Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szakitani fog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szakitani fog?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy jobbat érdemlek nála, de nem szakitott. Azt is mondta már, hogy nem érdemel meg engem. Az utóbbi napokban távolságot érzek köztünk, mint egy szakadékot, lelkileg. Mindezt annak ellenére, hogy ugyanúgy puszilgat, simogat, fogja a kezem, beszélgetünk csak kicsit komolyabb és kevésbé oldott a hangulata. De azt nem mondja miért :/ bár direktbe nem is kérdeztem rá, nem faggatóztam.
2015. szept. 29. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félrelépett,de ne így legyen.
2015. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mindezek mellett azt mondja velem képzeli el a jövőjét, valamitől szenved de nem tudom mi lehet az? Rá fogok kérdezni ha igy folytatódik, eddig nem firtattam mert nemrég óta van ez az állapot, eddig azt hittem csak a kimerültség miatt van.
2015. szept. 29. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd neki,hogy bármit is mond,nem fogsz rá haragudni.Akkor elmondja,hogy mi bántja.

Egy megcsalást így szedtem ki az exemből.De sok oka lehet a viselkedésének,csak nem meri elmondani.

2015. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valami olyat csinált amiért kapni fog, lehet elszerencsejátékozta a fizut, vagy megcsalt, vagy bele ejtette a fogkefédet a wc be és visszatette a helyére :D vagy kitudja. De valamit titkol. Szerintem támadd le és szedd ki belőle. majd ne feledd ide leírni, hogy mi volt az , minket válaszolókat is érdekel!
2015. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

>bár direktbe nem is kérdeztem rá, nem faggatóztam.


Ez a baj. Nem mi vagyunk a párod, hanem ő. A kapcsolat alapja a kommunikáció. Kérdezz, beszélj, válaszolj!

2015. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem én őt, hogy van-e valami gond, de pl azt úgy nem csináltam, hogy nekiszegezem a kérdést, hogy látom, hogy valami nem jó és mondja el mi az. Mert az is megfordult a fejemben, hogy csak én kombinálom túl.
2015. szept. 30. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!