Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gofri miatt szakítsak? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gofri miatt szakítsak? De jogos, nem?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, saját lakása van. Kedveskedni akartam neki, de mivel tudtam, hogy a palacsintát nem szereti így gofrit csináltam neki vacsorára, munka után. Láttam, hogy van a hűtőben tej, tojás így azokat kihagytam a bevásárló listáról, de az összes többi alapanyagot megvettem.

Mikor már megjött láttam rajta, hogy ideges, de nem igazán foglalkoztam vele.Leült enni, és közben mondtam neki, ha nem baj használtam a tejet,tojást ami a hűtőben volt. Hirtelen elborult az agya, nekem állt, hogy mit képzelek magamról, Ő azokat pénteken kapta a nagymamájától, és az mind házi élelmiszer. Lebaxta tányérostul az ételt és elkezdett üvöltözni, ekkor visszaszóltam neki, hogy váltson hangnemet , nem vagyok a kutyája, de csak tovább folytatta...Én erre gyorsan kikaptam egy ezrest a pénztárcámból, és elmentem.

Azóta hívogat, küldött sms-t is, hogy ne haragudjak, csak a munkahelyi frusztráció ,de én ezek után nem akarom látni ezt az idegbeteg állatot...

Jogos, ugye?

21/N


2015. szept. 1. 00:22
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Nem, csak vmi olyasmit feltétezel ami messze nem igaz.

Idegesítőek magadfajta emberek...

2015. szept. 1. 12:52
 32/38 anonim ***** válasza:
93%

"Mikor már megjött láttam rajta, hogy ideges, de nem igazán foglalkoztam vele."


Mi azon olyan kiakasztó, hogy nem áll az ajtóban faggatózni, hanem úgy gondolja, majd a vacsora megnyugtatja, és közben megbeszélik a napot? Persze arra nem került sor, mert szóba került a tojás.. Látszik, hogy nem tudtok mibe belekötni, ezért kell teljesen életszerűtlen vádakat felhozni. Teljesen normális, ha egy család (vagy pár) leül közösen vacsorázni, kávézni vagy cigizni, ha hazaérkezett, hogy nyugodt körülmények között átbeszélhessék a napot. Sok helyen van rituáléja a napi problémák ilyen módon való megbeszélésének. Lehet, hogy nem mindenki csinálja így, de attól még nem lesz jogos ezt számonkérni a kérdezőn.

2015. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jogosan szakítanál. Oké, frusztrált, de ezért nem kell téged a sárba tiporva leüvölteni. Én ha idegesen mennék haza, aztán a barátnőm kajával várna otthon inkább csak megnyugodnék hogy van valaki aki mellettem van és támogat. A barátod tényleg idegbeteg...
2015. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
21%
Persze, de az életszerű, hogy egyből idegbeteg állat, meg menjen a fenébe, még a telefont se veszed föl, ha bocsánatot akar kérni? Plüsskutyát sem érdemeltek, nemhogy normális pasit.
2015. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
35%

Természetesen teljesen jogos, ha szakítasz vele, mert hát hogy jön ahhoz bárki, hogy melletted eldurranjon a feje? Még totálbiztosan agyon is verhet legközelebb. Jobb az ilyen idegbeteg állattól még az elején megszabadulni...


De most komolyan: ki a rosseb mondta nektek lányok, hogy az életnek hóttmuszáj habostortának lennie, mert ha nem, akkor hüb+?

Igen, felment az agyvize.

Igen, mindegyikőnknek felmegy néha.

Nem, nincs olyan ember, akinek sose menne fel.

Igen, a nőket is beleértve.

Igen, téged is.

Igen, Ő konkrétan ilyen.


És igen, máskor foglalkozzál vele, ha látod, hogy ideges. Vagy épp hagyd békén, ha az az óhaja.

És igen, ő is foglalkozni fog vele, ha te leszel ideges és frusztrált. Ez ugyanis így működik.

2015. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
65%

32: ha én azt látom a feleségemen, hogy feldúlt mikor hazajön, pedig ilyen nem szokott lenni, akkor már ijedtemben is megkérdezem hogy mi történt. Tuti biztos nem az elhasznált tojásokról és hasonló totál lényegtelen dolgokról kezdek érdeklődni. Ez nálam a totál oda nem figyelést jelenti. (Most azt hagyjuk, hogy a kérdésben pont a tojáson kezdett idióta módjára hisztizni a kérdező párja, azt senki nem vitatja.)


