Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok miért nem értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok miért nem értékelitek a nőket? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Nemrég szakított velem a pasim. Azt mondta nem vagyok elég jó neki, s nem vagyok olyan mint a mai lányok, nők.

Persze, hogy nem vagyok olyan nem hisztizek, nem rinyálok, nem duzzogok mindenért. Nem kenek magamra 1 kg sminket naponta. Szerencsére tiszta arcbőröm van, s akkor elegendő egy kis szemhéjtus a szememre egy kis pirosító és meg is van a napi sminkem. Szaladok minden nap, hogy levezessem az aznapi feszültséget. Emellett pedig magamnak itthon tornászok, hogy formásabb legyek. Nincs semmi mű rajtam. Sütni-főzni tudok, s nagyon is szeretek. Takarítani is szeretek, s azért nálam alap, hogy a ház ne maradjon szanaszét. De a volt párom ezt mind lesz*rta. S azt mondta, nem vagyok olyan mint a többi lány.

Nem vagyok csodaszép, de csúnya sem. Természetes vagyok. De ez nem jó? Miért nem tudják egyesek értékelni, hogy vannak még olyan lányok, akik nem kényes plázacicák, akik még egy rántottát sem képesek megsütni?

A volt párom szerint csak az ágyban voltam jó. hát köszönöm.

Vannak még olyan srácok, akik értékelik, hogy vannak olyan normális, és természetes lányok is, vagy erről le is mondhatok?

20N



2015. okt. 18. 23:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is volt ilyen pasim, folyton azt hallgattam, miért nem öltözök "divatosan" (ez alatt nyáron a létező legtöbbet mutató pichanadrágot, meg úgy általában a minél többet mutató, feszülős dolgokat értette, és természetesen folyton nyavajgott, hogy nem sminkelek, és "kezdj már valamit a hajaddal, olyan lapos!").


Hasonló kvalitásokkal rendelkezem, mint a kérdező, és valóban, vannak ilyenek, akik úgy környékeznek meg minket (mert nálam ez volt a helyzet, ő jött oda hozzám udvarolni), hogy látják, mi a helyzet, majd hisztiznek az együtt járás alatt, hogy de változzunk meg ilyen-olyan irányba. Visszagondolva valóban látszott ez rajta az elején is, de nem volt olyan hangsúlyos, hogy egyáltalán komolyabban feltűnjön, nem hogy még kifejezetten zavarni kezdjen vagy bármi.


De szerencsére vége lett. Olyan párom van, aki olyannak szeret, amilyen vagyok, és ez sokkal jobb :D Kérdező, értékelnek, csak nem mindenki.

2015. okt. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Hát az exed egy bnkó, szerintem nincs ezen mit magyarázni majd találsz mást.


Viszont ezt lereagálnám: "Igaz, azokat nem veszitek észre, mert nem teszik ki mindenüket a kirakatba és nincs rajtuk 20 kiló smink."


Mint nő mondom, hogy ez baromság. Én sose sminkelem magam, max szempillaspirál, a hajam sincs sose belőve, csak úgy van, nincs kint se a mellem, se a seggem és mégis észrevesznek a pasik. Tök átlagos vagyok, átlagos alkattal, arccal és mégis sokan ismerkednének velem. Erről ennyit :) Nem kell mindig lenézni a pasikat és bemagyarázni nekik, hogy mi az ideáljuk, holott szerintem egész kis réteg az, akik a plázacicákra buknak :)


25N

2015. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Attól, h az exed nem tudott megfelelően értékelni és megbecsülni, még nem veled van a baj, kérdező!
2015. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szerintem az exed talált egy másik lányt, és valami indokot kellett mondania, hogy szakítson. Persze én is azt mondom, hogy bunkó volt! Hidd el sok férfi keres olyan nöt mint te!

Nem minden férfi ilyen, én többek között jobban értékelem a magad fajta nöket mint az átlagosakat! Jobban nem bírtam megfogalmazni! Ne add fel! Nem minden férfi egyforma, ne vedd egy kalap alá! örülök, hogy még vannak ilyen lányok mint te! 26/f (saját vélemény)

2015. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Sok nő izlés ficamban szenved nemrég olvastam erről egy cikket de te is elolvashatod megtalálod neten.A címe miért vonzódnak a nők a bunkókhoz.Ezért nem veszik észre a normális srácokat a nők és mindíg koppanak de soha nem tanulnak.
2015. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!