Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt voltam az egyik csoport...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam az egyik csoporttársammal, ugye nem mondja el senkinek?

Figyelt kérdés

A sráccal már hónapok óta a legjobb barátok voltunk, de eléggé összetörték a szívét, nem akart kapcsolatot. Vágytunk egymásra, együtt voltunk (petting), de ez meg nekem nem volt jó, mert szerelmes lettem. Megígérte, hogy nem mondja el senkinek, ugye tényleg? Annyira bennem van, mi van, ha megtudják...de a legjobb barátom, ugye megbízhatok benne? Vagy a pasik nem tudják befogni a szájukat?

20/L



2015. okt. 29. 18:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Pont ma mondtam neki, hogy megbántam a dolgot...és tényleg, mert én szerelmes lettem, ő pedig nyíltan megmondta már az elején, hogy ő nem.
2015. okt. 29. 19:23
 12/19 anonim ***** válasza:
és miért bántad meg, ha ő nyílt lapokkal játszott?
2015. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ő nem tudta, hogy szerelmes vagyok...Megbántam, mert legközelebb nem megyek bele úgy, hogy a másik fél nem szerelmes. Bánt, mert kevesebbnek érzem magam, és bánt, mert amikor megcsókoltam, nekem a lelkem is benne volt, neki meg lehet nem.
2015. okt. 29. 19:34
 14/19 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak akkor, biztos nem volt benne a lelke, ha nem volt szerelmes. Az élet erről szól, h olyanokat szeretünk sokszor, aki nem érdemli meg sajnos.
2015. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mondtad azt is,hogy azért bánod mert szerelmes lettél?

Ha csak annyit mondtál,hogy megbántad akkor ő nincs tisztában az okával.

2015. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

azt mond meg nekem hogy egy lány mit gondol ilyenkor."húú de szopnék egyet" vagy csak vigasztalásból szoptad le?

nem értem akkor már miért nem feküdtetek le normálisan?

2015. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hogy elmondja-e vagy sem, az csak rajta áll. olyan nincs, hogy a pasik mind ilyenek, vagy olyanok. ugyanúgy, mint ahogy a nők sem mind ilyenek vagy olyanok. egyik ilyen, másik olyan és különféle helyzetekben különféle módokon viselkednek.

ha szerinte is olyan jóban vagytok és neki is olyan fontos vagy, meg úgy egyébként ő egy normális srác, nem csak az érzéseid miatt látsz többet a viszonyotokba, meg az ő személyiségébe, akkor nem fogja elmondani másoknak. főleg, ha tudja, hogy ezt te nem szeretnéd.

ha egy öntelt, nencegő (mű) macsó - ami egyébként sok akad a pasik közt, de messze nem általánosítható, hogy mindegyik az volna, akkor viszont már rég elhencegett vele, hogy megvoltál neki és nagyvonalúan letagadja majd, hogy a pettingnél megálltatok, sőt az is lehet, hogy tovább is szépíti a dolgot....de nem biztos, hogy ilyen, hiszen mi egyáltalán nem ismerjük, csak te.


egy biztos: ugyanúgy nem gondolatolvasó, ahogy te sem. úgyhogy nem tudja, hogy mi jár a fejedben, ha nem mondod el neki. pont ugyanúgy, mint ahogy te sem tudod mi jár az ő fejében.

szerintem legjobb, ha megbeszéled vele a dolgot - legalább azt, hogy te nem szeretnéd, hogy a dolog kitudódjon. persze lehet, hogy ezzel pont adni fogod alá a lovat, hogy elmondja, de ha normális, akkor megérti

viszont ha egyikőtöknek sincs senkije és mindkettőtöknek jó volt, akkor lehet, hogy azt is meg kéne beszélnetek, hogy mi lenne, ha összejönnétek és befejeznétek, amit elkezdtetek? esélyes, hogy ő is akarja, most már neked is meg vannak az érzéseid, amik kellenek hozzá és lehet, hogy csak azért kerül, mert nem akar nyomulni, meg kellemetlen érzéseket.


ha tudjátok, hogy mit gondol és érez a másik, az segíthet tisztázni a helyzetet. ha mindketten csak találgattok, hogy vajn mit kezdjetek a másik gondolatainak ismerete nélkül, azzal csak a gondokat tetézitek.

2015. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. okt. 29. 20:07
 19/19 anonim ***** válasza:

Haveroknak tuti elmondja....a férfiak az ilyet általában előbb-utóbb elmondják egymásnak..

Ez van anyuci,máskor gondolkozz

2015. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!