Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt tényleg csak a szex miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt tényleg csak a szex miatt csinálta? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Pár hete megismerkedtem valakivel interneten. Találkoztunk személyesen és nagyon jól éreztük magunkat egymással, legalábbis úgy tűnt ő is. Hamar kialakult az intimitás..igaz én kicsit gyorsnak éreztem, de úgy tűnt komolyak a szándékai. Végtelenül kedves volt hozzám, viszont ami fura volt, hogy hamar bemutattatta magát a családomnak, sőt a kollégáimnak is mivel többször elvitt reggel dolgozni is) Volt hogy a vasárnapi ebédet ő főzte nálunk..szóval úgy éreztem jó irányba haladnak a dolgok, kedves volt nagyon, folyton bújt, puszilgatott, szóval úgy gondoltam odavan értem..és én is jól éreztem magam vele nagyon, tetszett meg minden..Elvitt Horvátországba is kirándulni, és mindig mindent ő állt és minden úgy volt, ahogy szerettem volna. A testvéremnek is hozott ajándékot..stb. végül múlt hét kedden úgy volt hogy találkozunk, de azt mondta túlóráznia kell, most nem tudunk, másnap még beszéltünk a facebookon reggel, küldött nekem egy értelmezhetetlen szöveget, amit ő írt..amire én nem is igen tudtam mit reagálni, de végül úgy váltunk el, hogy szép napot, jó munkát stb....és este azt hittem felhív majd és találkozni fogunk, de nem keresett, másnap már nem bírtam tovább és rákérdeztem, hogy mi a baja. És akkor jött egy üzenet, hogy ő nem érzi azt a pluszt, ami kell egy párkapcsolatba, meg hogy ő várta, hogy majd érez valamit és hagyott magának időt, de nem jött az érzés.. Én erre nyilván kicsit értetlenül reagáltam..meg rosszul esett, hogy mindezt nem szóban mondta el személyesen..azóta nem beszéltünk..Igazából nem értem az egészet..megijedt egy komoly kapcsolattól, vagy mégsem tetszettem neki, vagy csak a szex miatt kellettem neki? Még nem voltam korábban ilyen helyzetben. Nagyon jó érzéseim voltak vele kapcsolatban..és a szex sem motiválhatta annyira, mert az utolsó hétvégén pl. nem is tudtunk mert megvolt éppen..Nem tudom megérteni, hogy ez mire volt jó..:( főleg az zavar, hogy belépett a családom életébe, meg az enyémbe és nem ad normális magyarázatot..:(Minek tesz ilyesmit egy férfi? Nekem olyan fura ez az egész..Mert akitől csak szexet akarok azzal szerintem nem viselkedem így..viszont amit írt azt valahogy nem gondoltam volna, pont az ellenkezőjét éreztem..és úgy éreztem én vagyok kevésbé oda érte, és nekem kell még idő hogy feloldódjak..erre tessék..

2015. szept. 20. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Mert csak szexre kellettél neki vagy fellángolás. Tanuld meg végre: Ha egy férfi a kapcsolat elején sokat költ rád, ajándékokkal halmoz el, akkor nem akar tőled komolyat! Egy komoly kapcsolat sosem a pénzről szól és nem alakul ki rövid idő alatt. Egy komoly kapcsolatnál a férfi nem sietteti a szexet. 27/F
2015. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem elég egyértelműen elmondta... Az ismerkedési szakasz erről szól: vagy kialakulnak mélyebb érzések, vagy nem, erőltetni nem lehet semmit.

Az hiba volt, hogy túl hamar bevontad az életedbe, tanulj belőle, és legközelebb várj ezzel.

De nem tudsz mit tenni.

Amúgy nem, valószínűleg nem a szex miatt kellettél, hanem tényleg esélyt akart adni annak, hogy kialakuljon benne valami, de nem alakult ki. Te akarnál olyan emberrel lenni, aki nem szerelmes beléd? Gondolom, nem... akkor pedig ne bánd! Lépj tovább, ismerkedj, és máskor ne éld bele magad ennyire az elején. Pár hét még semmi...

