Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom félmeztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom félmeztelen képet töltött fel rólam az internetre. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos bosszúból veszekedésünk és szakításunk után egy rólam készült félmeztelen fotót töltött fel az internetre, szerencsére az arcom nem volt rajta a képen. Nagyon bánom, hogy elkészült ez a fénykép, de teljesen megbíztam benne, nagyon naív voltam. Sajnos az utólagos bánkódás már nem segít a dolgon. Már korábban fenyegetőzött veszekedéseinkkor, hogy feltölti a képet de nem vettem komolyan.

Mit tehetek? Köszönöm.


2015. szept. 26. 00:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal üzemeltetőjének írj e-mailt. Nem járultál hozzá, hogy közölje valaki rólad ezt a képet.


Fej a fejjel, örülj, hogy nem szexvideót csinált. Ennyi erővel az is lehetne. Jövőbe pedig senkinek soha ne enged ilyesmit.

2015. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
"Kedves 20."! Töröltetni is fogom... ne aggódj. A gerincem pedig nem a te dolgod.. üdv!
2015. szept. 26. 13:03
 23/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális hozzászólásokat és a segítséget! Szerencsére letörölték a képet az oldal üzemeltetői. Feljelentem hétfőn eldöntöttem, ennyit simán megér. Szerencsére van bizonyítékom. Legközelebb senkiben sem bízok meg ennyire... tanultam belőle. Szép napot Nektek!
2015. szept. 26. 13:05
 24/38 anonim ***** válasza:
4%
Azért, mert beláttad, hogy igazam van. És ahelyett, hogy szembenéznél ezzel, inkább gyáva módon törölteted amit írtam.
2015. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Bocs már arra sem emlékszem mit írtál... De mindenki véleményét elfogadom, kivéve ha hülyeség.
2015. szept. 26. 18:18
 26/38 anonim ***** válasza:
Nem. Nem arra gondoltam.
2015. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
Én azt írtam, hogy szakítottál vele, tehát te adtad úgymond az első pofont. (Hiszen azt írtad, bosszúból töltötte fel a képet.) Szóval valamilyen szinten jogos volt amit tett. Mindenki olyan eszközökkel harcol, amilyennel tud.
2015. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Ezt a hozzászólást nem én jelentettem a moderátornak.
2015. szept. 26. 23:16
 29/38 A kérdező kommentje:
De egyébként egyáltalán nem jogos, mert szakítani nem bűn, de a személyes jogokkal való visszaélés az. És úgy gondolom, hogy attól ha két ember külön útra lép nem kell bosszút állni. Nem történt sem megcsalás, sem hazugság, sem lopás... így véleményem szerint ha már nem voltam vele boldog és sokat veszekedtünk jogom van véget vetni a kapcsolatnak.
2015. szept. 26. 23:20
 30/38 anonim ***** válasza:

27-es már ne is haragudj, de elfogadhatatlan amit írsz. Mi az, hogy olyan eszközökkel harcol am vel tud?!


Először is. Szakítottak nem háborúznak. Értelmes ember ezt elfogadja nem "harcol".


Másodszor. Nem volt jogos és bűncselekményt követett el. Szerinted rendben van, hogy törvényt szeg!? Ha engem megcsalt az exem raboljam el és öljem meg az anyját bosszúból? (a példa dúrva, de az elmélet a tied) elvégre úgy har olokahogy tudokszerinted, érthetolő nem. Olyan apróságok minthogy az elkövetett tett nem arányos a sérelemmel vagyhogy törvény által tiltott nem számít igaz?


Harmadszor, mi az hogy a lány követett el előszőr ellene valamit azzal, hogy szakított!? A te világodban a szakítás olyasmi amiért vendetta jár?


Ember komolyan megkérdőjelezem az eszed. És nem az ok mindenki lehet néha h@lye alapon, hanem az ennek szakember kell mert közveszélyes alapon.

2015. szept. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!