Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha olyan reménytelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha olyan reménytelennek látom a dolgokat, csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Hát most hol is kezdjem... Hát kezdem ott, hogy nekem még nem volt barátnőm :( Pedig nem vagyok se csúnya se kövér, se szódásszemüveges kocka, se emo... Magamat így külsőre a "közép kategória" felső hányadába sorolnám. Próbálok mindenkivel kedves lenni, próbálok humorizálni, nem vagyok emberevő meg hasonlók, de ez mostanában egyre kevésbé megy. Komolyan mondom a tizenévesek már a mittom hanyadik numerán vannak túl, én meg egy rendes aranyos szerető barátnőt nem tudok találni, pedig nem nagyok az igényeim elhihetitek. Nem mintha irigyelném őket, inkább csak sajnálni tudom. De azért elég rossz érzés napról napra minden reggel felkelni, hogy tudod nem sok mindenkinek hiányoznál, ha hirtelen nem lennél. Miért, miért nem kapok egy ilyen kis esélyt akárkitől is? Ráadásul azt se lehet rám mondani, hogy műveletlen bunkó vagyok, ha fősulira járok, azért akad valami sütni valóm.Egy jó szó nem sok annyit nem kaptam még életemben, nagyon rossz érzés. Most van egy lány, beszélünk már egy ideje, de nem tudom eldönteni, csak húzza az agyam, játszik a fejemmel, vagy esetleg tényleg lehetne valami, olyan kétértelmű. Ráadásul néha olyat mond amitől a víz is kiver. Ismerősöm szerint lenne esélyem, de annyira érzem, hogy ugyanúgy járok, mint általában... sehogy, és jön a pofára esés. Kezdem elveszíteni a reményt, és ez nagyon rossz érzés. (ez a szöveg elég emora sikeredett, de a látszat csal... néha rámjön ez a hülye érzés, magány:()

19F


2010. márc. 17. 18:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kérj talit a csajtól msn-en,aki bejön neked...szimpla séta,v kávé...ha budapesten laktok,akkor pofon egyszerű...elmenni a gödörhöz,v a dunapartra:)

Légy vagányabb...merj cselekedni.Egy tali egy lánnyal még nem a világvége..és akármilyen is az internet,én ajánlom neked a netes ismerkedést,mert nekem már volt pár kapcsolatom a netről,és a jelenlegi párom is onnan van,és életem szerelme..plusz barátaim is vannak a netről:)23L.

2010. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát igen igen, egyszer már kérdeztem, hogy eljönne e moziba, de kitért a válasz elöl. ( "erre msot nem válaszol" ilyesmi indokkal). Azóta nem kérdeztem, de már ideje lenne megint. Az a baj nem tudom mire vélni a viselkedését. Mert ha nem akar semmit, akkor miért nem mondta, hogy bocs nem, vagy miért beszél még mindig ugyanolyan hangnemben velem, mint mindig.
2010. ápr. 6. 18:44
 13/22 anonim ***** válasza:
Én 21 évig éltem így, ismerős a helyzet. Ne aggódj egyszer jön egy lány. Mindenkinél egyszer jön egy lány. Én is azt hittem hogy nem fog és mégis találkoztam vele. Ne hagyd, hogy a remény kihaljon belőled. Állj talpra és higgy benne, hogy egyszer sikerül. Én soha semmit nem változtattam a kinézetemen (nem vettem fel más stílust stb) vagy a viselkedésemen (nem kezdtem el alfahímet játszani stb), és mégis összejött. Várj amíg eljön a te időd.
2010. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ezt mondani könnyű, belül meg elég rossz érezni ezt a magányt.
2010. ápr. 6. 18:47
 15/22 anonim ***** válasza:

:( ez olyan elszomorító. nem értem, tényleg nagyon aranyos srácnak tűnsz az írásodból, fura hogy nincs senkid..=/ úgy adnék egy nagy ölelést, attól függetlenül hogy nem ismerlek:(

hiszek benne, hogy mindenkit megérint a szerencse, fel a fejjel:)

2010. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
bejössz neki egyáltalán? a csaj hány éves? ha tőled fiatalabb akkor ne csodálkozz h ezt csinálja... nem sok értelmes csaj van manapság... és pasiból is ritka az ilyen mint te... sztem keresgélj másfelé nem éri meg vele foglalkozni ha állandóan kitér a válasz alól...
2010. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Annyi idős mint én, egy fősulira járunk. És nem a p%csa kategóriába tartozik. Az a baj ez alatt a 20 év alatt kiveszett belőlem a remény, alig pislákol... De inkább vagyok ilyen, mint olyan, mint akinek 12 évesen a legnagyobb problémája, hogy a barátjának nem elég jó az orális szex.
2010. ápr. 6. 19:05
 18/22 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez a szitu...

17f

2010. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
lehet hogy a csaj csak arra vár hogy udvarolj neki egy kicsit
2010. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát udvarlással kapcsolatban , elég sokat beszélünk msn en(mert hát főiskola mégsem egy szabadidős központ ezért ritkán futok vele össze, akkor meg a barátnőjével van )aztán én mindig próbálok bókolni, dícsérni... de valahogy nem azt mondja, hogy: köszi, hanem azt hogy :ááá dehogy.
2010. ápr. 6. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!