Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom félmeztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom félmeztelen képet töltött fel rólam az internetre. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos bosszúból veszekedésünk és szakításunk után egy rólam készült félmeztelen fotót töltött fel az internetre, szerencsére az arcom nem volt rajta a képen. Nagyon bánom, hogy elkészült ez a fénykép, de teljesen megbíztam benne, nagyon naív voltam. Sajnos az utólagos bánkódás már nem segít a dolgon. Már korábban fenyegetőzött veszekedéseinkkor, hogy feltölti a képet de nem vettem komolyan.

Mit tehetek? Köszönöm.


2015. szept. 26. 00:27
1 2 3 4
 11/38 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Ez a barátodat minősíti és nem téged. Te küldtél egy képet egy bizalmasodnak, a párodnak, ami teljesen normális dolog egy párkapcsolatban, és emiatt egy percig se érezd rosszul magad. Ő azonban ezzel gyerekes módon visszaélt. Megjegyzem, ez szexuális zaklatásnak minősül, mivel a te beleegyezésed nélkül kerültek ki a képek. Annyit tudsz tenni, hogy feljelented, vagy pedig örülsz, hogy nincs rajta az arcod. Megjegyzem, ha rajta lenne SE lenne semmi okod a szégyenkezésre, mivel ez csak és kizárólag azt mutatja, hogy a volt barátod mekkora gyökér, és neki kellene elszégyellnie magát.
2015. szept. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Missi_Key ***** válasza:
100%
megverheted/megveretheted/feljelentheted/te is feltölthetsz róla kompromittáló információkat...főleg cégeknek ahova jelentkezik.. :D..van egy pár gonoszság...legyél kreatív.
2015. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Hál Istennek én semmi ilyet nem tettem, de az ilyen hímsoviniszta embereket ki kéne tiltani az oldalról, mint ami TE vagy. Nem az volt a kérés, hogy találj ki történetet és indokokat miért történt. Tájékoztatlak, hogy sem az összefekvés sem ruhakidobálás nem minősült még soha bűncselekménynek, ellenben a személyi jogok megsértése már az..így a kesztyű nálam van, mert feljelentem... nagyokos.
2015. szept. 26. 01:04
 14/38 anonim ***** válasza:
94%
Inkább a rendôrségre menj, így a nála lévô képtôl is megszabadulhatsz és nem fog újra meg újra felbukkanni.
2015. szept. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
A rendőrségre tudsz menni illetve ügyészségre.
2015. szept. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
4%
Legfeljebb majd az ügyészségen és a rendőrségen is rá rántanak. ;)
2015. szept. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
35%

Rá se ránts. Ha szóba kerül valahol, akkor mondjad büszkén hogy elég jók mi? Ezzel a dolog lényegét veszíti el.


A másik hogy letagadod hogy a tiéd lenne. Egyébként meg mivel ide írtál, gondolom felnőtt nő vagy és nem illegális rólad meztelen képet készíteni, amin ráadásul nem is vagy felismerhető.


Az itteni hozzászólásokról pedig - mindenki szereti a szépet a fiúk pl szeretik a szép nők testét megcsodálni. Nem kell eleget tenni a kérdésüknek, de az azért erős hogy ettől szánalmasak lennènek. Csak emberek. És nem is olyan szemetek mint a volt barátod aki feltöltött rólad egy képet, te meg mégis összefeküdtél vele.


Ennyit akartam mára. :)

2015. szept. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat utolsó. Sajnos nem jól látod a problémámat.. a baj nem az volt, hogy képet kérnek, a szánalmas az, hogy egy számomra kínos és fájdalmas problémából poént és saját kívánságot csinálnak... azért talán el kellene gondolkodni mikor van helye az ilyen kéréseknek és mikor nincs, mert ez azért egy elég komoly dolog... Persze a férfiak ezt nem tudják felfogni legalábbis az éretlenebbek....
2015. szept. 26. 09:01
 19/38 Estienne ***** válasza:
100%

Bocs de én pár helyen nem tudom a hozzászólásaid kinek szólnak :-D


Ha közösségi oldal, tudod jelenti hogy a kép személyi jogokat sért (facebook és társai). Ezeket azért szokták törölni...


Bár ettől nála a képek még megmaradnak sajna. A feljelentés még megoldás lehet, de hogy neked megéri-e rendőrségre és bíróságra szaladgálni ez miatt, az a te döntésed.


Sajnos szokták mondani, ha egy kép a netre felkerül azt már senki el nem tünteti. A feltöltés óta fene tudja már hányan töltötték le. Ez sajna egy ilyen világ.


Tehát valahogy törölteted a képet vagy feljelented. A harmadik lehetőség, hogy beletörődsz és tanulsz belőle.

2015. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező! Írtam egy hozzászólást, amire te reflektáltál. (Alpári stílusban.) Erre én szintén ilyen stílusban válaszoltam. (Nyilvánvalóan.) Te meg törölteted a hozzászólásom. Nagyon gerinces, gratulálok.
2015. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!