De nemcsak azért érzem úgy, hogy a kérdező nem kötődik a párjához, vagy alapból érzéketlen. Hanem hogy egy akármilyen elmebeteg, de mégiscsak egyszeri hiszti miatt kapásból szakítani akar, és képes "idegbeteg állatnak" nevezni akivel együtt jár! Na nekem ne mondja senki, hogy ez egy párkapcsolat. A kérdező 21 éves, aligha 5 éves kapcsolatról beszélünk, még szerelmesnek kellene lennie.

2015. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nem csináltál valami mást is, amit nem beszéltetek még meg, és ez csak a hab volt a tortán?

Nekem pl. volt olyan párom, aki rendszeresen nálam evett, a végén már kérdezés nélkül is kivett bármit a hűtőből, nem számított hogy nekem az lenne másnap az ebédem pl. Nem éltünk együtt, nekem egy lakótársam volt, és előfordult, hogy az ő kajáját ette meg, mert arra sem vette a fáradtságot, hogy megkérdezze hogy az kié. Akkor lettem mérges, mert nekem égett miatta az arcom.

Ha semmi ilyesmi nem áll fenn, akkor ne maradj ilyen agresszív férfival együtt szerintem. Igaza van annak, aki szerint most a munkahelyen van valami, aztán meg jön majd mindig valami más indok...

2015. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy itt mindenki végletekben beszél.

A srác egyszer hülyén viselkedett, elszállt az agya, erre mindenki jön a nagy bölcs megállapításokkal, hogy legközelebb már kinyírja a barátnőjét, ha épp rossz passzban lesz.

Csakhogy ez baromira nem így működik. Ebből még semmi messzemenő következtetést nem lehet levonni. Az, hogy kinek mennyire vehemens a természete, még nem mondja meg, hogy mennyire hajlamos az erőszakra. Persze, tényleg bunkóság volt ennyiért ilyen balhét csapni, meg üvöltözni egy semmiségért, de ne állítsuk már be úgy, mint aki következő alkalommal már fel akarná darabolni a barátnőjét.


"mindig is utáltam az olyan embereket akiknek, ha bármiféle problémájuk volt alig várták, hogy a környezetükben valaki vétsen valamit amibe bele lehet kötni és a feszültségüket levezethessék rajta"

Ez is egy elnagyolt következtetés. Hol van itt szó arról, hogy az illető direkt várta, hogy valakibe beleköthessen? Hol van itt arról szó, hogy ő olyan ember, aki szereti másokon levezetni a feszültéségét? Sehol. Erre a következtetésre mindössze egy veszekedés alapján jutottál.


"Teljesen mindegy, mivel húzta fel magát a munkahelyén, elvesztette az önkontrollt, ami bármikor előfordulhat újra az életben."

"ha te vagy épp a keze ügyében, felpofoz két tojás miatt, amit megsütöttél neki? Lehet, hogy egyesek szerint ez bolha, viszont elég egyértelmű, milyen irányba változik idővel egy hasonló személyiségű ember."

Te is puszta feltételezésekre alapozod a véleményedet. Eleve feltételezed, hogy mivel egy tányért széttört, a barátnőjét is simán rommá verte volna. Hol van itt erről szó?


Meg miért hiszi azt mindenki, hogy egy agresszív erőszakos pacákról van szó? Ez a kérdező leírásából sehol nem derül ki. Lehet, hogy az, nincs kizárva, de nem attól lesz az, mert egy tányért eltört.


"én ezek után nem akarom látni ezt az idegbeteg állatot..."

A düh jogos, de egy kirohanástól még senki nem lesz idegebeteg állat.


Egy ilyen kirohanás bizonyos esetekben lehet óvatosságra intő jel, de ez még nem jelenti azt, hogy egy idegbeteg erőszakos baromról lenne szó. De erről a kérdező többet tudna mondani, hogy ő milyen ember, ő ismeri.


Egyébként mi lett a végkifejlet?

2015. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!