Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora nagy probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora nagy probléma ha egy lány husis és nem nádszál?

Figyelt kérdés
A mai világban valoban kevés ha egy lánynak szép arca, jo humora , esze is van és flörtöni is lehet vele DE nem vékony...?? Miért ennyire csak a külső számit fiúk? Ennyire értéktelen lett a minőségi beszélgetés?. ..

2015. szept. 6. 15:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Már megint...


Jó, újra leírom:

Testileg a legelfogadóbb vagyok a világon. Volt már vékony, átlagos és kövér szerelmem is. Az arc számít inkább a külsőt tekintve, legalábbis nekem. A személyiség, ahol nehéz összeklappolni valakivel!

Van akik a husis, ducibb lányokra buknak. Vannak akik a vékonynakra. Mindenkinek szíve joga vonzódni valamihez. Nekem az alkat nem számít. Másnak igen. És? Te sem jönnél olyannal össze, akihez nem vonzódsz!!


24/F

2015. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

hát mivel én nem vagyok valami nagydarab, ezért nem szeretnék eltörpülni a barátnőm mellett :D

de az is számít, hogy mennyire vagy husis :P

2015. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

A faxé nem lehet fogyózni?!


Nem vagyok már mai gyerek. De 5kor kelek és hetente 2szer úszok. 6kor nyit az uszoda, 6-tól 3/4 7ig úszók, 7kor indulok melóba, mert fél 8kor kezdek.

Futni is szoktam. Főleg most már hogy hűvösebb van.


Nem mondom hogy könnyű, de nem akarok egy elhízott pasi lenni. Ha meló mellett én megtudom tenni, akkor egy fiatal lány miért nem tudja ezt megtenni és miért nem tud odafigyelni magára...

2015. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
anti-dagi fétis
2015. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha nem vékony. Nálam a molett testalkat a felső határ. Lehet a nő vékony, átlagos, sportos, molett, akkor már nyert ügy. Persze az arca is legyen NEKEM szép és belsőre is nyerjen meg.
2015. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
A nem vékony meg a kövér disznó két különböző dolog. Némi felesleg sokakat nem zavar, ha akkora vagy mint egy bálna akkor meg ne csodálkozz, neked se jönnek gondolom be a hatalmas darab srácok.
2015. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

Toleráns vagyok egy bizonyos határig, ami a méreteket illeti.


Azonban a buta, általánosító, hisztis csipákat ki nem állom. Kérdező, ez neked szól.

2015. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
Sajnálom, kegyetlenül hangzik, nekem igen. Egy feszes lapos has engem baromira beindít:(
2015. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig azt mondom: embere válogatja.

Van, akinek a vékony testalkat jön be, van akinek a husis, van akit pedig az sem zavar, ha kövér az illető. Én még nem nagyon hallottam, hogy valakit csak és kizárólag azért utasítottak vissza, mert kicsit husis volt. Bár ismerek olyan srácot, akinél úgymond feltétel a vékonyság és sajnos elég paraszt módon tudja közölni, ha te épp nem rendelkezel azzal a testtel, amit ő elképzelt. De az ilyet le kell tojni, úgyis lesz, aki elfogad husin is.

2015. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nyitott vagyok arra a minőségi beszélgetésre veled is.

De mivel férfiból vagyok nem titkolt célom új barátokat szerezni vagy szexkapcsolatot, vagy párkapcsolatot esetleg levelezőpartnert, mivel ez a beszélgetés épp írásban történik.

22/F

2015. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!