, ekkor visszaszóltam neki, hogy váltson hangnemet , nem vagyok a kutyája, de csak tovább folytatta...Én erre gyorsan kikaptam egy ezrest a pénztárcámból, és elmentem.

Azóta hívogat, küldött sms-t is, hogy ne haragudjak, csak a munkahelyi frusztráció ,de én ezek után nem akarom látni ezt az idegbeteg állatot...

Jogos, ugye?

21/N


2015. szept. 1. 00:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
24%
Jaj Istenem, hogy micsoda problémák vannak a párkapcsolatokban. Persze, szakítsd emiatt. Tudod, egyesek kiugranának a bőrükből örömükben, ha lehetne párjuk. Nem is értem...
2015. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg annyira felesleges volt ezt a felnőtt párkapcsolatok kategóriát létrehozni.
2015. szept. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
Néha elgondolkodom azon, hogy ilyenek elmeroggyantnak is jutnak barátnőhöz mint exed én meg várom a shift ő-t :D...
2015. szept. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 opened paradise ***** válasza:
87%

És mit akart vele,őrizgetni?

Oké,a tej még iható,de a tojást úgy is meg kellett volna süsse valamihez.

Ahelyett,hogy örülne,hogy várja valaki meglepivel.

2015. szept. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
20%

Szar ügy de szerintem emiatt talán még nem kellene szakítanod.

Azt írtad,mikor hazáért, már akkor látszott rajta,hogy frusztrált, tehát nem csak kifogást keresett a viselkedésére.

Az ember, ha fáradt, frusztrált, ideges,könnyebben követ el hibákat.

Belátta a hibáját,mond meg neki,ha még egyszer így viselkedik, vége van köztetek.

Kérdezd meg tőle, mi a gond a melóhelyén.

Ja,és a békülős szexnél nincsen jobb ;)

2015. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
26%

Ez tipikusan a "bolhából elefántot" dolog.

Na meg az, hogy egyikőtökben sem volt egy csepp empátia a másik iránt.

Egyrészt most pár házi tojásból ekkora problémát nem kellett volna csinálni.

Másrészt nem tudom, mi nálatok a szokás, de szerintem illett volna megkérdezni előtte, hogy használhatod-e az élelmiszereit.

A munkahely frusztrációt meg nem jó, ha rajtad vezeti le. Váltson munkahelyet, ha nem bír mellette normális lenni, vagy menjen el pszichológushoz, mert ez így nincs rendjén.

Részedről viszont erősen kétségbe vonom az érzéseidet, ha egy veszekedés után már ahelyett, hogy rendeznétek a dolgot, ki akarod dobni.

2015. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Clark Kent.. ***** válasza:
77%
Jogos. Sajnos vannak olyan emberek, akik csak egy idő után mutatják ki a foguk fehérjét, és ez a pacák úgy látszik ilyen. Ha egy gofri miatt így kikelt magából, mi lenne később, ha tévedésből valami rossz fát tennél a tűzre? Megütne? Én azt tanácsolom Neked, hogy az ilyen indulatos embereket kerüld el.
2015. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
9%

én is ideges lettem volna,mert szálkásító diétán vagyok 2 hónapja,erre hazamegyek és egy jó adag hús és párolt zöldség vagyis rendes kaja helyett elém van rakva egy adag édesség,főleg hogy tejszármazékokat meg alapból nem fogyasztok.

én azt venném le belőle,hogy vak a nőm és szinte már a tiszteletlenségig figyelmetlen ha nem veszi észre hogy miket eszem diétában.

persze nem lettem volna ilyen hisztis pitsa mint a palid meg mint te,mert ha nem értékelem a szándékot akkor ugyanolyan ostoba lennék mint ő.

te se játszd az agyadat,ez csak egy sima kis veszekedés.

kérjen bocsánatot aztán mehet tovább a love.

2015. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

20 db tojás volt, abból 2-öt használtam, a 2 liter tejből meg pontosan 1,25 dl-et. Bőven maradt volna még ,sőt ott rohadt volna meg a fején.

Azért is tettem fel a kérdést, mert tök gáz ilyenért ott hagyni vkit, de akkor is, ha ennyire ki van, fusson egy kört a Ligetben vagy esetleg üljön le és mondja el a problémáját, ne pedig üvöltsön, meg hisztizzen ,mint egy 5 éves.

2015. szept. 1. 00:36
 10/38 anonim ***** válasza:
13%

Kíváncsi vagyok, miért lettem lepontozva?

Milyen hülyeséget írtam?

Ennyi balfaxt, komolyan mondom...ja,az a megoldás, hogy egyből szakítás.

Látszik,az itt válaszoló arcoknak fogalmuk sincs egy párkapcsolatról.

Tessék kevesebb romantikus filmet nézni,ott minden olyan rózsaszín, hogy egy hangos szó, aztán dobjuk a másikat, és megsértődünk.

5-ös voltam.

2015. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!