Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gofri miatt szakítsak? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gofri miatt szakítsak? De jogos, nem?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, saját lakása van. Kedveskedni akartam neki, de mivel tudtam, hogy a palacsintát nem szereti így gofrit csináltam neki vacsorára, munka után. Láttam, hogy van a hűtőben tej, tojás így azokat kihagytam a bevásárló listáról, de az összes többi alapanyagot megvettem.

Mikor már megjött láttam rajta, hogy ideges, de nem igazán foglalkoztam vele.Leült enni, és közben mondtam neki, ha nem baj használtam a tejet,tojást ami a hűtőben volt. Hirtelen elborult az agya, nekem állt, hogy mit képzelek magamról, Ő azokat pénteken kapta a nagymamájától, és az mind házi élelmiszer. Lebaxta tányérostul az ételt és elkezdett üvöltözni, ekkor visszaszóltam neki, hogy váltson hangnemet , nem vagyok a kutyája, de csak tovább folytatta...Én erre gyorsan kikaptam egy ezrest a pénztárcámból, és elmentem.

Azóta hívogat, küldött sms-t is, hogy ne haragudjak, csak a munkahelyi frusztráció ,de én ezek után nem akarom látni ezt az idegbeteg állatot...

Jogos, ugye?

21/N


2015. szept. 1. 00:22
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%

Azért néhány kérdés még felmerült bennem. Csak mert nem hinném, hogy egyetlen buta megnyilvánulás miatt egyből szakítani kéne.


Volt már hasonló dühkitörése korábban is?

Mert ha amúgy egy odaadó, kiegyensúlyozott ember, aki a csillagokat is lehozná érted az égről, és akiben amúgy soha nem csalódnál, akkor a világ legnagyobb ostobasága lenne ennyiért mindennek véget vetni. (Tudod, egy párkapcsolat nem csak az első komoly veszekedésig tart.)


De ha más problémák is vannak (és úgy érzem, vannak), vagy régebben is többször volt már agresszív megnyilvánulása, akkor tényleg érdemes fontolóra venni, hogy érdemes-e egy időzített bombával együtt lenni.

2015. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Milyen diéta? :DD

Nyilván ismerem az étkezési szokásait, nem csináltam volna neki olyat, amit nem szeret vagy nem ehet.

Ezért sem értem, de most írhatjátok, hogy hisztis liba vagyok, de nálunk ez nem divat, hogy vki így viselkedjen egy másik emberrel, főleg egy ilyen dologért.

Én is egyből arra gondoltam, hogy ha már ezért tányért tört, mi van ha csinálok vmi ennél is nagyobb hibát? A falhoz nyom?

2015. szept. 1. 00:45
 13/38 anonim ***** válasza:
14%

Kedves Kérdező!

Simon Belmont mindent leírt,ajánlom olvasd el többször is,és gondolkozz,minden benne van.

Ha ennyi kétséged van az emberrel kapcsolatban, akkor minek raboljátok egymás idejét!?

2015. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
74%
Én szakítanék. Ha legközelebb valaki felidegesíti, akkor mi lesz? Megver? A másik dolog meg az, hogy ne rajtam vezesse le a feszültséget. Még akkor se ordibáljon, ha velem van problémája. Meg lehet beszélni mindent kulturáltan is.
2015. szept. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Elgondolkoztam rajta. Valószínű, hogy nem szerethet.

Amúgy még nem volt ilyen kirohanása, bár gyakran használ szitokszavakat, meg nem egy hidegvérű ember, de hát eddig ebből probléma nem volt.

Egyébként igen, illett volna megkérdeznem, de úgy gondoltam ilyen mennyiségből nem baj , ha használok a sütéshez, emellett a többi alapanyagot mind megvettem, mert láttam, hogy ebből-abból kevés van, így azokhoz nem akartam hozzányúlni.

Hát nem tudom, mi lesz még...

2015. szept. 1. 01:01
 16/38 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem igazából te már eldöntötted, hogy szakítasz vele, csak önigazolást keresve tetted fel ezt a kérdést.

