Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha olyan reménytelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha olyan reménytelennek látom a dolgokat, csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Hát most hol is kezdjem... Hát kezdem ott, hogy nekem még nem volt barátnőm :( Pedig nem vagyok se csúnya se kövér, se szódásszemüveges kocka, se emo... Magamat így külsőre a "közép kategória" felső hányadába sorolnám. Próbálok mindenkivel kedves lenni, próbálok humorizálni, nem vagyok emberevő meg hasonlók, de ez mostanában egyre kevésbé megy. Komolyan mondom a tizenévesek már a mittom hanyadik numerán vannak túl, én meg egy rendes aranyos szerető barátnőt nem tudok találni, pedig nem nagyok az igényeim elhihetitek. Nem mintha irigyelném őket, inkább csak sajnálni tudom. De azért elég rossz érzés napról napra minden reggel felkelni, hogy tudod nem sok mindenkinek hiányoznál, ha hirtelen nem lennél. Miért, miért nem kapok egy ilyen kis esélyt akárkitől is? Ráadásul azt se lehet rám mondani, hogy műveletlen bunkó vagyok, ha fősulira járok, azért akad valami sütni valóm.Egy jó szó nem sok annyit nem kaptam még életemben, nagyon rossz érzés. Most van egy lány, beszélünk már egy ideje, de nem tudom eldönteni, csak húzza az agyam, játszik a fejemmel, vagy esetleg tényleg lehetne valami, olyan kétértelmű. Ráadásul néha olyat mond amitől a víz is kiver. Ismerősöm szerint lenne esélyem, de annyira érzem, hogy ugyanúgy járok, mint általában... sehogy, és jön a pofára esés. Kezdem elveszíteni a reményt, és ez nagyon rossz érzés. (ez a szöveg elég emora sikeredett, de a látszat csal... néha rámjön ez a hülye érzés, magány:()

19F


2010. márc. 17. 18:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Engem kicsit felháborít, hogy azt írják neked, hogy bulizz meg legyen nagyobb önbizalmad, mert szerintük félénk vagy.

Hát.... Én lány vagyok és hasonló helyzetben vagyok, mint te. Nem hiszem, hogy félénkség lenne az, hogy nem értesz egyet a nagyátlag viselkedésével, értékeivel. Ez egy akkora nagy butaság! Én sem érzem jól magam, ha ilyeneket hallok. Szerencsére most már találtam olyan közösséget és barátokat, akik teljesen normálisan látják a dolgokat.

Könyörgöm, és ez nem önsajnálat! Egyszerűen nem csak boldogság az élet, de a nehéz dolgokon is túl lehet jutni, és van remény! Van, mikor az ember sírna, és szomorú tud csak lenni, ezért nem kell senkit se megvetni, jó?

Majd helyre jönnek a dolgok, ne szivassuk már egymást feleslegesen.

2010. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A lány viselkedéséről az a véleményem, hogy ő is sokat csalódhatott már, vagy kevébé bízik az emberekben, talán fél a következő csalódástól és nem hiszi el, hogy még jól alakulhatnak a dolgok. Legalábbis nekem volt egy ilyen időszakom, hogy hiába udvaroltak a fiúk, kitértem a randi lehetőségek elől, és a bókat sem nagyon méltattam.

Talán, ha azt láttam volna a srácon, hogy nagyon próbálkozik, és nem adja fel, akkor találkozom vele. De egyik se volt olyan...

2010. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!