Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok miért nem értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok miért nem értékelitek a nőket? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Nemrég szakított velem a pasim. Azt mondta nem vagyok elég jó neki, s nem vagyok olyan mint a mai lányok, nők.

Persze, hogy nem vagyok olyan nem hisztizek, nem rinyálok, nem duzzogok mindenért. Nem kenek magamra 1 kg sminket naponta. Szerencsére tiszta arcbőröm van, s akkor elegendő egy kis szemhéjtus a szememre egy kis pirosító és meg is van a napi sminkem. Szaladok minden nap, hogy levezessem az aznapi feszültséget. Emellett pedig magamnak itthon tornászok, hogy formásabb legyek. Nincs semmi mű rajtam. Sütni-főzni tudok, s nagyon is szeretek. Takarítani is szeretek, s azért nálam alap, hogy a ház ne maradjon szanaszét. De a volt párom ezt mind lesz*rta. S azt mondta, nem vagyok olyan mint a többi lány.

Nem vagyok csodaszép, de csúnya sem. Természetes vagyok. De ez nem jó? Miért nem tudják egyesek értékelni, hogy vannak még olyan lányok, akik nem kényes plázacicák, akik még egy rántottát sem képesek megsütni?

A volt párom szerint csak az ágyban voltam jó. hát köszönöm.

Vannak még olyan srácok, akik értékelik, hogy vannak olyan normális, és természetes lányok is, vagy erről le is mondhatok?

20N



2015. okt. 18. 23:55
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

9-es. vannak hibáim, ezt én is tudom, mert senki nem tökéletes, de én csak azt írtam le, amit nekem is a volt pasim mondott. s ami neki nem tetszett, s én nem értem hogy miért.

és elnézést a kivételektől.:)

2015. okt. 19. 00:15
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem értékelt. Más majd értékel. Pont.
2015. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

10-es. átlagos srác volt. :) nem volt izmos, s még kicsi sörhas is volt..

nem kinézetre választottam.

2015. okt. 19. 00:20
 14/35 anonim ***** válasza:
72%
2-es, ezt fordított esetben ugyanúgy ellehetne mondani az itteni pasikról, akik minden nőre duzzognak..
2015. okt. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
21%
Az átlag mai magyar nő emberi értékeit és mentalitását elnézve teljesen jogos a duzzogásunk... érdekes, hogy az ismerőseim túlnyomó többsége ugyanazt tapasztalja a nők részéről, egoizmust extrém elvárásokat, a szerénység hiányát, önzőséget, műveletlenséget és még hosszan lehetne sorolni.
2015. okt. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Ypszilon1980 ***** válasza:
95%

Ilyen az élet. Ő nem téged keres.

Leírtál sokmindent, csak azt nem ,hogy a párodnak konkrétan mi baja volt veled. Azokon változtass. Ha tényleg ennyire foglalkozol magaddal, akkor úgyis lesz majd olyan, aki értékel is. Vannak olyan srácok, akik értékelik az olyan nőket, mint te, csak ne egy pasiból indulj ki. Fiatal vagy, hová sietsz? Én egyébként a természetes nőket szeretem, főleg azokat, akik tesznek is magukért.

2015. okt. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
16-os valójában az a problémája, hogy olyan vagyok amilyen. nem vagyok plázacica, meg kényes, hisztis mint a többség. :)
2015. okt. 19. 00:32
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot tehetsz:

#1: olyanná válsz, amilyen a volt pasid akarta, hogy legyél és visszamész hozzá.

#2: elfelejted, és keresel olyat, aki úgy szeret, ahogy vagy.

2015. okt. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
50%
Ez a kérdés a férfi nem lejáratására született. Nem hiszem el, hogy ilyen van.
2015. okt. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
12%
#3 sültkrumplivá válsz, a sültkrumplit mindenki szereti
2015. okt. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!