Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha olyan reménytelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha olyan reménytelennek látom a dolgokat, csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Hát most hol is kezdjem... Hát kezdem ott, hogy nekem még nem volt barátnőm :( Pedig nem vagyok se csúnya se kövér, se szódásszemüveges kocka, se emo... Magamat így külsőre a "közép kategória" felső hányadába sorolnám. Próbálok mindenkivel kedves lenni, próbálok humorizálni, nem vagyok emberevő meg hasonlók, de ez mostanában egyre kevésbé megy. Komolyan mondom a tizenévesek már a mittom hanyadik numerán vannak túl, én meg egy rendes aranyos szerető barátnőt nem tudok találni, pedig nem nagyok az igényeim elhihetitek. Nem mintha irigyelném őket, inkább csak sajnálni tudom. De azért elég rossz érzés napról napra minden reggel felkelni, hogy tudod nem sok mindenkinek hiányoznál, ha hirtelen nem lennél. Miért, miért nem kapok egy ilyen kis esélyt akárkitől is? Ráadásul azt se lehet rám mondani, hogy műveletlen bunkó vagyok, ha fősulira járok, azért akad valami sütni valóm.Egy jó szó nem sok annyit nem kaptam még életemben, nagyon rossz érzés. Most van egy lány, beszélünk már egy ideje, de nem tudom eldönteni, csak húzza az agyam, játszik a fejemmel, vagy esetleg tényleg lehetne valami, olyan kétértelmű. Ráadásul néha olyat mond amitől a víz is kiver. Ismerősöm szerint lenne esélyem, de annyira érzem, hogy ugyanúgy járok, mint általában... sehogy, és jön a pofára esés. Kezdem elveszíteni a reményt, és ez nagyon rossz érzés. (ez a szöveg elég emora sikeredett, de a látszat csal... néha rámjön ez a hülye érzés, magány:()

19F


2010. márc. 17. 18:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hát, amennyiben így állsz a dolgokhoz, hogy nekem úgyse, addig ne várj csodát. Nem csak a nőknek van kisugárzása.

Na meg mi az, hogy senkinek sem hiányoznál? Nincsenek barátaid? Nincs családod? Tényleg elég önsajnáltatóra sikeredett, már ne is haragudj :)

2010. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Próbálkozz be nála.Kérj tőle randit és ha akar tőled valamit akkor biztos benne lesz.

L18

2010. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Elsőnek, nem azt mondtam, hogy senkinek, hanem azt hogy nem sok embernek, a család az alap, barátok meg úgyis elfelejtik a dolgot...

Másodiknak, hát igen egyszer megkérdeztem már, és azt mondta erre msot nem válaszol. (nem mondott se igent se nemet, ez meg a lányoknál a fene tudja mit jeletn, viszont azóta is beszélünk és egyre többet.)

2010. márc. 17. 18:44
 4/22 anonim ***** válasza:
Hol laksz?:)
2010. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Betűről betűre ugyanez az én helyzetem is... :(

Mondjuk én egy évvel fiatalabb vagyok. Sokszor azt hiszem, hogy az ég így rendelte, nekem már senkim nem lesz...

2010. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ha szerinted a barátaid elfelejtenék, akkor sűrgősen keress magadnak másik barátokat....és ha azóta is sokat beszéltek, hozd fel neki a randi dolgot mégegyszer, én se válaszoltam a barátomnak eleinte, de mindig újra feéhozta és végül igent mondtam. :) úgyhogy fel a fejjel(: sok sikert
2010. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyébként próbálkozok, próbálkozok, de "ilyen sok" pozitív élmény után nem könnyű pozitívan hozzáállni a dolgokhoz.
2010. márc. 17. 19:12
 8/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértem a problémádat,nem könnyű dolog.

Próbálj kimozdulni,nyitni az emberek felé. Írásod alapján bezárkózó típusnak mondanálak,s talán nem sok normális baráttal vagy körülvéve. Félénk is lehetsz,de ez érthető,hisz ha nincsenek dícsérő szavak,kérdem én: Hogy is lehetne valaki magabiztos?! Bulizni szoktál járogatni? Gondolom,nem. Tanács: új társaság,kicsit változtasd meg az életedet,nyiss mások felé határozottan,és ne keseredj el!! Fel a fejjel! Én szurkolok!

18/L

2010. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Az első tanácsom..: szrd le :) Gondolkodj máshogy: nem te vagy a hibás, hiszen hidd el: nagy kincs ha valaki így gondoolkozik mint te, csak sajnos kevesen értékelik, és még kevesebben látják. Legyen önbizalmad... bár már elfogadott h a nő kezdeményez, még midnig nem célravezető:) Tudom miről beszélek mert bár lány vagyok voltam már ilyen helyzetben. Kelj fel reggel és egyszerűen gondold azt hogy jó vagy. Ne kutass csaj után, ha jön alkalom ragadd meg, mert minél jobban kutatsz annál több csalódás ér hiszen többolyannál probálkozol akinek nem jössz be. MEnj bulizni, érezd jól magad a bőrödben és ne keseregj: lehet hoyg csak egy csajt találsz, de az bztos hogy a ti kapcsolatotok felülmúlja a többiek százmegegy numeráját.

Sok szerencsét :)

2010. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Van vesztenivalód ezzel a lánnyal? Mi történik, ha nem jön össze? Lesz még egy tapasztalatod, amit betehetsz a többi közé, és alkalomadtán előveheted. Tanulsz belőle. Ha meg összejön, örülhetsz neki. :)

Szóval sztem merj belevágni, és ne várd a sült galambot, hanem indulj vadászni! :)

2010. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!