Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom félmeztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom félmeztelen képet töltött fel rólam az internetre. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos bosszúból veszekedésünk és szakításunk után egy rólam készült félmeztelen fotót töltött fel az internetre, szerencsére az arcom nem volt rajta a képen. Nagyon bánom, hogy elkészült ez a fénykép, de teljesen megbíztam benne, nagyon naív voltam. Sajnos az utólagos bánkódás már nem segít a dolgon. Már korábban fenyegetőzött veszekedéseinkkor, hogy feltölti a képet de nem vettem komolyan.

Mit tehetek? Köszönöm.


2015. szept. 26. 00:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
# 30 Nem kértem pszichoanalízist. Amúgy azért írtam, mert HA MÁR bosszút akart állni rajta az exe, és azért töltötte fel a képet, akkor nyilván elég durva dolgok állnak a háttérben.
2015. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
De ha szerinted az exe azért akart bosszút állni a kép feltöltetésével, mert csak egy egyszerű szakítás történt, akkor nyugodtan fejtsd ki, "kedves" "pszichológus" "barátom"!
2015. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"De egyébként egyáltalán nem jogos, mert szakítani nem bűn, de a személyes jogokkal való visszaélés az. És úgy gondolom, hogy attól ha két ember külön útra lép nem kell bosszút állni. Nem történt sem megcsalás, sem hazugság, sem lopás... így véleményem szerint ha már nem voltam vele boldog és sokat veszekedtünk jogom van véget vetni a kapcsolatnak. " - írja a kérdező


"Nem kértem pszichoanalízist. Amúgy azért írtam, mert HA MÁR bosszút akart állni rajta az exe, és azért töltötte fel a képet, akkor nyilván elég durva dolgok állnak a háttérben." - válasz nekem, a kérdező fenti megnyilvánulása után


"De ha szerinted az exe azért akart bosszút állni a kép feltöltetésével, mert csak egy egyszerű szakítás történt, akkor nyugodtan fejtsd ki, "kedves" "pszichológus" "barátom"!" - ez alapján az értő olvasás sem erősséged, fröcsögés helyett használd inkább azt a valamit a nyakadon, tudod, az nem csak evésre és szájkaratézásra jó :P

2015. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Sunshinedoll ***** válasza:
60%

Szerintem aki itt bármilyen szinten jogodnak érzi az ex viselkedését, azt az exével együtt börtönbe kéne dobni.

Amúgy én szoktam válaszokat jelentgetni, lehet miattam töröltek innen valakit :) Égessetek el máglyán érte.

2015. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
# 33 Ez nem értő olvasás kérdése. A kérdező állított valamit, ami vagy igaz, vagy nem.
2015. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
# 33 De amúgy nem szeretném ezt a vitát folytatni már. Kifejtettem a saját véleményem, ennyi. Legyen neked igazad!
2015. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Érdekes, a kérdező azon állítását miszerint nem volt durva a szakítás, simán megkérdőjelezed, de az ex tettének jogosságát nem. Mi alapján disztingválsz a megkérdőjelezendő tények közt? Nem vagy te kicsikét elfogult "barátom"?
2015. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
# 37 Te is ezt csinálod, csak fordítva.
2015. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!