Én viszont továbbra is azt mondom: egy vitából még nem kéne messzemenő következtetéseket levonni. Igen, bunkó volt, de vajon hány olyan huszonéves van, aki még soha életében nem akadt ki igazán? Képzeld, én egyszer a billentyűzetemet téptem ki, és vágtam a széktámlának, amikor akkori barátnőm skype-olás közben felidegesített. (Persze, akkor is volt még más dolog is a háttérben, iskola, családi okok, egyszerűen minden összejött.) Mégsem merült fel bennem SOHA, hogy a barátnőmet, vagy akárkit bántsak. Sőt, mindenki szerint egy nyugodt, megfontolt, türelmes ember vagyok, és mostani barátnőm a minap mondta, hogy becsüli bennem, hogy akármivel idegesíthet, én soha nem akadok ki. Száz szónak is egy a vége: attól, mert egyszer valakinél elszakad a cérna, még nem jelenti azt, hogy képes lenne bántani. Lehet, hogy igen, de nem azért, mert most eltört egy tányért. Ha téged akart volna bántani, akkor azt mondanám, hogy azonnal dobd ki, esélyt sem szabad az olyannak adni. De itt nem ez történt.

A szitokszavak használata meg megint más dolog. Ettől még senki nem lesz potenciális gyilkos.


Arra, hogy nem szeret, miből következtettél?


Egyébként szerintem is jobb lenne nektek külön. Tök mindegy, hogy ki miben hibás, vagy sem, de egyre inkább azt látom, hogy nektek ez nem megy.

2015. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Clark Kent.. ***** válasza:
58%

@00:54


Egyetértek. Én a barátnőmmel körülbelül 4 éve vagyok együtt, de ez alatt a 4 év alatt egyszer sem fordult elő, hogy üvöltöztem volna vele. Pedig voltak alkalmak, amikor nagyon túlfeszítette a húrt, de egyszer sem emeltem fel a hangom vele szemben, hogy ordibáljak. Amikor annyira nem lehetett vele beszélni, akkor inkább átjöttem a másik szobába, utána pedig megbeszéltük normálisan.


Azt gondolom, alap dolog, hogy egy férfinak legyen tartása, és ne boruljon el az agya. Pláne akkor ne, amikor amikor a barátnőjéről van szó. Egy nővel ordibálni, aki jóval gyengébb mint ő, fizikailag is, elég szánalmas dolog.

2015. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
89%

Mire alapozod, hogy nem szeret?


Mint írtad,káromkodik,és forrófejű.

Ő egy ilyen ember,de ennek semmi köze ahhoz, szeret-e téged.

Viszont el kell döntened,hosszútávon együtt tudsz-e élni, együtt tudsz-e maradni egy ilyen habitusú emberrel!

Ezelőtt a veszekedés előtt voltak kétségeid az emberrel kapcsolatban?

2015. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt már egy-két problémás exem, de ilyen idegbeteg állat még nem:( Teljesen mindegy, mivel húzta fel magát a munkahelyén, elvesztette az önkontrollt, ami bármikor előfordulhat újra az életben. Te nem egy gofri miatt szakítasz vele, hanem azért, mert állat módjára viselkedett veled mondvacsinált indokkal. Földhöz vágta az ételt, amit csináltál neki..?? Mekkora indulat lehetett benne.. ha te vagy épp a keze ügyében, felpofoz két tojás miatt, amit megsütöttél neki? Lehet, hogy egyesek szerint ez bolha, viszont elég egyértelmű, milyen irányba változik idővel egy hasonló személyiségű ember. Én sem várnám meg a következő akciót.
2015. szept. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
82%
Hozzátenném a korábbi hozzászólók kommentjéhez, hogy szerintem egészen más élethelyzet úgy őrjöngeni, hogy az embert felidegesíti a barátnője, vagy hogy ajándék vacsorával várja este az otthonában.
2015. szept. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!