Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt tényleg csak a szex miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt tényleg csak a szex miatt csinálta? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Pár hete megismerkedtem valakivel interneten. Találkoztunk személyesen és nagyon jól éreztük magunkat egymással, legalábbis úgy tűnt ő is. Hamar kialakult az intimitás..igaz én kicsit gyorsnak éreztem, de úgy tűnt komolyak a szándékai. Végtelenül kedves volt hozzám, viszont ami fura volt, hogy hamar bemutattatta magát a családomnak, sőt a kollégáimnak is mivel többször elvitt reggel dolgozni is) Volt hogy a vasárnapi ebédet ő főzte nálunk..szóval úgy éreztem jó irányba haladnak a dolgok, kedves volt nagyon, folyton bújt, puszilgatott, szóval úgy gondoltam odavan értem..és én is jól éreztem magam vele nagyon, tetszett meg minden..Elvitt Horvátországba is kirándulni, és mindig mindent ő állt és minden úgy volt, ahogy szerettem volna. A testvéremnek is hozott ajándékot..stb. végül múlt hét kedden úgy volt hogy találkozunk, de azt mondta túlóráznia kell, most nem tudunk, másnap még beszéltünk a facebookon reggel, küldött nekem egy értelmezhetetlen szöveget, amit ő írt..amire én nem is igen tudtam mit reagálni, de végül úgy váltunk el, hogy szép napot, jó munkát stb....és este azt hittem felhív majd és találkozni fogunk, de nem keresett, másnap már nem bírtam tovább és rákérdeztem, hogy mi a baja. És akkor jött egy üzenet, hogy ő nem érzi azt a pluszt, ami kell egy párkapcsolatba, meg hogy ő várta, hogy majd érez valamit és hagyott magának időt, de nem jött az érzés.. Én erre nyilván kicsit értetlenül reagáltam..meg rosszul esett, hogy mindezt nem szóban mondta el személyesen..azóta nem beszéltünk..Igazából nem értem az egészet..megijedt egy komoly kapcsolattól, vagy mégsem tetszettem neki, vagy csak a szex miatt kellettem neki? Még nem voltam korábban ilyen helyzetben. Nagyon jó érzéseim voltak vele kapcsolatban..és a szex sem motiválhatta annyira, mert az utolsó hétvégén pl. nem is tudtunk mert megvolt éppen..Nem tudom megérteni, hogy ez mire volt jó..:( főleg az zavar, hogy belépett a családom életébe, meg az enyémbe és nem ad normális magyarázatot..:(Minek tesz ilyesmit egy férfi? Nekem olyan fura ez az egész..Mert akitől csak szexet akarok azzal szerintem nem viselkedem így..viszont amit írt azt valahogy nem gondoltam volna, pont az ellenkezőjét éreztem..és úgy éreztem én vagyok kevésbé oda érte, és nekem kell még idő hogy feloldódjak..erre tessék..

2015. szept. 20. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megmondom mi az oka: nem a szex által fog valaki beléd szeretni. Ha ezt hiszed, hihetetlen téves hiedelmeid vannak.
2015. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a szex miatt. Azt tudom elképzelni, hogy ő egy ilyen figura, akinek óriási kezdeti fellángolásai vannak, azonban ez addig tart, amíg meg kell szerezni valakit (testileg-lelkileg), aztán amikor minden hepi, neki már nem kihívás. Jön a szürke hétköznap, elmúlt a "plusz". (Nem hinném, hogy ne lett volna meg a kezdetekben, máskülönben miért mászik bele az életedbe, hogy a szomszédodtól kezdve a nagymamádnak is be kelljen mutatni pár hét után.)

Megértem, hogy nagyon padlóra küldött ez az eset, de szerintem tekints rá úgy, hogy ez egy ilyen szalmaláng krapek. Nem szabad sokáig szomorkodni miatta.

2015. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez nagyon jól esett..:) csak még nem találkoztam ilyennel, ezért kicsit kiborított a dolog..:D
2015. szept. 20. 20:06
 14/16 anonim ***** válasza:
ennek az a tanulsága, hogy rengeteg féle ember szaladgál a világban és mindig lehet tanulni. az ilyen magukkal nem tisztában lévő embereknek sok idő kell míg rájönnek arra hogyan kell helyesen viselkedni. ezért történnek ilyenek. örülj neki, hogy sok jó dolog történt veled ezidő alatt
2015. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy most már a legközelebbinél annyira bizalmatlan leszek szerintem, hogy annak már nagyon nehéz dolga lesz..:(..mert ebből leginkább azt tanultam, hogy ne nyíljak meg hamar hiába szimpi valaki, meg ne engedjem hamar a közelembe..nem tudok ennek a tapasztalatnak annyira örülni..ez most elég nagy csalódás..mert olyan jól indult..:(
2015. szept. 20. 20:29
 16/16 anonim ***** válasza:

Csak a szex miatt kellettél. Azért csinálta így mert olcsóbb volt mint profi csajt hívni!

Ekkora tetű! Van ilyen sok!

2015. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!