Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 éves kora körül- a húszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves kora körül- a húszas éveihez képest-miben változik egy f. fi igénye, elvárása, értékrendje, mitől tud felnézni egy nőre, mit keres egy nőben, mik a vágyai egy komoly kapcsolatban? Ha lehet csak 35 körüli férfiakhoz szól a kérdés.23/N

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 13:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Persze,pont ezért tettem fel a ?-t ,mert amit írsz az meg van kettőnk között, csak nem volt még idősebb barátom, kb. ennyi aggály merült fel részemről.Köszönöm a választ!
2015. okt. 1. 15:32
 12/14 mikeXxX ***** válasza:
Ennyi badarságot összehozni ahány ember annyi variáció nem egy cikkből vagy horoszkópból kell élni hanem az aktuális partnert kell nézni én 36 vagyok és azért keresek fiatalabb lányt mert engem is 26-nak néznek általában fiatalos a külsőm megjelenésem szövegem nem is érzem öregnek magam és ha a korosztályom nézem sok besavanyodott életunt nőt látok akik kényszeresen gyerekcsináló gépet keresnek ! persze tisztelet a kivételnek és persze a külső is derogál nyilván mint mindenkinek ha idős ha fiatal . ja és a válasz a kérdésedre ha nem gyerek fejjel gondolkozik értelmes megbízható és lehet vele tervezni akkor hozzám jöhet mármint haza aztán meg kitudja :-) !
2015. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

33 vagyok, megmondom őszintén nálam olyan 27 re van belőve az életkor alja nőknél. Már csak azért is mert magamon is úgy érzem , és több embertől is ezt hallottam vissza hogy 30 körül nől fel az ember igazán addig csak "gyerek".

Persze nem mondom biztos elbizonytalanodnék , ha egy ennél fiatalabb lánnyal megtalálnánk a közös hangot. De jelenleg egy tőlem tíz évvel fiatalabbal nem tudnám elképzelni a dolgokat. Viszont nálatok a 37-27 már más felállás, mert te is közelítesz a 30 hoz. Persze ezek csak számok , az a fontos hogy meglegyen a közös vonzalom, ha az megvan teljesen mindegy a korkülönbség.

2015. okt. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Fúh,érdemes volt feltennem a ?-t:-) szeretek 27 éves lenni:-) csak a min.:-) 36 éves f.fiakat t.om csak f.fiként kezelni,úgy látszik nem hiába
2015. okt. 5. 02:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!