Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gofri miatt szakítsak? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gofri miatt szakítsak? De jogos, nem?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, saját lakása van. Kedveskedni akartam neki, de mivel tudtam, hogy a palacsintát nem szereti így gofrit csináltam neki vacsorára, munka után. Láttam, hogy van a hűtőben tej, tojás így azokat kihagytam a bevásárló listáról, de az összes többi alapanyagot megvettem.

Mikor már megjött láttam rajta, hogy ideges, de nem igazán foglalkoztam vele.Leült enni, és közben mondtam neki, ha nem baj használtam a tejet,tojást ami a hűtőben volt. Hirtelen elborult az agya, nekem állt, hogy mit képzelek magamról, Ő azokat pénteken kapta a nagymamájától, és az mind házi élelmiszer. Lebaxta tányérostul az ételt és elkezdett üvöltözni, ekkor visszaszóltam neki, hogy váltson hangnemet , nem vagyok a kutyája, de csak tovább folytatta...Én erre gyorsan kikaptam egy ezrest a pénztárcámból, és elmentem.

Azóta hívogat, küldött sms-t is, hogy ne haragudjak, csak a munkahelyi frusztráció ,de én ezek után nem akarom látni ezt az idegbeteg állatot...

Jogos, ugye?

21/N


2015. szept. 1. 00:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
80%

Ostobaságot csinált a barátod. Tényleg nagyon megalázó volt. Te viszont jól csináltad hogy elmentél.


De évente egyszer azért egy ilyen belefér. Elnézést kért, megbánta. Találj ki neki valamit amivel kárpótolhat.


Én is földhöz vágtam ennivalót a házasságunk elején, olyan lett az egész konyha. Ma már egyikünk se emlékszik hogy miért. És ellentétben a fenti véleményekkel, nem, nem lettem gyilkos, nem ütöttem meg a feleségem soha. Sőt, soha többet nem vágtam földhöz ételt. Ez kb. 20 éve volt.

2015. szept. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
13%
Egy pofátlan köcsög.Ne állj vele szóba.
2015. szept. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Jogos.
2015. szept. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%
Igen, most a munkahely, utána meghalt a teknősbékája, az ilyen ember mindig talál menekülési útvonalat, miért volt paraszt.
2015. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
6%

Sok analfabéta. "Mikor már megjött láttam rajta, hogy ideges, de nem igazán foglalkoztam vele." - ez nem arra utal, hogy haj de szereted, sokkal inkább arra, hogy addig jó volt k.ú.r.ó.pajtásnak, amíg jól érezted magad (saját lakása van), most meg ki tudja miért, elszakadt nála a cérna (az igazi ok most sem érdekel, mert nem is válaszolsz neki), szóval csak kihasználtad a srácot.

A válaszom: nem jogos.


Lehet lepontozni, nem érdekel.

2015. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig is utáltam az olyan embereket akiknek, ha bármiféle problémájuk volt alig várták, hogy a környezetükben valaki vétsen valamit amibe bele lehet kötni és a feszültségüket levezethessék rajta, volt 1 ilyen barátnőm és az egész családom is ilyen... :D Mondhatni ebben nőttem fel gondolom ezért is zavar annyira, ha most ezt tette a következő adandó alkalommal is, ha lesz bármiféle munkahelyi vagy bármilyen problémája ugyanezt fogja tenni, soha az életben nem tanulják meg kezelni ezek a stresszt meg a haragot, vagy is megtanultak csak ilyen gusztustalan módon...
2015. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gofri miatt... mekkora eszmei értéket képvisel 2 házi tojás és 1,5 deci tej? Emlék? Érzelmileg kötődik annyira ehhez a két élelmiszerhez, hogy ehhez más nem nyúlhat, nem használhatja fel?


Egyszerűen nevetséges reakció a számonkérés. A barátnőnek nincs joga felhasználni, enni belőle? Ha kap egy üveg befőttet a nagymamától, akkor azt csak ő eheti majd meg? Gyerekes.

Teljesen mindegy, hogy a munkahelyén hogyan és mint cseszték fel, ilyen pitiánerségen ordibálni, tányért csapkodni...


Szerintem kérdező, hagyd még egy kicsit főni a levében, aztán ha megenyhültél, majd eldöntöd, hogy kibékülsz-e vele, vagy sem. Még ne mondj se igent, se nemet, neked is le kell higgadnod.

2015. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Egyedül téged pontoztalak le 25-ös válaszadó, mert egy teljesen más témával hozakodsz elő, aminek amúgy köze sincs semmihez. Már csak az hiányzott, hogy a pénz miatt vagyok vele... Mindegy, írhatnék egy pár dolgot, amin igen csak meglepődnél(ha ennyire fenn vagy akadva a saját lakáson), de nem teszem, mert nem hinném, hogy rád tartozna.

Ma úgy döntöttem találkozok vele, aztán majd még meglátom, de ez az eset azért több dologgal kapcsolatban is elgondolkoztatott.

2015. szept. 1. 12:00
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
A 25. válasz az enyém. Azért pontoztál le csak engem, mert én mondtammást, mint amit vártál, mint amit a többiek írtak.
2015. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

25: részben nagyon fontos dolgot vettél észre, amit más nem: "Mikor már megjött láttam rajta, hogy ideges, de nem igazán foglalkoztam vele.". Kérdező tényleg érzéketlen, mintha nem kötődne a párjához.


De amit a továbbiakban írsz, az már teljesen légbölkapott.

2015. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!