Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy ilyen barátról? Vagy nem érdekelne benneteket a dolog? 21L

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyok sráccal. Sokszor lelkitársfélék is voltunk, vagyunk is. Akármikor találkozunk, minimum köszön, de az esetek többségében váltunk pár szót az ő kezdeményezésére. Főleg ez a barátság az ő jóvoltávól jött létre, amiben én társ voltam.


Érdekes módon ma úgy ment el mellettem a barátnőjével, hogy nem köszönt. Kizárt, hogy nem vett volna észre. Lesütötte direkt a szemét, mintha nem látott volna, miközben azt a megszokott társaságot, akivel mentem, jól ismeri, nagy is, szóval nem lehet nem észrevenni. Tehát nyakam rá, hogy csak sunnyogott.


Milyen jó már, hogy máskor lelkitámasza lehetek, mert a bnője 0 e terén. Milyen jó, hogy máskor igényt tart a kapcsolattartásra, de ha mellette van a csaja, nem mer még köszönni se? A csaj féltékeny rám, pedig nem nekem jön be a srác, hanem a srácnak én, ami valószínű leesett neki is.


Nekem ez kicsit rosszul esett.


Egyszer én direkt nem köszöntem neki, ő totál kiverte a balhét emiatt. Fel is keresett, hogy mi a bajom vele? Én akkor okkal haragudtam rá egyébként.


Szerintetek? Valahol ez nem ronda dolog?


És itt nem egy szián van a hangsúly, hanem azon, hogy bizonyos esetekben már nem ismerjük meg a barátainkat?


2015. nov. 5. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem az az elgondolkodtató, hogy miért nem vagy olyan kapcsolatban velük, mint párral, hogy fel se merüljön a féltékenység gyanúja...

(Ha erre a válaszod az, hogy a srác miatt, akkor viszont meg van válaszolva a kérdés.)

2015. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#7 "Az első két kommentelőnek más fogalma van a barátságról. Szerintük az a normálisz ha csak akkor keresik meg a barátaik, ha valami hasznuk van belőle. Hát, csak gratulálni tudok. Az viszont nem az én problémám, hogy náluk 0 a bizalom. Az ne rajtam csapódjon le. Nem az én gondom."


Senki nem mondott ilyet, és semmi nem csapódik le rajtad a fentebbi kommentek alapján. Köszönöm szépen, a barátságaim rendben vannak, csak a kérdés nem ez volt. :)

Részemről speciel csak próbáltam kicsit felvázolni a másik oldalt, némi empátiával felvillantva, hogy mit gondol(hat)nak a leírásod alapján. Ugyanis a kérdésed ez volt.


Nem egy barátját nézte levegőnek a személyedben, hanem egy potenciális csajt, akinél igenis fontosabb a jelenlegi párja a leírtak alapján. Nyilván nem a legkorrektebb megoldás, de adott szituban ez volt a legegyszerűbb és legkényelmesebb dolog. (Én nem feltétlen így reagáltam volna, de ez megint nem volt a kérdésed része.)


Igazából nem tudom, hogy mit vársz, mert eddig ahányan véleményt írtunk, mindenkit ledegradáltál, hogy mi gondolkodunk szarul.

Ha vasvillát ragadok, és habzó szájjal szidni kezdem a férfinem eme képviselőjét, aki egy nő miatt eldobja a barátait, pedig bezzeg a barátság, bezzeg a lelkitárs, egy kapcsolat se érhet fel... jobban éreznéd magad?


Fújfúj, rondán viselkedett a srác, igen, tök igazad van, egy ember a barátait nem nézi levegőnek. Én se fordítok hátat az ellenkező nemű barátaimnak, nagyon jól teszed, hogy nem hagyod magad!

(Most jobb?)


A hangsúly esetetekben nem a barátságon van, hanem azon, hogy ő nem barátként tekint rád, a csaj pedig ezt tudja. Minden más csak körítés.

2015. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!