2015. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ti nők, annyira megvezethetőek vagytok, egy kis törődésért cserébe. Égnek áll a hajam. :D


"de úgy tűnt komolyak a szándékai"

Amíg hamar odaadod magad egy férfinek, addig nem fog rád igazi nőként tekinteni. Legalábbis a normálisabbja.


"Elvitt Horvátországba is kirándulni, és mindig mindent ő állt és minden úgy volt, ahogy szerettem volna. A testvéremnek is hozott ajándékot..stb. "


Nem gondolod, hogy az az ember vásárol állandóan, meg halmozza el a másikat, aki kompenzálni akar általa valami hiányosságot, vagy leplezni akar egy valódi vágyat? /hogy csak szexre kellesz neki/.


Komolyan, szégyellem magam, hogy ilyen naív emberek vannak a Földön. :/

2015. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2-es is túl naív, sebaj
2015. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

# 1: Csak a magad nevében beszélj! Egy egészséges szexualitású, felnőtt férfi nem fog hónapokat várni a szexszel, ahogy egy egészséges szexualitású nő sem. Egy párkapcsolat pont az intimitás révén tud elmélyülni, és nem árt, ha kiderül az elején, hogy mennyire van meg szexuálisan az összhang a felek között.

Én nőként nem tudok komoly kapcsolatot kezdeni olyannal, akinek nem ismerem a szexualitását.

2015. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Erdekes, amit irsz.

Melyebb intimitast ereztel vele, mint massal?

2015. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem akartam bevonni az életembe, ő mászott bele, vagy hogy mondjam..az anyámmal is rögtön a második találkozás után meg akart ismerkedni..a kollégákkal is..és én furcsállottam is, mert másik ezzel többet vártak, de úgy tűnt ő ezt szeretné..Nem tudom, valahogy úgy éreztem, hogy jó úton haladunk..És most elég csalódott vagyok..Nem értem, hogy nem vettem észre, hogy ő nem érzi magát jól, pedig nagyon figyeltem rá..
2015. szept. 20. 19:49
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy kihasznált, vagy csak szexre kellettél volna neki. Ha egy férfi csak szexpartnert keres, az nem mutattatja be magát a lány családjának, sőt, nagy ívben kerüli őket. A magam részéről elhinném, amit írt, hogy nem alakultak ki benne mélyebb érzelmek, ezért nem akarja folytatni a kapcsolatot.

Nekem kicsit gyorsnak tűnik a kezdés, és itt most nem a szexre gondolok (az csacsiság, ha túl könnyen adod magad, akkor nem kellesz már), de pár hét alatt bemutatás, ebédfőzés, nyaralás... Legközelebb kicsit lassíts a tempón, ráérsz bevonni a fiút az életedbe akkor, ha már kialakult egy mélyebb kapcsolat közöttetek.

2015. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, mélynek éreztem az intimitást..a szex is jó volt, és sokat csókolóztunk, az is valahogy fontosabb volt, mint a többi..emiatt is úgy éreztem, hogy jó irányba halad a dolog..mert én pl. csak azzal akarok csókolózni, aki nagyon vonz..nem tudom a férfiak hogy vannak ezzel..meg az alvás dolgok még, amik érdekesek, hogy átölet és úgy aludtunk, nem fordított hátat stb..hát szóval ezt nem gondoltam volna, ami lett..
2015. szept. 20. 19:53
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezeket a dolgokat, mint pl. az ebédfőzés, bemutatkozás, kirándulás stb. ezek az ő ötletei voltak..és én furcsálltam is, de mint írtam úgy tűnt nagyon akarja ezt az egészet, ezért hagytam magam sodorni az árral..és most értetlenül állok..:D De ezek szerint nem vagyok elég jó neki, hogy belém szeressen..
2015. szept. 20. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!